PDA

View Full Version : Френски маникюр



gab4e_f
11-05-2007, 17:14
Купих си от тези комплекти,който се продават за френски маникюр и незнам каде точно и как трябва да залепя тези лепенки мн моля някой да ми обясни как се прави това нещо.Благодаря предварително на всичко ,който им се занимава с мен

Jamalska
11-05-2007, 17:20
Аз си правя френски без лентички..пак се получава добре...Ам мисля,че те се слагат на нокътя така че над тях да остава това,което ще правиш бяло...за да не клепаш надолу...После ги махаш и нанасяш горния цвят.

zorri
11-05-2007, 17:37
и аз си го правя без лентички..... но съм си купувала ... да пробвам.... правих се като нанеса основата.... изчаквах да изсъхне.. после слагах лентичката... и нанасям белия .. или там каквато ще ти е лентичката.... изчакваш да изсъхне... махаш лентичката... и нанасяш топ-лака.... ... аз така си правех.. ся се правя без лентички....

AliceSw
11-05-2007, 17:47
лентичката се слага, за да ограничи докъде ще е белият лак, с други думи горният и край трябва да е горе-долу където започва бялата част на нокътя, аз лично слагам само бяло и топ лак, другото е излишно

Marge
11-05-2007, 20:34
И аз си го правя без лентички, дразнят ме :)

kat4enceto
11-06-2007, 07:55
а как го правите без ленти4ки и да е равна самаа бяла черта с лака? 8-[

Presley
11-06-2007, 09:34
лентичката се слага, за да ограничи докъде ще е белият лак, с други думи горният и край трябва да е горе-долу където започва бялата част на нокътя, аз лично слагам само бяло и топ лак, другото е излишно
Щях да кажа същото,така че да не се повтаряме :D

hungry_vampire_f
11-06-2007, 10:51
И аз си го правя без лентички :) По-лесно ми е

marina star
11-06-2007, 12:58
az pak ne si pravq frenski,za6toto nqmam podhodq6tiq tip race,no pak stoi mn nejno i gotinop na tezi,na koito im otiva

.PonY.
11-06-2007, 16:57
миии аз без лентички не мога... лентичката ограничава бялото... първо нанасям два пъти бялото за да е по-наситено след това чакам да изсъхне мн хубаво.. след като изсъхне махам лентичките и отгоре лакирам с другият цвят най-често си взимам бледо розово... слагам три пласта блео розово след това си слагам топ лак и готофо :) преди топ лака аку нещо ми хрумне си рисувам... и после пак си го запечатвам :)