PDA

View Full Version : На коя партия симпатизирате?



Uptown_soldier
11-05-2007, 13:42
:grin:

Владимир Илич Ленин
11-05-2007, 13:45
Болшевиките, комунистическата партия.
Жалко, че в България си нямаме такава партия.

Blestq6ta
11-05-2007, 13:52
На партията на тъпаците. Опа, тва е всяка партия в БГ... :D

mulgore
11-05-2007, 17:38
Малко може би на Герб щото Бойкото е там,иначе всички са тъпаци гледащи само как да извелкат пари...И не ги бърка дали ще в полза на България или против нея...Само парички туй то... :-o

$@$|-|0
11-05-2007, 19:31
Най-много на Атака, но също така ми допадат ДСБ, СДС и ГЕРБ.

cccpkgb
11-06-2007, 18:38
Болшевиките, комунистическа партия .

theEXPLOITED
11-07-2007, 17:09
бирената 8) :smt006
АБСОЛюТНО СЪГЛАСИЕ С ТЕБ!

Ryan_105
11-07-2007, 17:10
Новото време 8)

Valentin123
11-09-2007, 06:17
члев съм на ВМРО

Dr.Hause
11-09-2007, 08:13
симпатизирам на бате Бойко 8)

quench
11-09-2007, 21:48
симпатизирам на бате Бойко 8)

на твоята възраст симпатизирах на Пауър Рейнджърс, ама Бат Бойко е по-велик, защото оправя всички проблеми без да влиза в гигантски робот ;)

иначе симпатизирам на бирената партия и съм почетен гост на всеки неин пленум ;)

inflammable007
11-11-2007, 11:11
Герб,бсп,сдс,атака,вмро,ндс ,бсп и много други са боклуци и подставени от едни и същи хора които са начело на страната ни от десетилетия,единственото спасение е Българска национално радикалана партия.

Националист
11-11-2007, 11:23
Герб,бсп,сдс,атака,вмро,ндс ,бсп и много други са боклуци и подставени от едни и същи хора които са начело на страната ни от десетилетия,единственото спасение е Българска национално радикалана партия.
Съгласен съм БНРП е единствената истинска националистическа партия.

HePeAJIeH
11-11-2007, 14:48
Аз симпатизирам на Коалиция за Укрепване и Развитие на Европейските Ценности-К.У.Р.Е.Ц 8-)

Der Sturmer
11-11-2007, 22:18
Атака и НСБРП. 8)

demons_of_my_soul
11-12-2007, 05:16
ВМРО

Roko123
11-13-2007, 08:49
za GERB ako ima 4ovek koit moe ni oprai tva e boiko

inflammable007
11-13-2007, 13:20
za GERB ako ima 4ovek koit moe ni oprai tva e boiko


Жестоко се слъжеш,намери от някаде програма на герб и да видиш какви неща има заложени в нея и тогава ще видиш дали тои ще те оправи ли пак ще измами хората.

miloto_girl_4e
11-17-2007, 22:08
Герб и Атака :!: :!:

Jack_Sparrow
11-20-2007, 16:32
Атака! 8-)

ANTIHUMAN
12-21-2007, 09:21
Еми те всисчки са едни и същи :!: То ако народа не се дигнем мислите ли ,че на тях им пука за нас :?: :!: Да ама НЕ
В БГ ще се напълни с турци и цигани това ли искате :?: :-x :-x

:P 8)

NSDAP
12-21-2007, 22:26
БНРП

InitialD
12-22-2007, 19:29
Никоя!

Spook
12-22-2007, 20:14
Партията на простащината, якото запиване и здравото напиване, с политически цели в дългосрочен план - здраве в изоблие и секс до безсилие :grin: :grin: :grin: ::: "Пиян като мотика" драги съмишленици това реши селсъвета!

ice_f90
12-23-2007, 14:14
ami az ne simpatiziram na nikoq partiq za6toto vsi4ki sa edin dol drenki podqvolite :grin:

NSDAP
12-29-2007, 23:39
БНРП

Sevt
01-02-2008, 07:44
Симпатизирам, членувам и съм в общинското ръководство на ПП " АТАКА " и се гордея с това.

DisciplineAndOrder
01-03-2008, 13:35
ако съществуваше партия,чиито членове не са измамници и не гледат да извлекат пари от всяко възможно нещо-бих симпатизирала на нея.

за жалост такава партия в България няма,следователно-на никоя.

Sevt
01-08-2008, 16:56
Вече и на АТАКА не симпатизирам, защото ме отврати , всички скандали за педерастия, педофилия,

To тва е и целта на националните предатели. А и не забравяй че това в НС далеч не е ПП " АТАКА " в истинския смисъл...

Dgaduin
01-11-2008, 21:20
На никоя

inflammable007
02-07-2008, 13:25
Симпатизирам, членувам и съм в общинското ръководство на ПП " АТАКА " и се гордея с това.


Подписа ти е доста як,с това ли ви привличат в Ха та ка с дрога? :D :D

psychopath
02-09-2008, 23:52
На никоя.

Democrat
02-10-2008, 15:09
ДСБ. Напоследък и СДС ми прави добро впечатление, така че може да се каже - Обединената десница.

btw ГЕРБ = комунисти

happy_cute
02-10-2008, 17:57
Болшевиките, комунистическата партия.
Жалко, че в България си нямаме такава партия.


Болшевиките, комунистическа партия .


ЪЪ има такава партия..тва че не събира достатъчно гласове да е сред управление не означава,че няма

всички сте пълни кретени и нулички

мислите си, че симпатизирането, членуването и даването на глас за дадена пратия

изчерпва вашата отговорност

а истината е, че си седите пред компа и си лафите с приятели, размятате витурални курове за да покажете колко сте велики

а реално не можете да си представите какво означава да понесеш отговорността

за дадено свое действие

вие сте половин хора просто

:x

Shish.. what a drama queen...

Тия дето казват,че са от Атака знаят ли какво е това или просто се кефят като дават Волен по господари на ефира

Аз съм от БСП

ANTI
02-11-2008, 22:20
ми никоя.
ама подкрепям някои възгледи на АТАКА и ВМРО.
другите са боклуци, а бат ви бойко е един шоумен.

nightwish16
02-12-2008, 09:45
на СДС :grin: :grin: Това е моята партия

Offspring
02-12-2008, 10:08
БСП!Това е истината..... :lol: :razz:

nether
02-12-2008, 23:41
На никоя, всички са крадливи боклуци. Сега на предсрочните избори като изберат Бойко, ще видим какво ще направи. Но лично на мене не ми вдъхва доверие.

happy_cute
02-14-2008, 11:26
Mного ясно че всички са червени..половината десни министри и депутати имат досиета

izzy
02-23-2008, 07:24
GERB a.k.a. Borisov

Sevt
02-24-2008, 06:54
и съм много изненадан как млади хора подкрепят "атакуващи" мафиоти и още най-лошото е, че с различни отклонения. По мое мнение някой имат нужда от лечение, а други от затвор. пийс!!!


Тия дето казват,че са от Атака знаят ли какво е това или просто се кефят като дават Волен по господари на ефира

Както казах имам щастието не само да симпатизирам, не само да членувам, но и да съм в ръководството на ПП " АТАКА " , и най - отговорно и с ръка на сърцето искам само да ви кажа че изобщо не знаете за какво говорите... Първо мафиоти в АТАКА няма, второ " отклоненията " ги измислиха турската и еврейската телевизии и в действителност ги няма. И Волен и хората около него са изключително интелигентни, земни и честни, а в младежките организации има толкова много млади, амбициозни и целеустремени хора, идеалисти, които са готови да отдадат живота си за България. И в действителност ПП " АТАКА " е най - стойностната партия, това как ви го представят от вън е друга тема....
П.П. Експлойтед, Волен доказано цял живот се е борил с комунистическата клика и няма нищо общо със службите или с която и да е комунистическа организация. Не че искам да те убеждавам нещо, само да вметна...

WhiteOneBG
02-25-2008, 12:15
Достатъчно ни управляват комунисти ,царчета и мутри ;)
Жътите не ги щем , червените и тЕх , турци и цигани също
Атака са прекалено ... крайни , във всяка държава има такива , никога няма да вземат властта
Бойко е тъп галош , но все пак добре му дърпат конците , мутра-охранител пожраникар ни е кмет на столицата , честито :)
Във интересна истината противно на българската логика симпатизирам на Костов и ДСБ , човек с акъл и потенцял
НЕ забравяйте кой отстрани инфлацията , благодарение на кой сме в Нато и ЕU , а не при талибаните , той е 1 от хората които почти оправиха държавата , проблема е че малко хора го признават , да може би и той си е присвоил нещо , но наред с царя който отмъка половин БГ и Сейргейчо ( Украинското мезече ) е света водичка
Ай сиктир , никога няма да станем държава като държава , все позволяме на путки и турци да ни управляват а после ревем от 12%това инфлация ...

RaLkb
02-29-2008, 14:50
На партията на анонимните алкохолици и шмъркачи http://i.data.bg/07/11/06/651586_orig.jpg


+1 :grin: :-P

PaRkInSoN
02-29-2008, 18:04
атака :-x

nicolepcd
03-01-2008, 17:33
Ми ГЕРБ определено :) А за АТАКА - думи нямам... :-x

Ziezi
03-03-2008, 21:43
От никоя партия не съм,но ако трябваше да избирам може би щях да съм от ВМРО.АТАКА се осраха почти напълно,но пак ги предпочитам пред ГЕРБ...Някой от 14годишните,които "гласуваха" за герб имат ли представа в колко фирми БББ е бил съдружник с какви хора,и колко от тези хора сега са на два метра под земята...Както и чия фирма охранява/ше Маджо,Маргините,Кръвта и тн.?Инатересно ще ми е също да ми обяснят с какви пари герб си построи замъците,които сега ги използват за офиси,като официално нямат почти никакви средства...И най-вече сър БББ позволи на една тълпа спинозни маймуни да тъчат из София и да крещят "смърт за българите" необезпокоявани от никого...

izzy
03-04-2008, 02:41
От никоя партия не съм,но ако трябваше да избирам може би щях да съм от ВМРО.АТАКА се осраха почти напълно,но пак ги предпочитам пред ГЕРБ...Някой от 14годишните,които "гласуваха" за герб имат ли представа в колко фирми БББ е бил съдружник с какви хора,и колко от тези хора сега са на два метра под земята...Както и чия фирма охранява/ше Маджо,Маргините,Кръвта и тн.?Инатересно ще ми е също да ми обяснят с какви пари герб си построи замъците,които сега ги използват за офиси,като официално нямат почти никакви средства...И най-вече сър БББ позволи на една тълпа спинозни маймуни да тъчат из София и да крещят "смърт за българите" необезпокоявани от никого...

off aide molq ti se
si4kite podlizurkovci v parlamenta imat 4erno minalo, vie tova do sega ako ne ste go razbrali...
ediniq bil komunist, drugiq nacist, tretiq ciganin, 4etvurtiq mafiot...emi mama mu stara sled po4ti 50 godini komunizm az moga da vi kaja 4e nqma edin 4ist 4ovek ot tova pokolenie. tva 4e nqkoi sa uspqli dostatu4no dobre da si prikriqt minaloto e drug vupros.
vie produljavaite da slu6ate 6ibanite manipulatorski novini ot mediite, da govorite prostotii i da obvinqvate vsi4ki osven sebe si za va6ite problemi :-x :-x :-x

tankistabg
03-04-2008, 06:45
Атака се осраха като сърбомани! ВМРО поне не са паднали толкова ниско все още, да защитават сръбските циганИ!

Sevt
03-04-2008, 07:00
Абе умен толкова ли не можеш да схванеш за какво става дума тук ? Толкова ли не можеш да схванеш, че сърбомани няма, а само горди Българи, които отлично знаят какъв е Българския Национален Интерес и неотклонно го защитават ? Остави, че утре ще пламнат Родопите, остави, че има план за Велика Албания, който и на врабчетата е ясен, остави дори, че сърбите чисто религиозно и расово са ни братя. Чисто геополитически ако щеш погледни на нещата и се замисли как избухва Междусъюзническата, и се сети, че пак заставаме сами срещу целите Балкани. А да забравих - не сме сами - с турците сме.

tankistabg
03-04-2008, 07:33
ВЕЛИКА СЪРБИЯ НИ ОТНЕ МАКЕДОНИЯ И ЗАПАДНИТЕ ПОКРАИНИНИ!

Всички сърбомани сте национални предатели!

tankistabg
03-04-2008, 08:02
майната и на комунистическо Славянска(робска) Сервия

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/Breakup_of_Yugoslavia.gif

Ziezi
03-04-2008, 21:00
Абе умен толкова ли не можеш да схванеш за какво става дума тук ? Толкова ли не можеш да схванеш, че сърбомани няма, а само горди Българи, които отлично знаят какъв е Българския Национален Интерес и неотклонно го защитават ? Остави, че утре ще пламнат Родопите, остави, че има план за Велика Албания, който и на врабчетата е ясен, остави дори, че сърбите чисто религиозно и расово са ни братя. Чисто геополитически ако щеш погледни на нещата и се замисли как избухва Междусъюзническата, и се сети, че пак заставаме сами срещу целите Балкани. А да забравих - не сме сами - с турците сме.

Какви братя са ти тия бе?
Направиха милион и половина българи отделна нация,на това ли викаш братя?НЯМА план за велика албания,има план за дестабилация на европа,и Родопите НЯМА да пламват,те половината оттам се изселиха в испания вече!Ти май не разбираш,че България не е сърбия!

MuSiC_IdOl4
03-05-2008, 21:35
По принцип въобще не се интересувам от политиката.
Уча я като предмет, но само толкова.
И въпреки това, СДС ми харесва най-много.
По тяхно време като че ли беше по-добре, от колкото
При НДСВ, и сега БСП и ДПС.

Sevt
03-05-2008, 21:43
Абе умен толкова ли не можеш да схванеш за какво става дума тук ? Толкова ли не можеш да схванеш, че сърбомани няма, а само горди Българи, които отлично знаят какъв е Българския Национален Интерес и неотклонно го защитават ? Остави, че утре ще пламнат Родопите, остави, че има план за Велика Албания, който и на врабчетата е ясен, остави дори, че сърбите чисто религиозно и расово са ни братя. Чисто геополитически ако щеш погледни на нещата и се замисли как избухва Междусъюзническата, и се сети, че пак заставаме сами срещу целите Балкани. А да забравих - не сме сами - с турците сме.

Какви братя са ти тия бе?
Направиха милион и половина българи отделна нация,на това ли викаш братя?НЯМА план за велика албания,има план за дестабилация на европа,и Родопите НЯМА да пламват,те половината оттам се изселиха в испания вече!Ти май не разбираш,че България не е сърбия!

Така ти в Родопите не си стъпвал нали ?
План за Велика Албания има от десетилетия и за съжаление след още по - малко ще доживеем да го видим осъществен.

izzy
03-06-2008, 03:06
Абе умен толкова ли не можеш да схванеш за какво става дума тук ? Толкова ли не можеш да схванеш, че сърбомани няма, а само горди Българи, които отлично знаят какъв е Българския Национален Интерес и неотклонно го защитават ? Остави, че утре ще пламнат Родопите, остави, че има план за Велика Албания, който и на врабчетата е ясен, остави дори, че сърбите чисто религиозно и расово са ни братя. Чисто геополитически ако щеш погледни на нещата и се замисли как избухва Междусъюзническата, и се сети, че пак заставаме сами срещу целите Балкани. А да забравих - не сме сами - с турците сме.

Какви братя са ти тия бе?
Направиха милион и половина българи отделна нация,на това ли викаш братя?НЯМА план за велика албания,има план за дестабилация на европа,и Родопите НЯМА да пламват,те половината оттам се изселиха в испания вече!Ти май не разбираш,че България не е сърбия!

Така ти в Родопите не си стъпвал нали ?
План за Велика Албания има от десетилетия и за съжаление след още по - малко ще доживеем да го видим осъществен.

pro6tavai ama spored mene velika i albaniq ne se vruzvat v edno izre4enie

Sevt
03-06-2008, 06:13
Радвам се да го чуя. Ако някой те и питаше щеше да е супер, ама...

air_J
03-06-2008, 09:08
Радвам се да го чуя. Ако някой те и питаше щеше да е супер, ама...
Човек, и според мен не се връзват. Като територия и Македония един ден може да се нарекат "Велика", ама като икономическо развитие смятам, че думи като "Велика" и "Албания" не бива да се смесват, защото са безкрайно далеч една от друга. :-o

izzy
03-06-2008, 10:11
Радвам се да го чуя. Ако някой те и питаше щеше да е супер, ама...

tva e hubavoto na foruma 4e moje6 si kazva6 mnenieto kudeto, kogato i kakto iska6

st1ka
03-07-2008, 22:41
НДСВ

air_J
03-07-2008, 23:35
НДСВ
Сполучлив аватар. :oops:

tqnko1
03-07-2008, 23:38
ATAKA mada faka :D

Ziezi
03-08-2008, 03:30
Абе умен толкова ли не можеш да схванеш за какво става дума тук ? Толкова ли не можеш да схванеш, че сърбомани няма, а само горди Българи, които отлично знаят какъв е Българския Национален Интерес и неотклонно го защитават ? Остави, че утре ще пламнат Родопите, остави, че има план за Велика Албания, който и на врабчетата е ясен, остави дори, че сърбите чисто религиозно и расово са ни братя. Чисто геополитически ако щеш погледни на нещата и се замисли как избухва Междусъюзническата, и се сети, че пак заставаме сами срещу целите Балкани. А да забравих - не сме сами - с турците сме.

Какви братя са ти тия бе?
Направиха милион и половина българи отделна нация,на това ли викаш братя?НЯМА план за велика албания,има план за дестабилация на европа,и Родопите НЯМА да пламват,те половината оттам се изселиха в испания вече!Ти май не разбираш,че България не е сърбия!

Така ти в Родопите не си стъпвал нали ?
План за Велика Албания има от десетилетия и за съжаление след още по - малко ще доживеем да го видим осъществен.

Така, аз на практика съм живял 1/4 от живота си в Родопитеи именно заради това познавам МНОГО помаци(млади при това),които знаят,че са Българи и са с българско самосъзнание,да има и такива които се мислят за турци,НО това си е техен шибан проблем!Пак ти казвам да правиш разлика между българи и турци от една страна и албанци и сърби от друга!Между българи и турци никога(поне през последните 50 години) не е имало сериозни търкания(освен Възродителния процес),да има и такива недоразумения като реджеп мула ахмед, адем кенан,пендерес кургюн и тн.,но и без такива не може.Никой няма да се отделя от България най-малкото,защото България все пак е член на НАТО и ЕС.Едно подобно желание не смятам,че дори ще бъде подкрепено и от турция,щото това окончателно ще сложи край на амбициите им за членство в ЕС.В момента си имат достатъчно проблеми с Гърция,едва ли биха отворили фронт и на България.Друг е въпросът,че турците така или иначе трябва да бъдат изселени...

А по въпроса за албанците и сърбите ще ти изясня някой неща.Тито (словено-хърватин) беше начело на Югославия през по-голямата част от съществуването й.Има един интересен период от неговата биография, за който не се знае абсолютно нищо.Случайно или не точно тогава усташите са в апогея си(период, в който са избити около 700 000 сърби от тях).Само този факт е показателен за "любовта" между сърбите и хърватите.Та след войната чичо Тито започва заселване на албанци в Косово. Всъщност този демографски бум на албанците е финансиран от Тито.И естествено започват търканията.Създава се АНО,сърби изчезват безследно и тн. 1990 идва на власт Милошевич - сърбин.1999 изпраща войски да ликвидират АНО.НАТО започва бомбардировки в Събрия, Милошевич започва етническо прочистване на албанци в отговор.От тогава Косово напрактика не е част от Сърбия.Хиляди сърби се изселват в Сърбия,горят се домове,режат се глави и тн.2004 - три албански момчета са намерени удавени при странни обстоятелства край Косовска Митровица.Започват погромите на албанците - горят се десетки църкви и домове на сърби,и малкото останали от тях в южно Косово се изселват.

Можеш ли да направиш аналогия с българи и турци?

ПП:Точно това ми го е разказвал косовски албанец!

st1ka
03-08-2008, 10:11
НДСВ
Сполучлив аватар. :oops:

Еми не знам дали е сполучлив,но цвета на косата нищо не означава нали така???Най-вече го сложих за майтап..А относно партията - не съм я написала просто,за да има някакъв отговор,наистина им симпатизирам...Това си е право на личен избор и абсолютно никой нищо не може да ми каже по въпроса!

Valentin123
03-08-2008, 12:54
НДСВ

Тия съществуват ли още? :D

Sevt
03-08-2008, 14:39
^

Ми имат там половин до един процент....

gorska
03-08-2008, 20:31
ВМРО, ДСБ, СДС, Герб /мисля, че беше политическа група обаче/ - стават.
НДСВ - горкичките...
БСП /или според мен е по-правилно да се каже БКП/ и ДПС - на съд

Иначе симпатизирам на моята бъдеща партия. Политиката е изключително скучно нещо, но се налага да оправя Бълагрия. 8-) :lol:
Говоря сериозно, не се смейте, ще видите като стана министър-председател, ще променя цялото държавно устройство. Много отрано започнах с предизборните кампании май...

joalbrito
03-13-2008, 16:36
СДС - ами те създадоха демокрацията най-малкото
ГЕРБ - популизъм
Б(*П - тъпи комунисти с леви разбирания и лява резба :D
НДСВ - зеха квот можаха, дотука са
Атака - тоя е луд. психар. ще ни докара гражданска война
БНС - ами луди хора ; гвардията на расате - е вече си имаме и нациски отряд :razz: ке тепат циганите и турците , абе и тия са луди
и тва е , а тия бабки по автобусите дет само приканват за уважение към БКП и ТЖ :smt098

nazistka
03-20-2008, 18:14
Явно в България още няма партия която да заслужава моите симпатии! :twisted:

Sashoks
03-20-2008, 20:39
Най-много на Атака, но също така ми допадат ДСБ, СДС и ГЕРБ. Как може да ти харесва атака като харесваш и дсб- ДЕ СЕ ЕБЕ и СДС то противоречиво да харесваш атака и СДС
А пък Аз ше кажа АТАКААА!!!! 8)

joalbrito
03-21-2008, 13:31
Явно в България още няма партия която да заслужава моите симпатии! :twisted:а и сигурно чакаш да се появи някой със странно мустаци и да ръкомаха като луд и да приканва за чиста нация :oА ти кво чакаш след 50 год. хората да ги е срам да се нарекат българи, защото не знаят баба им с кой циганин е спала!?!!едно е да те е срам да се наречеш българин, а съвсем друго е да избиваш някои националности. Ако нещо е в състояние да ме накара да се срамувам да се нарека българин, то това са Волен Сидеров, Расате и скиновете и Вучков и др комунисти :-x

kakaomen
03-21-2008, 14:53
БНРП също и ВМРО :)

ZuCkI
03-23-2008, 16:04
ATAKA
да доди Воленчо да напраи 1 2 граждански да махне манго и аише и брат им асан

Sevt
03-23-2008, 17:33
Абе хора.....имайте си каквото си пожелаете мнение, аргументирайте си го на воля. Ама за чий трябва да се говорят наизуст смехотворни глупости за хора, които сте виждали само по бтв новините да кажеме. Срамувай си се от каквото си пожелаеш, ама поне знай от какво се срамуваш. Защото аз се гордея, че познавам Волен Сидеров и знам какъв е той в действителност и каква е душевността на най - близките му хора. Гордея се, че съм имал щастието да черпя знания от такива изключителни личности от първа ръка. Гордея се, че знам от какво се гордея !

joalbrito
03-23-2008, 17:40
Абе хора.....имайте си каквото си пожелаете мнение, аргументирайте си го на воля. Ама за чий трябва да се говорят наизуст смехотворни глупости за хора, които сте виждали само по бтв новините да кажеме. Срамувай си се от каквото си пожелаеш, ама поне знай от какво се срамуваш. Защото аз се гордея, че познавам Волен Сидеров и знам какъв е той в действителност и каква е душевността на най - близките му хора. Гордея се, че съм имал щастието да черпя знания от такива изключителни личности от първа ръка. Гордея се, че знам от какво се гордея !абе ти хубаво черпи знания от такива като него ама кво ще стане ако го изберем - гражданска война. За това такива като него като Вучков и др комунисти от Б(*П не трябва да бъдат на власт ( то и ДП(* не трябва да са на власт ама кво да се прави ще ги търпим) та България трябва да има дясноцентриско правителство

Sevt
03-23-2008, 17:45
Пак глупости говориш. Освен да си препиша предишния пост в отговор незнам какво друго мога да направя :/

joalbrito
03-23-2008, 18:57
е кво глупости говоря - не беше ли той човека който приканваше към саморазправа с мангалите, когато бяха убили един професор в едно заведение - заслужаваха си го , но ако това се случи ще има гражданска война и от нея можем само да изгубим :(

FatPanda
03-23-2008, 18:59
ДСБ

joalbrito
03-23-2008, 21:38
СДС

Sevt
03-23-2008, 23:02
Виж сега. Волен никога по никакъв повод не е казвал в общественото пространство думичките " циганите на сапун ". Включително тогава не е и приканвал към физическа саморазправа, а само отделни групички на митинга подстрекаваха към определени действия. Въпросният професор доколкото знам от познати е бил голям човек. Още по - голям човек бе зверски убитият в атентата във влака София - Кардам професор Рашо Рашев, който имах изключителното щастие да наричам свой приятел. НО не съм тръгнал да избивам цигани и турци. И не гражданска война няма да има когато ( да когато, а не ако ) дойдем на власт. Защото ксенофобията далеч не е залегнала в програмната схема на ПП АТАКА, на Фронт Насионал, на Вламс Блок или на Партията на Свободата. А това как ти го представят платени колониални журналисти и администратори е съвсем отделна тема.

tankistabg
03-24-2008, 09:39
Защото ксенофобията далеч не е залегнала в програмната схема на ПП АТАК

Абе ти да не си разведчика от стара загора под прикритие!

Той беше един истински не-ксенофоб
http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/post-7-1172090808.jpg



АТАКА официално не е ксенофобска партия, но има ксенофобски електорат. Колкото и да ти е кофти.

Sevt
03-24-2008, 10:36
Пак ли изпълзя от някъде... :/
Както и да е поради абсолютната каша, която е в главата ти и тоталната ти невъзможност да водиш културен и аргументиран спор, не възнамерявам и да се опитвам. Само ще ти припомня, че токущо нарече 700 000 Български патриоти ксенофоби.

П.П. За да не те затруднявам да търсиш още " компромати " следвашия аз ще ти го дам. Ето Волен на чашка, как може :shock:

http://angeligdb.files.wordpress.com/2007/08/11.jpg

joalbrito
03-24-2008, 15:10
е то нз дали има политик, който да няма такива интересни снимки - аз лично нямам нищо против АТАКА, но предпочитам по-умерените десни идеи 8)

Sevt
03-24-2008, 15:15
Еми много ясно. То и на мен ако след 20 години ми извадят снимки от сегашните времена какво ли няма да има....въпроса е да не се измислят такива " компромати " а снимки на юпита с бели якички по лодки с мутри и подземни босове да потъват в нищото ;)

Sevt
03-26-2008, 20:05
Къде съм казвал какво мисля или не ? Ти си последния човек на който ще се обеснявам, просто констатирах, че нарече 700 000 Български патриоти ксенофоби.
М/у другото можеш ли поне в един пост да не показваш, че си на 14 ?

tankistabg
03-27-2008, 06:31
Хехе -
най сте ми смешни такива анти-фа като тебе маскирали се вече в АТАКА и си мислят че АТАКА няма да ви ИЗМЕТЕ като ЦЕНЗУРА!!!
ЦЕНЗУРА анти ЦЕНЗУРА .

2 точка от правилата
moderated by Coki

Sevt
03-29-2008, 14:33
Къде съм казал съм ли или не съм " анти-фа". Кого от къде ще или няма да измете АТАКА не разбрах ? Вземи се научи да пишеш грамотно и културно бе лапе :(

Diam0nD
03-29-2008, 18:46
ATAKA govori samo istini ,no ne dava alternativna politika ,koeto gi pravi kato drugite partii ... az sym ot BSP ( komunqga si padam xD ) :D :D ina4e i golqm nacionalist :P

ObScuReNikoQ
04-02-2008, 22:08
уфф...аре стига сте се обиждали....много се дразня като почнете да се заяждате за глупости...няма универсална партия, която да ни хареса на всички, едните са такива, другите нз кво..има ли смисъл, като така или иначе всички сме пионки в ръцете н "големите играчи"....нищо не променяте с детските си спорове, освен, че си влошавате настроението за глупости е се дразните ненужно.... моля ви...имайте си мненията, но без лични обиди. За това са изборите, не да се карате, а като цивилизовани хорица послушно да си пуснете бюлетинката в урничката, а после, ако не са ви изпревалили камионите, тъпкани с турчета, евентуално да променим сотуацията....

Не мислите ли, че в крайна сметка, всички искаме да живеем по-добре и по-нормално....?!

happy_cute
04-03-2008, 08:41
Ужас колкото повече говорите за Атака мада фака все повече ми заприличва на няква секта дето промива мозъците на тийнейджърите.

air_J
04-03-2008, 10:52
Ужас колкото повече говорите за Атака мада фака все повече ми заприличва на няква секта дето промива мозъците на тийнейджърите.
Ами тогава вземи Златина Савова и ни обяснете колко добри управници са президента Георги Първанов и премиера Сергей Станишев. :-)

DisciplineAndOrder
04-05-2008, 10:48
ем Атака нищо в полза на България не са направили засега

ObScuReNikoQ
04-05-2008, 14:57
а пък БСП една полза извадиха.....
занапред да има да им чистим лайната....

DisciplineAndOrder
04-05-2008, 19:29
не казвам,че БСП са направили нещо,далеч съм от тези помисли,просто казвам,че Атака нищо засега на са направили,а повечето тук ги величаете.

аз съм дооста разочароване,защото имаше едно време,когато мислех,че те са единствената партия,която ще 'оправи България',ама...нъцки. :?

ObScuReNikoQ
04-05-2008, 20:14
прав си...
аз изобщо не мисля, че има партия, която би направила кой знае какво...
според мен хората величаят АТАКА, защото имат радикални идеи и обещания.
защото вече са отчаяни и се чудят на кого да вярват, поради факта, че сегашните са едни боклуци и толкова сътвориха едно голямо бунище.
ето виж, примерно, дойде Симеон, обеща на 2-3, че ще "оправи" Б-я за нз колко си дни и какво...?! гласувахме за него, избрахме го (не включвам себе си, говоря като мнонзинство) и нищо... след нз колко си дни той си взе шапката и ни каза едно мазно "опа....сори". Ама нали през тва време гълташе парите и обираше лаврите....
друг пример. Бат'Бойко. Много беше голям, много се надуваше, много идеи даваше кое как да се направи. боклука къде щял да се изхвърля, тва-онова. избрахме го (пак не включвам себе си) и к'во...не казвам, че не направи нищо за Сф, напротив, много проблеми реши, но боклука пак стои смърди гадно, само дето ега смърдят и пластмасовите кофи, запалени от изроди....
както виждате ние всичкото сами си го правим...
та ся евентуално ще ги изберем АТАКА и пак ще им лижем лайната след време...(с извинение!...)

ObScuReNikoQ
04-05-2008, 20:17
аз съм дооста разочароване,защото имаше едно време,когато мислех,че те са единствената партия,която ще 'оправи България',ама...нъцки. :?

ма те до ся добре ни ... "оправяха" ...
леко ни го вкарваха отзад и ни го изкарваха през носа.....

DisciplineAndOrder
04-05-2008, 20:32
така си е...

в крайна сметка всеки трябва да гласува,защото не може да оставиш народа да ти избира управниците.. просто не може,повечето българи са идиоти

обаче ние пък за кого да гласуваме...

за БСП,дето ни го бутат анално толкова време вече..

за ДПС,които работят против държавата?

или за СДС,видяхме го Костов какво представлява :?

нямаме алтернативи просто..

ObScuReNikoQ
04-06-2008, 00:46
дам....съгласна...тъжно, но факт.

нз кво да ти кажа вече. видяхме всички, че няма значение от коя партия си вече. всички искаме нещо по-добро, вярваме в обещания и се разочароваме от това, което се случва в действителност.
гадно е д разбереш, че искаш/не искаш, все ти го вкарват и винаги боли......

democratos
04-06-2008, 11:07
Републиканската партия 8)

democratos
04-06-2008, 14:10
Плачете комунистчета колкото си искате, но България е на правия път в ЕВРО-АТЛАНТИЧЕСКО-АМЕРИКАНСКИЯ съюз!

ObScuReNikoQ
04-06-2008, 17:34
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

air_J
04-06-2008, 17:53
Някой ще даде ли сносна дефиниция на "велики открития", щото ми се струва, че е разтегливо и субективно понятие. И може ли да ми изброй поне 10 открития от такъв характер, открити от американци в САЩ? :smt102

Бай Хой
05-27-2008, 21:36
Само Костов - ДСБ :grin:

BirdsFarm
05-28-2008, 09:20
Аз съм за ВМРО - защото са единствените истински пичове, които искрено мразят враговете на България! Волен палячото много му знае устата, но би се насрал пред сърбите и турците! А изродите от ВМРО са ги трепали и сърбите, и гърците и мръсните турци! ВМРО е единствената патриотична организация в България! Ама не ми се занимава с политики, иначе щях да съм от тях!

SiegHeil
05-28-2008, 10:21
БНРП - Българска Националнo Радикална Партия ...жалко че няма скоро да влезат в парламента :>

kristo
05-29-2008, 12:24
на ВМРО-Българско национално движение 8)

kristo
05-29-2008, 12:30
Плачете комунистчета колкото си искате, но България е на правия път в ЕВРО-АТЛАНТИЧЕСКО-АМЕРИКАНСКИЯ съюз!

Хаха, не ме разсмивай! САЩ си е една чисто болшевишка държава и антикомуниста Георги Ифандиев много точно я определя като съветските Съединени американски щати заради комунистическите прийоми, които изпозва по света. Все говорят за "мир" и "демокрация", а според техните разбирания това означава да водят завоевателни войни за петрол, да избиват мирно население, както правят в Ирак, както правеха във Виетнам и т.н., също както СССР говореха за "мир" и "демокрация" и смазваха всяка съпротива против комунизма. САЩ=СССР другари американски комунисти, колкото и да не ви се ще да си признаете 8) !!

macy_day_parade
07-13-2008, 20:25
Плачете комунистчета колкото си искате, но България е на правия път в ЕВРО-АТЛАНТИЧЕСКО-АМЕРИКАНСКИЯ съюз!

:lol: вече запозвам да се чудя какво да кажа,сериозно говоря.Потресена е меко казано как се чувствам ](*,)

По темата: АТАКА и може би ВМРО

happy_cute
10-12-2008, 14:21
Аз съм за ВМРО - защото са единствените истински пичове, които искрено мразят враговете на България! Волен палячото много му знае устата, но би се насрал пред сърбите и турците! А изродите от ВМРО са ги трепали и сърбите, и гърците и мръсните турци! ВМРО е единствената патриотична организация в България! Ама не ми се занимава с политики, иначе щях да съм от тях!
Да си патриот означава да обичаш страната си и да се стараеш всички в нея да са щастливи,а не да ги гониш от нея.

valkanovb
10-12-2008, 14:33
Аз съм за ВМРО - защото са единствените истински пичове, които искрено мразят враговете на България! Волен палячото много му знае устата, но би се насрал пред сърбите и турците! А изродите от ВМРО са ги трепали и сърбите, и гърците и мръсните турци! ВМРО е единствената патриотична организация в България! Ама не ми се занимава с политики, иначе щях да съм от тях!
Да си патриот означава да обичаш страната си и да се стараеш всички в нея да са щастливи,а не да ги гониш от нея.
Бинго

gbemXVII
10-12-2008, 15:11
Всички са курви.

Diam0nD
10-12-2008, 15:35
БКП :grin: :grin: :grin:

ThePowerOfLove
10-12-2008, 20:43
БСП :)

kristo
10-12-2008, 21:16
БСП :)
:shock: :shock: :shock: сериозно ли?! И бих те запитал съвсем нормално какви са ти основанията за симпатии към БСП, след като е видно, че това е една от най-корумпираните партии в България и с нищо не е скъсала с комунистическото си минало на пряка наследница на БКП! Отделно това, че се сгушиха с ДПС беше върха на позора, а и да те питам как симпатизираш на БСП, след като преди 10-тина години Виденов и предишното правителство на БСП докараха България до пълна национална катастрофа? Не се заяждам, просто ми е много странно някой млад човек като каже, че е от БСП след кат се вижда, че БСП не стават и ръководството й е съставено от супер корумпирани и откровено некадърни хора без грам национално-патриотично чувство, а и самият Станишев не е етнически българин, което е още по-зле...

valkanovb
10-13-2008, 04:51
БСП :)
:shock: :shock: :shock: сериозно ли?! И бих те запитал съвсем нормално какви са ти основанията за симпатии към БСП, след като е видно, че това е една от най-корумпираните партии в България и с нищо не е скъсала с комунистическото си минало на пряка наследница на БКП! Отделно това, че се сгушиха с ДПС беше върха на позора, а и да те питам как симпатизираш на БСП, след като преди 10-тина години Виденов и предишното правителство на БСП докараха България до пълна национална катастрофа? Не се заяждам, просто ми е много странно някой млад човек като каже, че е от БСП след кат се вижда, че БСП не стават и ръководството й е съставено от супер корумпирани и откровено некадърни хора без грам национално-патриотично чувство, а и самият Станишев не е етнически българин, което е още по-зле...
Това вечв беше удар под кръста

aresmurt
10-13-2008, 22:35
Симпатизирам на тия, който крадат най-малко.

Иначе комунисти, социалити и други там леви мноо ме кефат като са два метра под земята. :booooomb: 8-)

LINKNOT
10-14-2008, 15:13
Атака.

Nam3less3
10-14-2008, 20:51
На Национално Движение Стабилност и Възход.

valkanovb
10-14-2008, 20:55
На Национално Движение Стабилност и Възход.значи на НДСВ? :D

Nam3less3
10-14-2008, 21:37
На Национално Движение Стабилност и Възход.значи на НДСВ? :DДа, защото в сравнение с другите най-много ми защитават интересите. Всичко е въпрос на пари :-D

sexy_baby_originale
10-14-2008, 22:00
С моето момче сме много добра партия! :lol: :lol: :lol:

kristo
10-15-2008, 09:42
На Национално Движение Стабилност и Възход.значи на НДСВ? :DДа, защото в сравнение с другите най-много ми защитават интересите. Всичко е въпрос на пари :-D
Браво бе, то затова България е на това дередже, щото всеки гледа собствения си интерес и за другите не му пука въобще... А я ми кажи, цялостно българския народ какво хубаво видя от НДСВ и управлението на дедо цар?! Ама ще кажеш, че за другите не ти пука, можеби смяташ, че всеки се спасява по единично, "евала", "хвала" на такива българи като тебе, езък, че мнозинството от българския народ страда от интересчии и келепирджии като тебе :-x.

Nam3less3
10-15-2008, 09:46
На Национално Движение Стабилност и Възход.значи на НДСВ? :DДа, защото в сравнение с другите най-много ми защитават интересите. Всичко е въпрос на пари :-D
Браво бе, то затова България е на това дередже, щото всеки гледа собствения си интерес и за другите не му пука въобще... А я ми кажи, цялостно българския народ какво хубаво видя от НДСВ и управлението на дедо цар?! Ама ще кажеш, че за другите не ти пука, можеби смяташ, че всеки се спасява по единично, "евала", "хвала" на такива българи като тебе, езък, че мнозинството от българския народ страда от интересчии и келепирджии като тебе :-x.Другите българи не ми помагат. Всеки иска да се вози в по-хубава кола. Живеем в капитализъм, не в социализъм. Няма да ощетявам финансовото си положение заради неблагодарници, от които нищо хубаво не съм видял.
НДСВ не беше изгодно за България като цяло, но аз не съм част от цялото, като по време на комунизма.

kristo
10-15-2008, 09:50
На Национално Движение Стабилност и Възход.значи на НДСВ? :DДа, защото в сравнение с другите най-много ми защитават интересите. Всичко е въпрос на пари :-D
Браво бе, то затова България е на това дередже, щото всеки гледа собствения си интерес и за другите не му пука въобще... А я ми кажи, цялостно българския народ какво хубаво видя от НДСВ и управлението на дедо цар?! Ама ще кажеш, че за другите не ти пука, можеби смяташ, че всеки се спасява по единично, "евала", "хвала" на такива българи като тебе, езък, че мнозинството от българския народ страда от интересчии и келепирджии като тебе :-x.Другите българи не ми помагат. Всеки иска да се вози в по-хубава кола. Живеем в капитализъм, не в социализъм. Няма да ощетявам финансовото си положение заради неблагодарен народ, от който нищо хубаво не съм видял.
Не знам в кво живеем, дали в капитализъм или социализъм, спорно е да ти кажа, щото много от нещата, които са характерни за социализма ги виждаме и днес, но както винаги българския народ е прецакан. А ти помагаш ли на другите българи, та да смяташ, че те специално на теб са длъжни да ти помагат? Честно казано с това мислене, в което всеки се мисли за център на вселената и най-важния в тая държава и че съответно целия български народ е длъжен да му помага, до нищо положително няма да я докараме, а напротив, само по-зле ще вървят нещата, ама добре, щом смяташ, че това е добре за България и българския народ, карай си така, те това искат и управляващите, разделен и скаран народ, така най-лесно се управлява, краде, мародерства...

Nam3less3
10-15-2008, 09:56
Не помагам на никой и от никой не искам да ми помага. Капитализма поставя личността, а не народа като център. По твоята логика трябва да сме комунисти, за да бъде българският народ неощетен и да няма по-богати, които да грабят.

kristo
10-15-2008, 10:05
Не помагам на никой и от никой не искам да ми помага. Капитализма поставя личността, а не народа като център. По твоята логика трябва да сме комунисти, за да бъде българският народ неощетен и да няма по-богати, които да грабят.
Не, трябва да сме НАЦИОНАЛИСТИ, а ако не ти е ясно национализма няма нищо общо нито с комунизма, нито с капитализма, който също е доста вреден и до голяма степен колкото комунизма. Не го отричам изцяло, има си и положителни неща, но ето това най-много му мразя на капитализма, това, за което ти говориш, че поставял отделната личност пред народа!? Ето това не е ли лошо според тебе, значи заради един човек да се пожертва масата народ, така ли? Защо един човек ще бъде по-важен от целиа български народ, нима с нещо е по-ценен от него? Хубаво, щом искаш си живей с измислените от еврейската пропаганда либерал-капиталистически принципи, но с годините сам ще се увериш на колко грешна позиция си щом смяташ, че целия български народ и интересите му, бъдещето му, въобще живота му са маловажни щом ти си добре. Изключително грешно и вредно мислене ще ме извиняваш за откровението... Даже бих казал паразитно мислене...

Nam3less3
10-15-2008, 10:14
Не помагам на никой и от никой не искам да ми помага. Капитализма поставя личността, а не народа като център. По твоята логика трябва да сме комунисти, за да бъде българският народ неощетен и да няма по-богати, които да грабят.
Не, трябва да сме НАЦИОНАЛИСТИ, а ако не ти е ясно национализма няма нищо общо нито с комунизма, нито с капитализма, който също е доста вреден и до голяма степен колкото комунизма. Не го отричам изцяло, има си и положителни неща, но ето това най-много му мразя на капитализма, това, за което ти говориш, че поставял отделната личност пред народа!? Ето това не е ли лошо според тебе, значи заради един човек да се пожертва масата народ, така ли? Защо един човек ще бъде по-важен от целиа български народ, нима с нещо е по-ценен от него? Хубаво, щом искаш си живей с измислените от еврейската пропаганда либерал-капиталистически принципи, но с годините сам ще се увериш на колко грешна позиция си щом смяташ, че целия български народ и интересите му, бъдещето му, въобще живота му са маловажни щом ти си добре. Изключително грешно и вредно мислене ще ме извиняваш за откровението... Даже бих казал паразитно мислене...Капитализма прави богатите по-богати и бедните по-бедни. Общо погледнато това е лошо. Само че засега народът ми е създавал единствено неприятности, и всички около мене искат да са една глава по-напреде от останалите. Без пари днеска си никой. Който е богат, иска да стане още по-богат, и богатите създадоха сегашното положение. Моето мислене е полезно за мене, а в момента живеем в капитализъм. Следователно ако искаш да успяваш, трябва спазваш принципите му. Народа в момента е такова изпаднало положение, тъй че е нормално всеки да е бездушен консуматор.

kristo
10-15-2008, 11:03
Не помагам на никой и от никой не искам да ми помага. Капитализма поставя личността, а не народа като център. По твоята логика трябва да сме комунисти, за да бъде българският народ неощетен и да няма по-богати, които да грабят.
Не, трябва да сме НАЦИОНАЛИСТИ, а ако не ти е ясно национализма няма нищо общо нито с комунизма, нито с капитализма, който също е доста вреден и до голяма степен колкото комунизма. Не го отричам изцяло, има си и положителни неща, но ето това най-много му мразя на капитализма, това, за което ти говориш, че поставял отделната личност пред народа!? Ето това не е ли лошо според тебе, значи заради един човек да се пожертва масата народ, така ли? Защо един човек ще бъде по-важен от целиа български народ, нима с нещо е по-ценен от него? Хубаво, щом искаш си живей с измислените от еврейската пропаганда либерал-капиталистически принципи, но с годините сам ще се увериш на колко грешна позиция си щом смяташ, че целия български народ и интересите му, бъдещето му, въобще живота му са маловажни щом ти си добре. Изключително грешно и вредно мислене ще ме извиняваш за откровението... Даже бих казал паразитно мислене...Капитализма прави богатите по-богати и бедните по-бедни. Общо погледнато това е лошо. Само че засега народът ми е създавал единствено неприятности, и всички около мене искат да са една глава по-напреде от останалите. Без пари днеска си никой. Който е богат, иска да стане още по-богат, и богатите създадоха сегашното положение. Моето мислене е полезно за мене, а в момента живеем в капитализъм. Следователно ако искаш да успяваш, трябва спазваш принципите му. Народа в момента е такова изпаднало положение, тъй че е нормално всеки да е бездушен консуматор.
Така е, само че нали разбираш, че за да могат да се оправят нещата и всички да живеем долу горе добре, трябва да се обединим и доколкото можем да си помагаме. Разбира се, не и говоря да момагаш на хора, които ти пречат да се изявяваш и въобще ти пречат в каквото и да било, а на хора, които също са готови да ти помогнат и когато се налага да те подкрепят и да застанат зад теб без непременно да го правят с користни цели. А такива българи все още има, да, за съжаление намаляват, но ги има, защо всички нормални българи да не можем да се обединим и да направим така, че да живеем добре? А тези другите, които гледат само собствения си интерес и това да пречат на другите, проблема си е техен, ще останат изолирани един ден и ще видят, че така не стават нещата. Разбери, навсякъде по света си има свестен народ, има си и хора, които паразитират на гърба на масата народ и винаги гледат да те прецакат, но заради тях не си струва да се затрива всичко и да започнем да правим като тях. Така само вредим и на останалите свестни хора, а и на себе си :wink:

pOiSoN_kIsS_94
10-15-2008, 12:26
За съжаление не намирам партия,на която да симпатизирам :?