PDA

View Full Version : Какво направих подяволите...Какво толкова сторих...



Freaky_boy
11-05-2007, 18:58
Прецаках всичко...Така де ще започна отначало...Преди 7 месеца се запознах с едно момиче...с течение на времето се превърнахме в най-добри приятели...но в последствие се случи така че аз започнах да изпитвам повече от приятелски чувства към нея...Вече повече от 4 месеца спирам и започвам да я харесвам...Скоро осъзнах че съм мн силно привързан към нея и че имам много силни чувства(несподелени)...не казвам че съм влюбен...И така последните 1-2 седмици се обнадеждих че най-накрая може да се получи нещо...защото от нейното държание определено личеше че има повече от приятелски чувства към мене...ходихме на кино тя ми хвана ръката...после гледахме няколко пъти филм у тях и тя силно се гушкаше в мен и пак ми държеше ръката...винаги като се видим се прегръщахме...в скайп си пишехме целувки...тя ми казваше постоянно че съм само неин...И така снощи реших да призная чуствата си към нея...реших да го направя по скайп защото като се видим тя отбягва тази тема...и така казах и го...но после тя спря да ми пише...сестра и ми каза че се е затворила в една стая със сълзи на очи което не е типично за нея...Тази сутрин и като цяло днес постоянно ми казват че тя е много разстроена,наранена и тъжна...в скайп постоянно си слага някакви никове с които показва че е тъжна...също понякога си слага някакви текстове от любовни песни,а друг път си слага текстове с които показва че е много наранена.....
И така въпроса ми е какво толкова сторих подяволите???Как съм я разстроил,по какъв начин съм я наранил и как да оправя нещата...защото и на мен ми е мн тежко в този момент...
Темата стана малко дългичка но се надявам някой да я прочете...

jotitu
11-05-2007, 19:09
slu4valo mi se e - 4uvstva te samo i edinstveno kato priqtel i nishto pove4e i ti si razvalil tova koeto e nari4ala priqtelstvo kato si i priznal 4uvstvata si
ili iska no ne moje da e s teb

punkrock
11-05-2007, 19:23
Може да си разбрал погрешно нейните намеци и тя просто да е показвала, че те обича, но... само като приятел.
Намери я и поговори с нея за това, може да има някаква друга причина...?

vodolei4e_m
11-05-2007, 19:29
slu4valo mi se e - 4uvstva te samo i edinstveno kato priqtel i nishto pove4e i ti si razvalil tova koeto e nari4ala priqtelstvo kato si i priznal 4uvstvata si
ili iska no ne moje da e s teb
az zalagam na vtoroto prosto iska i ne moje da e s teb
ili ima i drug variant prosto te e vazpriemala kat brat , kat nai dobriq si priqtel, edni priqteli bqha taka, daje se celuvaha no bqha samo i edinstven opriqteli , kato brat i sestra bqha...

trittico
11-05-2007, 19:32
хмм.....много кофти.....честно казано ние не сме гадатели и едва ли някой знае със сигурност каква е причината за поведението и.....съгласна съм ,че може би те е възприемала единствено като приятел....знаеш ли, ние момичетата (как да го кажа) обичаме да флиртуваме, и докато ние си мислим: "е, какво , голяма работа, той ми е близък приятел, какво ще стане ако го гушна" , вие сте на мнението (предполагам) : "йееееее, най-накрая ще е само моя,(или ще сме заедно, или т.н.) .... само че честно колкото и да чувствам близък някой приятел, едва ли чак за ръчичка ще си го държа :neutral: желая ти успех \:D/

nasty_f
11-05-2007, 19:41
Може да не е заради теб!Ти от къде си сигурен?Може по същото време,когато си й признал това да е станало нещо друго.А може всъщтност всичко да е изцениран,а може би не!Може и да те харесва,но да пречи нещо,и за това да е тъжна.Попитай я!Като я видиш я попитай дали ти си виновният за нейното състояние,защото на теб ти пука!И ако е така-ЗАЩО!Айде успех! :P

Ch0c0la73
11-05-2007, 20:42
:shock: aaaa .. emi edinstvenoto mi obqsnenie e 4e q e strah da si razvalite otno6eniqta ako se skarate i t.n

mother
11-05-2007, 20:54
Да, а другото обяснение е че е на 14...

Jeuelle
11-05-2007, 21:05
Според мен , не трябва да се занимаваш с нея повече...
Поведението и е абсолютно неадекватно ,детиснко и прочие....

Ти си постъпил много зряло като си и признал чувствата си , а тя какво , сменяла си е никчетата в скайп , писла тесктове на песни а само на теб не е дала обяснение....
Е да си нямаш работа с такива акъли .....за твое добро е

pisenceto90
11-05-2007, 21:30
AWe koi kakvoto i da ti kaje znam che nqma da ti pomogne ,no prichinata tq da postapva taka e che prosto ne iska za si razvalqte otnosheniqta kato fr zashto jenite sme takiva nie strogo vqrvame v priqtelstvoto no vie majete stane li po napecheno slagate lubovta koqto totalno obarkva vsichko(e nishto ichno razbirase prosto tva sa moite vpechetleniq)no moje bi nachinat e samo edin pogovorete otkrito i kakvoto i da si misli tq ti go priemi savsem adekvatno \:D/ :-|

AiKaTa
11-05-2007, 21:44
доста често се случва вие момчетата да ни разбирате погрешно..тя те обича като брат...с моя най добър фр ходим за ръка по уицата спим на едно легло чето гушкаме се нон стоп прахстаме си целувки по скайп...но сме просто приятели така си бил и ти за нея..и повярваи ми болката да се довериш на някой и точно когато си сигурен че си открил истински фр тои да ти каже че има чувства към теб е мнооог о голяма :( сорри ама маи си сгафил... :(

JiMiTo
11-05-2007, 22:11
След като го чувства толкова близък като приятел и дори тези работи с гушкането и темподобни други нежни историйки.... баси това не са нормални работи за едни приятели, осъзнаите го!!!

Или искаш някой или не го искаш, средното положение не е за предпочитане. Трябва да поемеш риска, незнаеш какво може да стане и какво не, не си господ,за да си самоопределяш съдбата си.

Моя съвет е да се бориш за чувствата си и за нея също, защото явно има защо, тези работи дето ги прави са временни със сигорност просто се иска малко време и ще отминат, сега е времето да проявиш търпение, защото просто има защо. Имаш доста голяма причина - нея. Тя малко или много държи на теб, свиканала е с теб, ти си и като опора. Не рухваи в никакъв случаи! Бори се до край !
Успех приятел и даваи сериозната :)

mother
11-05-2007, 22:12
Сгафил е баба ми :x
Я да ти разкажа неговата гледна точка.
Той пък я харесва по друг начин, изпитва чувства към нея, и много ясно, че ще изпитва след като са приятели и могат да си казват какво ли не, на момчето това му трябва да се влюби, момиченцата дето се контят а мозъка им е като на връбче ще са за него само празна черупка. И не си мисли че е приятно като откриеш едно момиче което е нещо повече от това, тоест не е кукличка на конци, то да не ти отвърне на чувствата.

glezan4e
11-06-2007, 07:20
edinstvenata ti gre6ka e 4e si i go kazal v skaip..

LizZz
11-06-2007, 07:44
edinstvenata ti gre6ka e 4e si i go kazal v skaip..
Дам...Има нещо такова... ;-)

Obsession
11-06-2007, 08:37
slu4valo mi se e - 4uvstva te samo i edinstveno kato priqtel i nishto pove4e i ti si razvalil tova koeto e nari4ala priqtelstvo kato si i priznal 4uvstvata si
ili iska no ne moje da e s teb

+1 за второто. Ако беше първото нямаше да си пише някакви любовни текстове :wink: Поговори с нея или намери начин да разбереш какво точно е станало. Ама, ти пък защо и го каза в скйап, вс енякога щеше да се стигне до този въпос и на живо 8) А, това с гушкането и с целувките в скайп - и аз пращам на приятели понякога, но това нищо не значи! Може да има причина да не може да е с теб, стига стоя пред монитора, хващай тела и я викай да излезете да се изясните!

jessika87
11-06-2007, 08:43
spored men postapkata i e detinska,kvo tolkova e stanalo??? po dobre se sre6tni s neia i sam razberi :D

koalka
11-06-2007, 08:58
Да, понякога момичетата не се усещаме какво правим, с това гушкане...Но аз лично никога не бих се гушнала в приятел или да му хвана ръката, защото определено това може да са някакви намеци, но тя явно не разбира така нещата.Обади й се, вижте се и поговерете защо е разстроена.

yuyuto
11-07-2007, 19:19
Ами и аз не знам... От това, което описваш, наистина излиза, че те харесва... Държанието й го издава... Ама ако е така и ти й кажеш, че я харесваш, би трябвало да се зарадва, че споделяш чувствата й... А тя реагира по противоположен начин... Не разбирам... #-o :neutral:

danI_boY
11-07-2007, 19:50
Ае не е че си развалил приятелството :? Някъде бях чел или чул нещо подобно "Няма нищо по-красиво от това едно приятелство да прерастне в нещо по-голямо!" Пък за момичето най-добре отиди в тях не някъде на улицата ами в тях. Шото нали знаиш "моят дом е моята крепост" там момичето ше се чувства на безопасна територия :) и така препоръчвам ти да говориш с нея в тях и да я гледаш в очите като говориш !!!! Ае маняк успех !! :wink:

thedutchess
11-07-2007, 20:57
Може да си разбрал погрешно нейните намеци и тя просто да е показвала, че те обича, но... само като приятел.
Намери я и поговори с нея за това, може да има някаква друга причина...?

Определено. Трябва да говориш с нея на всяка цена. Тя знае най-добре отговора на въпроса ти, тя трябва да ти обясни кво толко си направил, защото аз не виждам с какво толкова си я наранили или обидил...

пух4о_f
11-07-2007, 21:26
edinstvenata ti gre6ka e 4e si i go kazal v skaip..
Дам...Има нещо такова... ;-)

и аз съм на това мнение :neutral:

daRito0
11-07-2007, 22:24
Да, понякога момичетата не се усещаме какво правим, с това гушкане...Но аз лично никога не бих се гушнала в приятел или да му хвана ръката, защото определено това може да са някакви намеци, но тя явно не разбира така нещата.Обади й се, вижте се и поговерете защо е разстроена.

+1 !!
ne moje da se gu6kate v edno leglo i da se dyrjrite za ryka i tq da si misli 4e .. tova e normaln0 ?!?!
ddz qvno me4tae za perfektnoto priqtelstvo !! ;)
govori s neq .. kolkoto i tuka da pi6em i da gadaem ..nqma smisyl .. prosto govorete
uspeh ! \:D/