PDA

View Full Version : Идеалното момче за едно момиче



Nicksan
11-05-2007, 10:47
Хайде да видим вас жените какво искате от един мъж за да е идеален знам че всички момичета искат рразлично но да видим тези който ще напишат нещо за тах какъв е

tItEufFf
11-05-2007, 10:59
Добър, внимателен, умен и да има визия (макар че това не е най-важното)...какво повече може да се иска от едно момче? И после ние момичетата сме искали прекалено много :? ...

pepelq6kaaa
11-05-2007, 11:05
ami za men nqma prosto idealen ... kato vidq nqkoe mom4e nz kakvo e no me prevli4a e ne se slu4va mn 4esto

bungle
11-05-2007, 11:09
Няма "идеално" момче.
Важното е да уважава момичето като човек, да се опитва да разбере чувствата и и с каквото може да помага от време на време. [/b]

Nicksan
11-05-2007, 11:09
ami za men nqma prosto idealen ... kato vidq nqkoe mom4e nz kakvo e no me prevli4a e ne se slu4va mn 4esto

Хмммм...... тфа до са не бях го чувал дай да се запознаем тогава аз съм Ники а ти как се казваш

pepelq6kaaa
11-05-2007, 11:34
proveri si saob6teniqta i 6te vidi6 :P

*ScandalouS*
11-05-2007, 12:16
Мммм идеален няма...за радост...щото ако имаше нямаше да е интересно,нямаше да има с кой да се ядосваме и на какво да се надяваме :D =P~

ZAROSLAVA_babYyYY
11-05-2007, 12:32
според мен идеални хора няма ... :P но се пак според мен трябва да бъде мил, внимателен, нежен, да ме разбира и най - вайното да ме обича :smt008

mon4eto
11-05-2007, 12:36
Mi da e hubav inteligenten dobar s men da ima pari4ki :-D I nai vajnoto da me obi4a tva e nai vajnoto :)

GoLdy
11-05-2007, 12:55
mi idealniq e tozi , 4iito otricatelni ka4estva te privli4at , a v razli4nite periodi ot jivota ti vs e razli4no. V momenta sum vlubena v edin ne mn vnimateln , ne mn suobrazitelen , ama mn me privli4a :smt001 smisal v momenta idealniq za men e da e inpulsiven i estestven i zabaven moje i leko sme6en, abe padam si po lo6ite mom4eta :-P :D , ako ima takiva naokolo ne otkazvam zapoznanstva :-P :twisted:

ReFlEcTiOn
11-05-2007, 14:11
mi az nqmam ideal po princip vsi4kite mom4eta koito sam haresvala sa savsem razli4ni...no iskam da e zabaven....ako moje sa6to taka grijoven mil (romanti4en-ne zadaljitelno ) i moje bi malko lud :grin: :grin: a i da darji na men :-) :smt008

svm1987
11-05-2007, 14:20
Добър,да ме уважава,да се контролира във всяка една ситуация,да знае какво иска и как да го постигне,да знае как да показва чувствата си,да мисли свободно и да се поставя първо на другия на мястото и тогава да изразява мнението си,да уважава мнението Ми и след това на другите,да ми вярва без да се съмнява.Общо взето това:)А и да е напълно искрен:)

Nicole_Richie
11-05-2007, 17:59
V kraq na kraishtata nikoi ne e savarshen i idealen...no az predpochitam da e UMEN,INTELIGENTEN,S DOBAR VANSHEN VID, PODDARJAN,DA MISLI S GOLQMATA SI GLAVA,DA IMA BANKOVA SMETKA S DOBRO SADARJANIE,DA E STILEN I IZISKAN,DA E NEUMORIM V LEGLOTO... that's all!

Red_Bull4o
11-05-2007, 18:11
Mi da e hubav inteligenten dobar s men da ima pari4ki :-D I nai vajnoto da me obi4a tva e nai vajnoto :) zna4i bez da obijdam nikogo takiva momi4eta nai me draznqt - takiva koito tarsqt pari s pari moje6 da si kupi6 samo materialni ne6ta

sasha_90
11-05-2007, 18:19
Имало е такива подобни теми. :) В едно момче/мъж търся-разбиране,нежност,скромнос т,да ме цени такава каквато съм,да НЕ МИ ИЗНЕВЕРЯВА!,...

EvilBrunette
11-05-2007, 18:51
Умен, чаровен, с чувство за хумор (мн важно), добродушен, романтик :smt007 , леко загадъчен... :oops:

don't stop the music
11-05-2007, 19:01
да не е много по-висок от мен (т.е. около 1.75), да е строен, да има красива усмивка, да е забавен (да може да ме разсмива винаги когато ми е гадно), да не му пука за външния вид повече от мен (това не значи и по-малко ! ), да е умен (но не прекалено, че шсе компенсирам :oops: ), да ме разбира, без да има нужда да му обяснявам на дълго и на широко... да ме уважава, винаги да се държи към мен като към най-важното нещо за него, даже и да сме се скарали за нещо.. никога да не смее да каже лоша дума за мен, даже и да ми е ядосан... да бъде освен гадже и най-добрият ми приятел, на който без страх да мога да кажа всичко, получавайки пълната му подкрепа... никога да не излиза, че нещо е по-важно от мен... освен родителите му де :oops: в музикално отношение да има що-годе същите вкусове като моите... :) ... и май съм намерила перфектното за мен момче, само дето избухливостта му малко се разминава с някои от изискванията :razz:

shadow_
11-05-2007, 19:08
trqq me kefi prosto :-s [-(

PR0
11-05-2007, 19:09
Mi da e hubav inteligenten dobar s men da ima pari4ki :-D I nai vajnoto da me obi4a tva e nai vajnoto :) zna4i bez da obijdam nikogo takiva momi4eta nai me draznqt - takiva koito tarsqt pari s pari moje6 da si kupi6 samo materialni ne6ta
Грешка! С пари можеш да си купиш всичко. Единственото нещо, което не може да се купи с пари е здравето

punkrock
11-05-2007, 19:14
Еми да е забавен, добър, да ме уважава, да е умен и разбран човек. :smt001

Ch0c0la73
11-05-2007, 20:56
ohoomm..taka...da e visok,|sladak,da slu6a house-tva e po vuzmojnost :oops: | mmda imame edni i su6ti ideali miroglei i t.n .. da se interesuva me ot edni i su6ti ne6ta..da ni e super zabavno zaedno..da me uvajava .. da me za6titava kogato e nujno..da me iska silno..da ne mi prikazva za biv6i..da e umni4ak..da me obi4ka..da ne se vliq ot horskoto mnenie..ponqkoga da e liglio :-D ...da ne se interesuva ot dr momi4eta..da ne me postavq v neudobni situacii..vinagi da me razveselqva...da e 4uvstvitelen i mili4ak..no da ne e mn romanti4en..v momenti da e div i da ne me ostavq namira =P~ :) da e skorpion4e po vuzmojnost .. i da ne mi durji smetka :) a i da denca mn qko osobeno na house .. e tva sa bonus extri :D emiii ei tva e ekstra mom4e..a i da celuva hubavo i dulgo .. qbaa kolko sum kaprizna :D hqh :oops: + da me razbira,izslu6va,i da me nari4a s nqkvi super sladki imenca :oops: off razme4tah se spiram se haha

DeepEnoughForYou
11-05-2007, 21:55
taka...visok s1m..slad1k sum..slusham house :}} ne sym skorpion no sum kozirog...i sym dosta uporit i rogat no tova mu e interesnoto...ta taka...kakvo drugo...nikoga ne se vliqq ot horskoto mnenie,ama nikoga!!!moga da byda golqm ama golqm liglio(kogato e nujno) no moga dabuda imn seriozen kat se naloji.ta taka kakvo dr..celuvam mn hubavo ama i mn dylgo no da predupredq po4vam ot vrata i slizam malko po malko nadolu... :P i stava :booooomb: ... ta taka skype-a mi e jewel__ hxahxha ai 4akam!!! :evil:

AiKaTa
11-05-2007, 21:58
Офф хораа..пораснете беее...какво е това идеал? не сте ли чували,че иделани хора НЯМА!!!
за мен иделания е на бял кон с 35 замъка и 5 хамбара злато 24 карата...аиде намерете ми го...
това че има хора който ти допадат и който не значи ли че има идеал
а всички който ви допадат еднакви ли са,че да са ви идеал..пффф #-o

neverand
11-06-2007, 08:13
V kraq na kraishtata nikoi ne e savarshen i idealen...no az predpochitam da e UMEN,INTELIGENTEN,S DOBAR VANSHEN VID, PODDARJAN,DA MISLI S GOLQMATA SI GLAVA,DA IMA BANKOVA SMETKA S DOBRO SADARJANIE,DA E STILEN I IZISKAN,DA E NEUMORIM V LEGLOTO... that's all!
че ти почти нищо не искаш :D

Nicksan
11-06-2007, 11:06
аре и аз да си кажа мнението за мен най важните неща са тези
:
1.Да е умна
2.Да е колкото мен на години
3.Да не е по висока от мен 1.75
4.Да има малко визия

Ако някоя мацка иска да пиша на скайпа който е написан по долу

Qnchety
11-06-2007, 11:10
Ми аз май досега съм си харесвала всякакви... до преди месеци иначе имах идеал - черна коса, зелени очи, нормален ръст, да е забавен, умен, добър и да умее да ме разбира и уважава :-) ... И така като се замисля идела ми все още е такъв :smt007

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-06-2007, 11:39
Ооо, за всяка е коренно различно :? Сигурно някой ще ме осъди, ако кажа, че по принцип си имам слабост към момчета с дълги (кестeняви) коси и кафеви очи... Макар че не е задължително, за да обичам някого, да има точно посочения външен вид... дори той да е плюс ( :oops: ) - все пак важно е отношението... Е, във всеки случай, сега не мога да се оплача от нищо, приятелят ми удовлетворява желанията ми, които бих искала относно външен вид... Вярно, често се случва да направи нещо, което не е много удачно, но винаги се оправяме. :) А относно идеалния характер какво бих могла да кажа: да ми обръща внимание, да желае да прекарваме повече време заедно и да му е приятно, да е готов на много за мен, както аз за него, а когато стане време, и да ме обича... Да имаме общи мечти, да желаем едно и също (е, не винаги), да се разбираме само с поглед, да умее по някакъв начин да чува и усеща мислите ми... :smt008 И може би правя грешка, когато описвам нещата почти така, както е сега с момчето, с което съм, но наистина аз не бих могла да желая много повече... Е, естествено, има пропуски, но няма перфектни неща на този свят... :smt007

sindity
11-06-2007, 18:01
Идеални хора нема! ... Да е мил, внимателен, нежен..да се опитва да ме разбира (както и аз него), да ми помага, да има чувство за хумор .. най-вече да ме Обичаааааа и да го показва и доказва! :P

Timbaland
11-06-2007, 19:43
mi idealniq e tozi , 4iito otricatelni ka4estva te privli4at , a v razli4nite periodi ot jivota ti vs e razli4no. V momenta sum vlubena v edin ne mn vnimateln , ne mn suobrazitelen , ama mn me privli4a :smt001 smisal v momenta idealniq za men e da e inpulsiven i estestven i zabaven moje i leko sme6en, abe padam si po lo6ite mom4eta :-P :D , ako ima takiva naokolo ne otkazvam zapoznanstva :-P :twisted:

Това описание описва моя характер :-D сигурно си от западната част на Българя така,че няма да се хъбя напразно.

yuyuto
11-06-2007, 20:52
Амиии аз искам само да си ме обича, да е добричък към мен и да ме защитава... Критерии за външния вид нямам... Абе каквото дойде пък... Нали ако обичаш някой човек трябва да си го приемеш с недостатъците... :-|

assd
11-06-2007, 20:57
те тва съм аз, айде признайте си без бой. бой, секс и сръбска музика след тва!

Castaway
11-06-2007, 21:27
Мии... според мен, за всяко момиче, идеалното момче е различно..но когато го види, тя просто разбира,че е той...нещо в него я причлива,без да знае и тя какво точно ... :neutral: :neutral: :neutral: :-| ... Аз поне така си мисля :roll:

az17
11-06-2007, 21:30
Emi az haxhxa :grin: :-P si4ki momi4eta kazvat 4e sum mom4e me4ta kato se zapoznaem hmm ama za6to kato gi zareja kazvat 4e sujalqvali 4e me poznavat (think) hxahxa niNAm :D:D

assd
11-06-2007, 21:40
Emi az haxhxa :grin: :-P si4ki momi4eta kazvat 4e sum mom4e me4ta kato se zapoznaem hmm ama za6to kato gi zareja kazvat 4e sujalqvali 4e me poznavat (think) hxahxa niNAm :D:D
бати самочувствието, тука нещо конкуренция ми правиш а? да се разбереме като мъже извън форумо че лошо :D 8-)

Nicksan
11-07-2007, 11:52
Emi az haxhxa :grin: :-P si4ki momi4eta kazvat 4e sum mom4e me4ta kato se zapoznaem hmm ama za6to kato gi zareja kazvat 4e sujalqvali 4e me poznavat (think) hxahxa niNAm :D:D
бати самочувствието, тука нещо конкуренция ми правиш а? да се разбереме като мъже извън форумо че лошо :D 8-)

ooooo купонче може ли да съм сред публиката ?

az17
11-07-2007, 11:55
:D:D Are :D:D e Mn qSNo to Ako aZ ne SyM syS sAMo4uVstVIe to KOi?? :D:D :D :-D :D :D :D :D :grin: :grin: :-P

emviii
11-07-2007, 12:03
вапрос: идеално като ваншност или като характер ? :-|

LuF_pIsAn
11-08-2007, 15:49
Мил , нежен и да ме обича :smt008

princesa_viki
11-08-2007, 16:00
да ме обича и да умее да показва любовта си,да ме разбира, да ме изслушва.да знам че мога да разчитам не него когато имам нужда.да има визия(да не го пренебрегвам това-малко или много има значение)да ми казва че съм красива всеки път когато ме види.....и още хиляди неща :D