PDA

View Full Version : Отсъствие И 2ка ?!?!?! Първия ден ?!?!



tequila
11-05-2007, 19:36
имат ли право след като не съм била на училище да ми пишат служебна двойка ? ако да, възоснова на какво ?!?!?! моля ви спешно е ... мерси предварително

_BoSSy_
11-05-2007, 19:43
Не...2-ка нямат право да ти пишат след като не си бил/а на училище..
Маи госпожата ти не те обича мн мн,а?

tequila
11-05-2007, 19:53
абе то... не съм и любимка ама и не ме мрази :-D просто днес са били 11 човека и май се е ядосала и за тва са двойките... та аз искам да се подготвя та като подхване темата да я скастря ... щото много мразя да се ебават с мен гррр че и с половината клас ...

GossipGirl89
11-05-2007, 20:07
Абе и при нас има такива кавги-примерно някой като е отсъствал въпросния час и на другия го вдига и той/та казва "Госпожо,аз съм отсъствал/а" и почти всички даскали казват "Ми да сте си преписали от някой съученик" и трескат двойки. Имало е случаи когато съученице зе 1 час са получавали и отсъствие и 2ка :grin:

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
11-05-2007, 20:32
Как така??? :shock: Да не би да сте правили контролно точно тогава,че да пише 2?
Ами ако е имало нещо много важно(зъболекар,спешно са те повикали,станало ти е лошо) ,заради което не си присъствал/а в часа?!?За целия ден ли си отсъствал/а или само за часа? :?

tequila
11-05-2007, 20:55
Как така??? :shock: Да не би да сте правили контролно точно тогава,че да пише 2?
Ами ако е имало нещо много важно(зъболекар,спешно са те повикали,станало ти е лошо) ,заради което не си присъствал/а в часа?!?За целия ден ли си отсъствал/а или само за часа? :?
хахахаха ами правили сме входно и отсъствах за целия ден ... както и половината от класа :-D

Loshotia
11-06-2007, 06:28
Двойка се пише за незнание.

rauchen
11-06-2007, 09:45
нямат право да ти напишат двойка и неразбирам как са ти я писали като не са те изпитали ми търси си правата