PDA

View Full Version : все повече ме обърква



pepelq6kaaa
11-05-2007, 10:45
zdraveite iskam da vi pomolq zasavet poneje haresvam edno mom4e i toi znae tova no ponqkoga e tolkova styden dr pat samo me zaribqva ve4e nz kakvo da pravq s nego a kogato se vidqhme v edna diskoteka am nz dali be6e piinal ama minava pokrai men i bez da me pozdravi o6te malko i prez men 6te mine, posle kato po4nahme da tancuvame po4na da mi hvarlq nqkvi pogledi :) i mai se useti 4e sam az kato izleze vanka me izvika i si pogovorihme malko i taka... edin pat e tolkova tolkova sladi4ak a dr pat e kato nepoznat :-k ve4e neznam kakvo da pravq s nego posavetvaite me ne6to ](*,)

comics
11-05-2007, 11:04
еми вземи се в ръце и следващия път, в който се държи мило с теб, го изненадай с 1 целувка да видим каква ще му е реакцията. Или дейсвай, или се откажи 0т него !

pepelq6kaaa
11-05-2007, 11:09
i az iskam da deistvam no ne sam sigurna pak i dosega nikoga ne sam zapo4vala parva

Presley
11-05-2007, 12:09
И какво като до сега не си правила първата крачка ?Еми сега ще я направиш-эа всичко има първи път :D Стига си очаквала моментите когато е `сладичък`,а просто както каэа 4овекът преди мен-вэеми се в ръде и действай.Вэеми поговори с него,кажи му какво иэпитваш и се иэяснете..а не като в първи клас да се эакачате :D
Късмет

pepelq6kaaa
11-05-2007, 13:02
a kak da zapo4na , za6toto zn 4e toi me haresva no ot haresvane do prevli4ane ima razlika :smt007

DisciplineAndOrder
11-05-2007, 13:08
Нали знаеш,че като момчетата са в компания или наоколо има други жени не обичат да показват,че са с гадже...Обесни му,че ти е неприятно да те подминава като пътен знак и ако той ти каже,че не може да се промени-тегли му една!