PDA

View Full Version : Пороците ви?



linka92
11-05-2007, 10:23
Здравейте.Какви са най-големите ви пороци според вас 8) и според вашите родители :evil: ?

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-05-2007, 10:31
Според нашите - прекалено много стоя пред компютъра и прекалено много време стоя навън с приятели. Според мен, прекалено лесно се привързвам и имам по-изчанчено виждане на нещата...

blahblahblah
11-05-2007, 10:34
Малко съм мързелив... :(

missNightmare
11-05-2007, 10:40
наште мислят,че имам страшно труден характер и естествено оттам ,че съм огромен инатрщото никога немогат да излязат на глава с мен :-|

No_Limit
11-05-2007, 10:43
пуша по две кутии цигари на ден

Seducti0n
11-05-2007, 12:43
Пуша,прекалявам със стоенете пред компа,на моменти прекалявам с лиготиите,устата съм и голям инат,граничещ с глупост. 8)

Dr.Hause
11-05-2007, 13:39
супер мързел съм :-k

Just Rock The World:]
11-05-2007, 13:46
Опитвам се да се сприятеля с всички което според мен не е правилно,пуша ии май са това като че ли.. ;-)

FelisDirus
11-05-2007, 13:57
пушачка
егоист
материалист
безотговорна
много инатлива
много устата
правя това, което искам и никога не слушам другите
нервна и понякога агресивна
несериозна

май е това.. ;-)

Madness
11-05-2007, 14:24
Ми
малко егоистче
малко наивна
много устата
много се привързвам
много се доверявам
изобщо лесно се пристрастявам
напоследък няам и воля

?love_haTe!
11-05-2007, 14:58
Пушачка
Меееега голям егоист
Мързелива и то много понякога
Наивна
Мноого устата
Не винаги премислям добре нещата и правя,каквото реша,без
да се замисля за последствията
Голям инат
Прощавам много лесно на хората и те дори не го заслужават
Много лесно се привързвам към хората и после страдам
Много лесно се нервирам напоследък и ставам агресивна

Сигурна съм,че има и още :-k

linka92
11-05-2007, 15:01
пушачка
егоист
материалист
безотговорна
много инатлива
много устата
правя това, което искам и никога не слушам другите
нервна и понякога агресивна
несериозна

май е това.. ;-)

+1,само където съм повече от материалист-много,много,много голям 8)

Kisses_P
11-05-2007, 15:35
Голям инат, труден характер, устата,никога не съм виновна за нищо, спа твърде много, седа пред компютъра твърде много, мързи ме твърде много... Друго нещо което аз виждам е пиенето.. пия рядко, но по много.. наиситна много :-x

ЕPu
11-05-2007, 16:02
и аз като някои хора преди мене съм много ината..
отстоявам си исканията и позициите до дупка, дори и да ми е повече от ясно, че губя и че не съм права..

пушенето и пиенето...според родителите ми - цигарите, пиенето горе-долу го приемат :wink:

разхвърляна съм, неорганизиране, закъснявам, мързелива съм

DisciplineAndOrder
11-05-2007, 16:30
Инат
Мързел
Материалистка
Устата
Егоист
Агресивна
Неорганизирана
Разхвърляна

8-) И още има със сигурност
:-D

chocoleptic
11-05-2007, 18:36
според нашите:
Пуша
Егоистка съм
Инат
Правя квото си искам нашите нищо не могат да ми кажат
Разхвърлена съм
Според някои хора:
Интригантка :D
Според мен :
Нямам недостатъци 8)

Jeuelle
11-05-2007, 19:07
Мъжете са ми голяма слабост и това понякога въобще не е добре.....изневерявам често...

hole
11-05-2007, 19:47
Агресивна
Ината
Мързелива
Егоистична
Устата
Непукист

die_die_my_darling_
11-05-2007, 22:59
според мен пороците ми са цигарите,алкохолът,наркоти ците и училището(поведение,успех)
Повечето мога да ги премахна ако искам.
Проблема е че не искам :/
А според майка ми главния ми порок е че съм се родила :?

una_loca
11-06-2007, 06:13
Ами първо-цигарите..второ-мързела,трето-ината ми и мисля,че е само това :grin:

Sweet__baby
11-06-2007, 06:26
Мнооого време вися на компа.
Ям много шоколад. :-D
Не обичам да закусвам и мама ми се кара само. :-x
иии.........за други неща не се сещам.... :-P

^Sam90^
11-06-2007, 12:35
Егоист съм, малко съм мързелив и прекалено безчувствен... общо взето е това май.

KimBerLy1912
11-06-2007, 13:45
Цинична
Заядлива
Злобна
Мързелива(според наще ама не мисля че е вярно)
Пуша
Пия
Несериозна съм
Прекалено съм чувствителна
Прекалено съм наивна
и май...прекалено искренна...
на някои не им понася...не знам що зехме да си пишем отрицателните черти...нали уж темата беше за пороците :shock: ех..както и да е :grin:

HePeAJIeH
11-06-2007, 15:40
Егоист и голям мързел
Много наивен съм и искрен Тва е 8)

AtMosFera
11-06-2007, 17:02
според мен пороците ми са цигарите,алкохолът,наркоти ците и училището(поведение,успех)
Повечето мога да ги премахна ако искам.
Проблема е че не искам :/
А според майка ми главния ми порок е че съм се родила :?


Ако премахнеш от програмата си наркотиците и алкохола,и у-щето ше ти се подобри.Наркотиците...пхахх ...едва ли си наркоманка,така 4е и тях можеш безпроблемно да спреш...Липса на акъл явно имаш при положение,4е знае6 4е са ти пороци и сама казваш,че МОЖЕШ ако искаш да ги премахнеш,но ти пък не искаш!.....
Повярваи ми нямаш ИСТИНСКИ и независещи от тебе пороци,само така си мислиш...И по-то4но ИСКАШ да имаш пороци,тва ти е проблема

tuka6na
11-06-2007, 19:36
Хората доста често се привързват към мен,но накрая ги разочаровам с безразличие.
...Непукист
Егоист
Злоупотребяваща
Крайна във всяко едно отношение.
Нужна ми е свобода...в момента в който някой се опита да се доближи до живота ми...в повечето случей се чувствам задушена
СТРАДАМ ОТ НАРЦИСИЦЪМ :shock: Чувала съм ,че всеки се харесва,но за бога,аз съм влюбена в себе си от както бях на 15.Мислех ,че е от годините и че ще 'порасна' много скоро.А сега се харесвам още повече дори :D Лошото е ,че и хората уж ме харесват и дори не ми дават повод да се сдухам

ПУ!!!Да не ми е уруки 8-)

The_special_one
11-07-2007, 18:08
Мързелив,злопаметен :-| ,понякога доооста агресивен(рядко)заядлив...

Котарана
11-08-2007, 10:11
Като за начало егоист, инат , никога незнам какво искам , винаги първо правя нещо, а после мисля, мн често не се съобразявам с никои дори с най-близките ми, говоря много и то все някви пълни глупости дори понякога не си меря приказките, лигавя се , изпитвам някаква злоба и ненавист към голяма част от хората без да са ми направили нищо. И сигурно има още един куп, но тези са основните. :grin:

Dr.Hause
11-09-2007, 09:11
мързела ми е супер голям и съм много романтичен на накои момичета не им харесва :mrgreen:

ХрС
11-09-2007, 11:23
Да видим :
1 Злопаметна съм! поня всико гадно и във всеки узобен момент си го връщам!
2 Много съм раздразнителна в някои ситуаци и в повечето си го изкарвам на този, на когото най малко трябва !
3 Може би това да са! Не знам и аз ...
А , да понякога много ме мързи ...

kasiopea
11-09-2007, 14:23
1.Голям инат съм. Метнала съм се на другата си баба-искам нещата да стават както аз искам и когато искам. Налагам се, за да постигна това, което съм си наумила и често вдигам скандали.
2.Много съм чувствителна. Приемам много на вътре нещата и лесно човек може да ме нарани, дори и да каже само една лоша дума .
3.Много добър и доверчив човек съм. Имам добро сърце, свикнала съм да помагам на околните и да ги уважавам, за съжаление не всички правят така с мен. Доверчива съм , лесно се доверявам на човек и във всички случаи страдам от това.
4.Затворен човек съм. Не обичам да общувам, проблемите съм свикнала сама да ги решавам, без да се допитвам до някой. Не обичам шумните компании, не ходя по дискотеки. Седя си предимно във вкъщи. :roll:

gorska
11-09-2007, 15:01
Понякога съм голям Мързел (с главно М)
Също така се ядосвам лесно и крещя много, макар да не показвам пред всички, че съм лесно-избухлива, всъщност съм такава...
Мии в момента не се сещам друго, но предполагам,че има...
А иначе съм много отговорна и държа на думата си ( хах, да кажа и нещо хубаво... :) )

П.П. Отговорността малко противоречи на мързела, но нека да поясня, че колкото и да ме мързи си върша работата, защото просто знам, че нямам друг избор.

KpuCuTo0o
11-09-2007, 15:06
1.Голям инат съм. Метнала съм се на другата си баба-искам нещата да стават както аз искам и когато искам. Налагам се, за да постигна това, което съм си наумила и често вдигам скандали.
2.Много съм чувствителна. Приемам много на вътре нещата и лесно човек може да ме нарани, дори и да каже само една лоша дума .
3.Много добър и доверчив човек съм. Имам добро сърце, свикнала съм да помагам на околните и да ги уважавам, за съжаление не всички правят така с мен. Доверчива съм , лесно се доверявам на човек и във всички случаи страдам от това.
4.Затворен човек съм. Не обичам да общувам, проблемите съм свикнала сама да ги решавам, без да се допитвам до някой. Не обичам шумните компании, не ходя по дискотеки. Седя си предимно във вкъщи. :roll: Защо ли все едно си описала мен?! :oops:

bqsna_teenagerka
11-09-2007, 18:35
гриза си ноктите :D #-o

AliceSw
11-09-2007, 19:53
избухлива
лесно се пристрастявам към всичко - от цигарите до присъствието на определени хора :shock:

theEXPLOITED
11-10-2007, 08:17
пуша
друсам много понякога
пия
материалистка съм
мързелива
егоист-ГОЛЯМ
...........еми тва са

sladkish_14
11-10-2007, 08:31
Мииии :oops:
Наще много ги дразни това,че седя много пред компютъра и че си ям ноктите,а иначе съм голям ЕГОИСТ,малко сам инатлива и съм мнооооооого,ама прекалено мноого мързелива :oops: мисля,че е това

mickelangelo
11-10-2007, 17:17
пуша
Не пия
По жени ходя често .. в повечето случай без успех
малко съм наивен
вярвам прекалено много на хората
не се застоявам у нас
и си прегризвам ноктите от време на време
8)

BeboP
11-11-2007, 10:42
Инатче съм си, трябва да се науча да отстъпвам (понякога) #-o
Прекалено търпелива съм и често ми се качват на главата заради това мое качество...
Лесно избухвам и обичам да споря (дори когато знам, че не съм права 8) :lol:)
Чувствителна съм повече, отколкото трябва. Иска ми се да съм малко непукист, да не преживявам всичко толкова емоционално.
Постоянно непостоянна съм в настроенията си, това си е "-". А когато се събера с някой също толкова постоянно непостоянен, става жесток купооон :smt002 ... с много емоции :-D
Падам си и бърборанче, затова съм особено щастлива, когато намеря човек със здрави нерви и достатъчно свободно време =D>
Злопаметна съм... Както се казва, "Меко и добро, докато не му настъпиш опашката" :evil:
Ех, стига с антирекламата, че ще изляза най-черна от всички :-D

BrokenInnocence
11-11-2007, 13:07
пушачка
егоист
материалист
безотговорна
много инатлива
много устата
правя това, което искам и никога не слушам другите
нервна и понякога агресивна
несериозна

май е това.. ;-)

+ че доста често ме хваща мързел

Iviqna
11-11-2007, 18:15
цигарите , това че мн вися на компа,че не уча и че почти не стоя в нас

11-11-2007, 19:49
ям когато не ми се яде...тъп навик...
малко съм закачен аза компютъра...понякога си мисля дали няма да пусна корени пред него...
постоянно слушам музика на макс и побърквам нашите...
не вярвам на хората
имам навика да игнорирам напълно околните

linka92
11-11-2007, 20:45
ям когато не ми се яде...тъп навик...
малко съм закачен аза компютъра...понякога си мисля дали няма да пусна корени пред него...
постоянно слушам музика на макс и побърквам нашите...
не вярвам на хората
имам навика да игнорирам напълно околните

Оу,да и аз забравих да спомена,че напоследък ям,когато не ми се яде.То започна да си ми личи,де.Надявам се да отстраня тъпия,досаден навик.

Symphony of Destruction
11-12-2007, 15:15
Предимно пиенето, настояванията ми за право на собствено мнение, идиотския ми стил на обличане, висенето по форуми из нета и мЯтъла..не се сещам за друго :D

heely
11-12-2007, 19:32
Много съм мързелива и емоционална :?

Victorya
11-13-2007, 09:21
1.Пуша като комин (и то спукан)
2.Когато седна да пия,не знам кога да спра
3.Мноооооого съм капризна на ядене и много голяма част от храните не ги и опитвам.
4.Емоционална съм
5.Мързи ме много
6.Свикнала съм да получавам всичко,което поискам,което е лошо за мене.

Victorya
11-13-2007, 17:27
1.Пуша като комин (и то спукан)
2.Когато седна да пия,не знам кога да спра
3.Мноооооого съм капризна на ядене и много голяма част от храните не ги и опитвам.
4.Емоционална съм
5.Мързи ме много
6.Свикнала съм да получавам всичко,което поискам,което е лошо за мене.
като махнем 4 и 6-ти защо описваш мене бре?!

Хахаах сродна душа :oops: Кеф :) Най-гадния ми порок е тоя с яденето :)

don't stop the music
11-13-2007, 19:17
егоистка съм в по-голямата част от времето... напоследък лесно се паля и стигам до прага на агресивността.... лесно се привързвам, лесно се доверявам и, естествено, после страдам... :( според наще мн време съм губена на компа и съм била прекалено задоволена и от там- мързелива [-(

Slun4evko
11-15-2007, 16:24
Страшно злопаметна съм,а си отмъщавам и на момента,въпреки че после съжалявам адски много.

Qnchety
11-15-2007, 16:56
Според наще - стоя мн ма компа! А според мене - мн съм нервна!

Antonnnn
11-19-2007, 15:44
emii na6et mn mi se draznqt 4e sedq mnogo na pcto ili 4e postoqnno sum navun s priqteli 4e slu6am otvratitelna(za tqx) muzika 4e psuvam prekaleno mnogo 4e ne pokazvam interes kum ni6to 4e bqgam ot daskalo i o6te 532735812 ne6ta...a az si se draznq 4e mn pu6a i 4e mnogo se vruzvam na xorata

Jus7m3
11-20-2007, 01:27
Ами ... на 18 съм и живея сам.. щом съм стигнал до това положение значи пороците ми са много
тези които аз определям за най-лоши са :
употребявам наркотични вещества (не мисля,че съм наркоман)
избухлив съм
агресивен съм
мрачна личност
не ме интересува мнението на другите,особено на роднините
и много други.90% от всичките са породени от ината ми в комбинация с глупавите ми комунистически разведени родители,които ми осигуриха възможно най-лошото детство,което можаха

moon_flower
11-20-2007, 16:26
Топка нерви съм,когато ме засегнат не сядам да изясня проблема,а направо се нахвърлям на противника.Хубавото е,че винаги ми идват убидите :-P на момента...
Какво още....а да.Наий ужасното...хората ми омръзват много бързо,трудно мога да се задържа за дълго с някого,дори и приятелите ми ми омръзват,но после нещата се обръщат.Никога не може да се предвиди какво ми е настроението и така.... някой уплаши ли се? :D

~Jenito93~
11-28-2007, 15:41
Ами.. твърде съм устата пред наще .. :-|
и понякога пия.. ииии то май е само тва ...
Я колко съм била добричка :lol:

DevilWish
11-29-2007, 15:44
Che pusha
i che sym myyyъъъъни4ко мързелива :Д

mindphaser
12-02-2007, 01:25
x

XceSS
12-02-2007, 20:46
Пуша цигари
Пуша трева
Пия
Мързи ме някой път
Седя пред ПЦ много време
Не ходя на даскало
Ами май това са :D

Presley
12-02-2007, 21:29
Ще направя списък.. :D

Пуша цигари и трева ( не энам дали ги броя эа пороци,эащото ми доставят удоволствие,а эа мен всичко,което ни доставя радост е хубаво! :D )
Отлагам всичко эа последния момент
Доста съм неподредена..стаята ви е като кочина :D
Като пийна ,нямам никакви эадръжки и правя глупости :D
Оригвам се всеки ден по 1000 пъти
псувам.. :D
эасега толкова :D

Fucking_Princes
12-07-2007, 21:56
амии ... мързелива съм , ИНАТ , постоянно се критикувам за всичко ( учене, външен вид <=== най-вече и всичко останало което можете да се сетите) , пувам прекалено много , а това понякога не е много добре, прекалено доверчива съм, срамежлива съм , а това е един невероятен минус за мене! Не показвам емоций , аааа понякога и това не е добре .. защото все пак .. постоянно съм с безизрано лице, сега малко го смених с усмихнатото ама няма да е за дълго :cry: , не мога да приемам критика от другите , не се вслушвамв каквито и да били съвети... независимо от кого са ми дадени ... и това са .. а да и говоря бързо .. и не мога да се отлепя от ПЦ-то и в момента мязам на Зомби :shock: :smt119

SeaEatsShips
12-08-2007, 06:05
хах ами не са много, ама съм понякога нетърпима, не избухвам много лесно, но избухна ли бегайте че и вие ще избухнете :razz: ама гооооооооолееееем съм инат обаче... то може да е бастун аз ще си твърдя че е паста за зъби 8-)
пуша и пия 8-) мързи ме (понякога и да дишам)

AngelGirl
12-08-2007, 21:34
Наивна :oops:, лесно се привързвам, гриза си ноктите/само веднъж успях да се мотивирам да спра :oops: /, понякога прекалявам с лигавенето, емоционална, много време кисна пред ПЦ-то
:smt003, винаги закъснямав за където и да било :-D иии...май това са :-D

st1ka
12-09-2007, 19:36
..

kakaomen
12-10-2007, 08:02
Много стоя пред компютъра, напоследък имам идеали като на фашист и мисля прекалено много как да фалшифицирам пари...

GameFace
12-10-2007, 21:49
Пуша, харча, пия (с граници :) ), никога не се задоволявам с това, което имам, често не обмислям какво да кажа или направя,.....има и още, но в момента ме мързи да мисля.

Nu[m]b
12-10-2007, 23:04
Пороци.... освен че понякога залагам други пороци нямам :smt002

П.С. Мързелът порок ли е :smt001

Nfan
12-11-2007, 06:20
Пуша, пия доста и то най-често сам, агресивен съм. Живея на различни места, понеже ми се налага да уча в друг град, а и съм почти винаги по работа в други градове. От това съм станал леко егоист и саможив, но не е проблем. :D

XXX_f
12-11-2007, 13:10
отговарям им, крещя им, хапя си устните, седя късно вечер (понякога до сутринта), пуша,пия, мириша на цигари, не си оправям стаята (преди де)

Eli&gt;&gt;&gt;
12-12-2007, 00:23
Според Ммммайката :evil:

Прекалено много пуша (глупости) #-o

Прекалено много пари харча( :D )

Не съм ставала от компа( тя пък..)

Само себе си съм гледала ( :twisted: )

Прекалено опърничава съм била( туй пък ко?)

Клюкарствам много ( :D )

Много работи съм искала ( да не изброявам др работи дето искам :D )

Много бързо съм се ядосвала ( :-| )

Много съм веела "Пиргите" т.е - Косите ( :twisted: )

Много "Кучета" т.е- момчета са ходили след мен ( :---) )

Следователно и аз съм "Кучка" ( :? )

Прекалявам с музиката (чалга до дупка :D )

Дъвчела съм и по нервите ( 8) )

Прекалявам с часовете прекарани в банята ( :-| )


.....и още,и още мноооооого работи :neutral:

Според мен :twisted:

нямам пороци :smt002 :D :D :D

RoyTheReaper
12-12-2007, 08:02
Пия много кафе; на купони пия от всеки алкохол който има по много (интересното е, че пак не се напивам); пия много биричка; ям много чипс; пукам си кокалите на пръстите; не ставам от компютъра когато съм си у нас - дори когато имам работа, гледам да я свърша на компютъра (например, ям на компютъра, уча на компютъра). Изключително твърдоглав съм.

I love Naley
12-15-2007, 06:00
Обикаляне по магазините това е поръкат ми обожавам да пазарувам.

Pedigree
01-08-2008, 15:17
Псувам...псувам страшно много.Като цяло ги ръся едни... 8-)
Правя най-различни мизерии в нас.В стаята ми все едно е паднала бомба,а преди това е имало трета световна.
Много съм неорганизирана.Винаги всичко в последния момент.Знам,че трябва да съм свършила дадената работа,но не я върша.
Прекалено сдържана съм понякога и не умея да споделям.
Като си сръбна не знам к'во върша. :D


Сега за това се сещам,но със сигурност има още толкова,че и повече.
Мързела не го броя 8-)


Иначе съм прекрасна. :P

VilleBaby
01-08-2008, 15:52
AMI MNGO,AMA MNOGO SAM MARZELIVA :D OSVEN TOVA SAM DOOOSTA USTATA 8-) I NA POSLEDNO MQSTO....EGOISTKA! :D :D :D TVA SA MAI

Evanescencefan
01-12-2008, 13:46
marzel...uporitost i golqqqqqqqqqqqqqm inat za vs dr no ne i za daskalo sam uporita.

amatorium
01-22-2008, 12:33
Te sa nqkolko povurhnostni, no v osnovata im e samo edin - nagon. :shock:

amatorium
01-22-2008, 12:33
Te sa nqkolko povurhnostni, no v osnovata im e samo edin - nagon. :shock:

amatorium
01-22-2008, 12:35
Te sa nqkolko povurhnostni, no v osnovata im e samo edin - nagon. :shock:

amatorium
01-22-2008, 12:47
Hm nqkolko sa, no se porajdat i podhranvat ot edin osnoven - nagona :shock:

FENKATAA
01-22-2008, 19:49
Инат и то голям ако не стане по мойта зна4и няма да стане !! :x Егоист и много устата и от време на време много се лигавя но по рядко това са наистина пороците ми иначе другите хора освен тези неща мислят че съм и интересчийка което е далеч от истината :-k

ThunderGoddess
01-22-2008, 19:58
Мързел ... оргомен .... отпусната ... колкото си щеш ... флегматична (особено като ме мързи) .... егоист (виждам, че го посочвате, казвам го и аз, въпреки, че това за мен не е порок) ... вдя от 9999999999999999 кладенеца вода, когато споря с някого и винаги аз трябва последна да кажа каквото е се казва.

rubi
01-23-2008, 23:27
много обичам да крещя...идва ми отвъре...но тфа е единствения начин да надвия баба ми и простотиите и..иначе съм кротичка и добричка :oops:

Галена_Петрова
01-24-2008, 06:06
Седя супер мн пред пц-то,похапвам дооостаааа :D .....''аз съм неблагодарна и нахална'', :lol: , пуша много ,но само ми опяват,защото нищо не могат да ми кажа аз ако искам да спра да пуша ще спра. :D

Terorist
01-24-2008, 07:21
Аз съм голям инат, голям мързел, абе съвсем съм си голяма работа.

dan4ety
01-27-2008, 20:29
Ок. Да видим, ще напиша първите 10 само :-D

1. Мързелива съм
2. Голяма съм лакомия
3. Избухлива съм
4. Алчна съм
5. Понякога съм завистлива
6. Много съм "скромна" :-D
7. Егоистка съм. Винаги съм мислела само за себе си и почти никога за другите
8. Материалистка съм (понякога)
9. Много съм устата.
10. Голяма лигня съм понякога - Като ме избие на простотия ...
11. Псувам много
12. Голям инат съм. Обичам да става по моето и никога не отстъпвам.
13. Стоя много време пред компютъра и телевизора


Добре станаха повече от 10, но започнах със 7-те смъртни гряха, от които само похотлива не съм :-D

namina
01-27-2008, 21:12
ПУША,ям,не се прибирам с дни :lol: :lol: ,седя супер мн пред пц-то :D като секи нормален човек :D :D 8) имам още мн ама не се сещам за са'. :D