PDA

View Full Version : Тампоните и спорта



Dark_Angel_F
11-05-2007, 10:44
От скоро тренирам карате киокушинкай и имам проблем ... , когато съм в цикъл не мога да тренирам ,з ащтоо превръзката ми може да се размести и да протече ... Изчетих много теми , брошири и стаий за тампоните , но не намерих точния отговор .. Така направо на въпроса девствена съм и искам да знам дали могла при тренировка да позлвам тампони , защото ми казаха че едно момиче което тренирало преид в същия клуб било с тампон и девствено и при разтяганията ( шпагати и други такива ) химена й се разкъсал ( заради тамппона ) и от разкъсването на ципата потекло кръв...

T.1..ОТ Правилата на форума!
модерирано от devil_girls

Wrathchild
11-05-2007, 10:47
Можеш да използваш тампони, спокойно.
Няма да повлияе на девствеността ти, както и на нещо друго.
И да се разкъса химена от тампона по време на тренировка е невъзможно. Освен ако не правите ебати разтяганията.

my_sexy_lover
11-05-2007, 11:00
А аз знам че от по тежки спортове може да се разкъса химена... даже на една моя приятелка така стана от тампона без да е тренирала нещо :-o

liesse
11-05-2007, 11:01
Няма да ти пречи тампона.Аз тренирам кикбокс и също много се разтягаме,но досега не съм имала проблеми.:)

Dark_Angel_F
11-05-2007, 11:03
А аз знам че от по тежки спортове може да се разкъса химена... даже на една моя приятелка така стана от тампона без да е тренирала нещо :-o И аз от това се притеснявам , защото и на едно девствено момиче , което е ползвало тампон това се е случило п о врем ен атренировка ... Ние правим много разтягания и мъжки шпаагати ( който до където може )...

swords1010
11-05-2007, 11:03
Ами от правилно поставен тампон, няма как да се разкъса девствената ципа. Това обаче може да стане при повече натоварване (някакво разтягане например) на тренировките. :wink:

Quasar
11-05-2007, 11:24
На живо съм виждал как една изпищя на умряло при шпагатите....

foxy-to
11-05-2007, 11:45
i kato ti se skasa kakvo? nqma da svar6i sveta! nqma da ti povliqe tova, nito pri p1rviq polov kontakt nito pri otno6eniqta s va6te s priqtelite i koito i da bilo drugi. pri sexa bolkata ne idva tolkova ot samoto razkasvane na himena ami ot tova 4e muskulite na vlagali6teto ti nikoga ne sa se raztqgali tolkova. ne vijdam smisal da se pritesnqva6 tolkova mn. no tova si e tvoe mnenie i izbor. ako e tolkova vajno, otidi na ginekolog toi 6te ti kaje kakvo da pravi6.

paradiso
11-05-2007, 11:47
А аз знам че от по тежки спортове може да се разкъса химена... даже на една моя приятелка така стана от тампона без да е тренирала нещо :-o И аз от това се притеснявам , защото и на едно девствено момиче , което е ползвало тампон това се е случило п о врем ен атренировка ... Ние правим много разтягания и мъжки шпаагати ( който до където може )... emi naprimer kogato si s tampon4eto nqma da se napava6 mn na 6pagata az treniram tae bo i kogato s1m v cikal prosto ne se naprqgam kogato se ratqgate kara6 po krotko :)

mon4eto
11-05-2007, 12:57
NE moje li prosto kat si v cikal da ne trenira6 :-|

Lorelei
11-05-2007, 13:09
Ami az sym chuvala,che na mnogo momicheta himena im se razkysva ot razlichni vidove sport,naprimer ezdata ili koloqzdeneto.Taka che ako imate tolkova mn raztqganiq moje i bez tampon da ti se razkysa devstvenata cipa ili pak veche da ti se e razkysala...Samo ne mojah da razbera zashto tq ima chak tolkova golqmo znachenie za teb? :neutral:

niksy_bub
11-05-2007, 13:09
Ами от правилно поставен тампон, няма как да се разкъса девствената ципа. Това обаче може да стане при повече натоварване (някакво разтягане например) на тренировките. :wink:
+1 :smt045

heely
11-05-2007, 13:16
Не би трябвало да има проблем :)

krem4et0
11-05-2007, 13:17
Ти знаеш ли къде точно се поставя тампонът? Той е толкова навътре и така притиснат от мускулите на влагалището, че няма как да падне и да разкъса нещо..........И все пак ми е интресно 1 нещо. Като слегаш тампон и си девствена-ясно е, че има отвори по химена, но не ми е ясно бз да имаш грам видимост, как ще нацелиш точно някоя от дупките. Това все съм се чудела. Същото и с пръстите-може и кутре да вкараш, ама да не е в дупка.......какво правим тогава?

Lorelei
11-05-2007, 14:19
Ти знаеш ли къде точно се поставя тампонът? Той е толкова навътре и така притиснат от мускулите на влагалището, че няма как да падне и да разкъса нещо..........И все пак ми е интресно 1 нещо. Като слегаш тампон и си девствена-ясно е, че има отвори по химена, но не ми е ясно бз да имаш грам видимост, как ще нацелиш точно някоя от дупките. Това все съм се чудела. Същото и с пръстите-може и кутре да вкараш, ама да не е в дупка.......какво правим тогава?

Razkysva i se himena,koito az taka i ne mojah da razbera,zashtoto tolkova mnogo se opitva da opazi,no tq si znae... :neutral:

Dark_Angel_F
11-05-2007, 14:39
NE moje li prosto kat si v cikal da ne trenira6 :-|
Ами не мога да пропускам по няколко причини
1. Още съм заек
2. Скоро имам изпит за който трябва да се подготвя
3. Имам много теника която да изпивам

girl_in_black
11-05-2007, 14:45
Ддевствената ципа може да се разкъса при гимнастика и без да се използва тампон.

katttia
11-05-2007, 14:49
Вземи си малък размер тампони на OB и няма да имаш проблеми.