PDA

View Full Version : С какво да засенча неговия подарък?



SmS-4o
11-05-2007, 20:17
Начи историята е такава
М/у мен и мойта пряителка се появи още 1 пич ! И аз мн си я обичкам и искам да съм с нея ! Работата е такава че той и е подарил прастен и аз сега се чуда какво е уместно да и подара за да засенчи неговия подарак или как да направя нещо романтично !!!

аз си мисля да и подара някакав гердан или де да знам ако имате някакви предложения моля пишете

т.7
krem4et0

GameMaster
11-05-2007, 20:25
Minavai na godejen pr1sten :wink: Ami ne znam nqkakvo po-hubavo biju =;

Presley
11-05-2007, 20:27
Раэсъждаваш по доста тъп начин.
Няма смисъл да эапочваш да градиш мватериално състеэание..

goddes
11-05-2007, 20:28
podaracite ne sa nai-vajnoto ne6to badi nejen i iskren s neq,pove4eto momi4eta cenqt tova nai-mn.priqtelkata ti ne e trufei 4e da se sastezavate za neq. :smt008

svm1987
11-05-2007, 20:39
Za6to trqbva da i podarqva6 ne6to skapo.Dai i cqlata si obi4,cqloto si vnimanie,vsi4ko drugo koeto poiska.Obi4 s pari ne se kupuva!

Cool_Bitch
11-05-2007, 20:44
Saglasna sam sas svm1987

nO3Hau*
11-05-2007, 22:09
Начи историята е такава
М/у мен и мойта пряителка се появи още 1 пич ! И аз мн си я обичкам и искам да съм с нея ! Работата е такава че той и е подарил прастен и аз сега се чуда какво е уместно да и подара за да засенчи неговия подарак или как да направя нещо романтично !!!

аз си мисля да и подара някакав гердан или де да знам ако имате някакви предложения моля пишете


мн гадна работа малак ... еми вземи да се разбереш с този все пак нали ти си и офицялния приятел ... как ще подарява .. я тупалките не го бави

AiKaTa
11-05-2007, 22:15
хмм не бъде ограничен...знаеш ли колко много по-малки и всъщност 100 пъти по-хубави неща да направиш за едно момиче...
1во материалното не е важно,нали я обичаш,любовта ти може ли да е изрази в един гердан :-D
пфф....+ тфа ако тя иска да бъде с него гердна няма да те спаси...
виж сега направи за нея нещо вълнуващо заведи я някъде далееееко от хората в някое кътче,красиво кътче с мноого красива природа,тихо и спокойно...кажи и колко много значи за теб прегърни я и я целуни...твоята целувка ще значи много повече от глупавия пръстен...не и показвай че се страхуваш от някой който се появява от нищото подарява и нещо и си мисли,че може да застане между вас! успех!

simba007
11-06-2007, 04:02
съгласна съм с AiKaTa

GD
11-06-2007, 04:50
Ами според мен трябва да поговориш с твоята приятелка за този пич и да се изясните а не да купуваш някакъв подарък :-o

SmS-4o
11-06-2007, 05:05
за БОй неискам да го бия иначе до сега да сам го направил !!! В тапото Карлово няма мн красиви места иначе и аз съм си го мислил тва , има но са в балкана и т одоста нагоре апък сега е мнсрудено и едвали ще иска !

hahavteen
11-06-2007, 11:50
www.lovingyou.com

MoHuTo
11-06-2007, 12:32
Ами аз ако съм на приятелката ти и те обичам и нямам чувства към това момче, няма да си сложа пръстена примерно, за да не ти е гадно и да се дразниш...даже най-вероятно няма да го приема...Пък тфа със засенчването на подаръка, няма смисъл - любовта НЕ се купува! Ако момичето иска да е с другия и мезонет да й купиш пак при него ще иде..така че.. :wink:

GregoryHouse
11-06-2007, 12:55
Раэсъждаваш по доста тъп начин.
Няма смисъл да эапочваш да градиш мватериално състеэание..няма смисъл...ама вие момите тва гледате 8-)

Така си е един път да съм съгласен с чаделя :D Ако не ти купи нищо примерно за 1 месец и само е с теб ще кажеш "Той не ме онича не ми купи нищо не знача нищо за него да го късам ли?"

SUGAR_F
11-06-2007, 14:36
hmmm...moje6 naprimer da ne i kupuvash prasten ili kfot i da e biju za 4567654567 leva.....za da go zasen4i6...prosty i naprai nqkaf mil podarak...kupi i cvetq zavedi q na nqkoe po usamoteny no romanti4no mqsty....pokaji i cqlata si obi4..posle i n aprai edin hubav masaj otidete u vas gledkaite nqkoe romanti4no film4e....i ti obe6tavam 4e prastena nqma da struva ni6ty ....;]

bqsna_teenagerka
11-06-2007, 17:29
ако тя те обича ти как мислиш един пръстен ще промени ли чувствата й?
той се е пробвал да я впечатли един вид с пари?!!? е ти бъди по изобретателен!
направи й романтична вечеря,заведи я на пикник,покани я на вечеря и ти сготви...после може да правите любов и да си нежен както никога до сега! :mrgreen: облечи се елегантно подари й роза...абе просто прояви въображение! гарантирам ти че нещата които ти изброи ще й харесат много повече от някакво кулие! :-) това всъщност си е мечта на всяко момиче! ::: :smt003

PiNk_GiRl
11-06-2007, 18:27
ако тя те обича ти как мислиш един пръстен ще промени ли чувствата й?
той се е пробвал да я впечатли един вид с пари?!!? е ти бъди по изобретателен!
направи й романтична вечеря,заведи я на пикник,покани я на вечеря и ти сготви...после може да правите любов и да си нежен както никога до сега! :mrgreen: облечи се елегантно подари й роза...абе просто прояви въображение! гарантирам ти че нещата които ти изброи ще й харесат много повече от някакво кулие! :-) това всъщност си е мечта на всяко момиче! ::: :smt003

да.така е..определено пробваи това..и според мен това е ме4та за всяко моми4е И ужасно 6те и хареса :mrgreen: ;-)

Roko123
11-06-2007, 18:33
kupi i plu6eno me4e povqrva vsqko momi4e obi4a plu6enite ne6ta deistva bezotkazno... :P

assd
11-06-2007, 21:10
как какво бе? един апартамент и мерцедес мисля че ще стигнат :-D