PDA

View Full Version : Лична хигиена!



KoK0ScHe{F}
11-05-2007, 20:59
Много ме нервят хора които нямат своя лична хигиена а за мен тя е :arrow:
Ставаш сутринта,вземаш си душче,миеш лицето,миеш си зъбките!После ако излизам някъде мия си дупето,сменям гащички и отново мия зъбките!След това се прибирам,решавам да изляза вечерта отново си мия дупенцето,зъбките и сменям гащите.Когато си лягам отново е така ;-) :oops:
И понеже съм свикнала така много ме е гнус от мизерници :-& [-( а попринцип най-големите мизерници са момчетата без да обиждам никой!Познавам едно единствено момче което спазва хигиена много добре :grin: та въпроса ми е момчета защо сте такива мизерници(говоря само за някои но попринцип 90% от мъжете в Бг са под всякаква критика но тези коите се поддържат много цунки :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) )

HopeLesss
11-05-2007, 21:05
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ти само г*за ли си миеш ( с извинение ) ?!? Да ти имам личната хигиена... :-&

KoK0ScHe{F}
11-05-2007, 21:12
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ти само г*за ли си миеш ( с извинение ) ?!? Да ти имам личната хигиена... :-& под гъза имам и друго предвиш ;-) но ме е срам да го кажа :oops:

LuCiFersAngeL
11-05-2007, 21:22
Ами тези неща общо взето и аз ги правя с изключение на сутрешното душче. Аз го правя вечер, защото сутрин ставам много рано за даскало и ми е студено, и ми се спи и точно сутринта малко ме мързи :D ииии не ми се мокри. Иначе мия лицето и зъбките задължително.
А колкото до момчетата... ами има ги всякакви. Един бивш съученик ходеше с едни и същи дрехи в продължение на 2 седмици #-o , а сегашния ми бойфренд е супер чистичък. Даже си мие ръцете след тоалетна, а това е доста рядко срещан феномен сред мъжкото съсловие. Та не можем даа сведем всички момчета под общия знаменатал МЪРЛЬОВЦИ. Има мизерници и смрадльовци, има и чистници и кокончовци има и средно положение. Това е! :-|

hungry_vampire_f
11-06-2007, 11:21
Извинявай ама нас кво ни грее колко пъти на ден си миеш "задните части" ?!

vodolei4e_m
11-06-2007, 11:26
Ами тези неща общо взето и аз ги правя с изключение на сутрешното душче. Аз го правя вечер, защото сутрин ставам много рано за даскало и ми е студено, и ми се спи и точно сутринта малко ме мързи :D ииии не ми се мокри. Иначе мия лицето и зъбките задължително.
А колкото до момчетата... ами има ги всякакви. Един бивш съученик ходеше с едни и същи дрехи в продължение на 2 седмици #-o , а сегашния ми бойфренд е супер чистичък. Даже си мие ръцете след тоалетна, а това е доста рядко срещан феномен сред мъжкото съсловие. Та не можем даа сведем всички момчета под общия знаменатал МЪРЛЬОВЦИ. Има мизерници и смрадльовци, има и чистници и кокончовци има и средно положение. Това е! :-|
mnogo malka 4ast si miqt racete sled toaletna :shock: az gi miq vseki apt da ne kazvam i po 2 pati :shock: vaiiiiiii... do sq ne sam vidql friend koito da ne si gi izmie :shock:

hahavteen
11-06-2007, 12:18
Mn e lesno da gi prevuzpita6 mujete.Te sa si izpulnitelni i ako se nameri naikoi da im kaje kakvo da praviat 6te go praviat vuprosa e 4e iavno v pove4eto sly4ai roditelite ne si praviat tryda da im oburnat vnimanie otnosno li4nata higiena i te ne go smiatat za mn vajno.Az biv6ia mi priatel go nay4ih da se mie vseki put kato hodi do toaletna(ne samo rucete) i toi si go prave6e i niama6e ni6to protiv prosto nikoi ne my be6e kazal 4e taka triabva :roll:

Nicole_Richie
11-06-2007, 12:30
Извинявай ама нас кво ни грее колко пъти на ден си миеш "задните части" ?!


Xax,PRAVILNO!!!!

marina star
11-06-2007, 12:46
znae6 li kvo? TAPO PAR4E SI OB6TO VZETO!!!!

puppy
11-06-2007, 14:56
i kvo o4akva6 da ti pi6at sq?
btw ako ti se naloji da izliza6 ot vas 5 pyti za dnes(primerno) tova zna4i li 4e si mie6 gyza 7 pyti?(+2 za sutrin i ve4er) to ne 4e e ne6to lo6o de, ama sym liubopitna, 6toto 3 pyti mislq 4e ne sa mnogo, no 7 :shock:

рУсОкОскА
11-06-2007, 15:36
абе личната хигиена е много важна :) доста подробно си описала твоята, ама няма лошо.и аз си взимам душ всеки ден,зъбитерлицето-сутрин,вечер......(то това всеки трябва го прави).....и не мисля,че 90% от мъжете не поддържат хигиена :)

fiama
11-06-2007, 15:42
Мнението ти за мъжете отностно хигиената им е меко казано... нереално. Познавам много и адски хигиенични мъже, както и жени, които са пълни мърли относно външния си вид. Не бива да слагаш хората под един знаменател!

Reed
11-06-2007, 16:44
боли ме мене по колко пъти си миеш гъза :grin:

radito
11-06-2007, 20:03
Аз пък мога да кажа, че българите са по-поддържани от чужденците. Защо коментираш без да си опитала.... #-o

vodolei4e_m
11-07-2007, 09:42
Аз пък мога да кажа, че българите са по-поддържани от чужденците. Защо коментираш без да си опитала.... #-o
зависи,...не съм съвсем съгласен...зависи коя нация... кат цяло може но иначе... :wink:

radito
11-07-2007, 13:28
Аз пък мога да кажа, че българите са по-поддържани от чужденците. Защо коментираш без да си опитала.... #-o
зависи,...не съм съвсем съгласен...зависи коя нация... кат цяло може но иначе... :wink:
Ти не си ли момче?! По-точно не си ли падаш по жени??? А и чу ли се изобщо какво каза: "зависи..катоцяло може, но иначе" :-k

LofYou
11-08-2007, 14:33
И 20 пъти на ден да си миеш задните части няма да промениш момчетата за които говориш ... Всеки човек има различен вид лична хигиена .. затова е ЛИЧНА секи сам решава дали ще се къпе по 1 път на дне или по 5 пъти .. :?

oTPoBHa
11-09-2007, 17:25
Много ме нервят хора които нямат своя лична хигиена а за мен тя е :arrow:
Ставаш сутринта,вземаш си душче,миеш лицето,миеш си зъбките!После ако излизам някъде мия си дупето,сменям гащички и отново мия зъбките!След това се прибирам,решавам да изляза вечерта отново си мия дупенцето,зъбките и сменям гащите.Когато си лягам отново е така ;-) :oops:
И понеже съм свикнала така много ме е гнус от мизерници :-& [-( а попринцип най-големите мизерници са момчетата без да обиждам никой!Познавам едно единствено момче което спазва хигиена много добре :grin: та въпроса ми е момчета защо сте такива мизерници(говоря само за някои но попринцип 90% от мъжете в Бг са под всякаква критика но тези коите се поддържат много цунки :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) )

Прекален светец и богу не е драг ! 8-)

EniTyYy
11-10-2007, 07:24
of bojeee :-s

hungry_vampire_f
11-10-2007, 07:28
Тая тема що още не е затворена :-o

peteto89
11-10-2007, 08:31
vseki ima svoq li4na higiena i ne mislq 4e kato si mie6 g**a po 15 pati si mn 4ista az se kapq sutrin i ve4er i sa6to se 4ustvam mn svejo i ne pozvolqvam da uhaq na pot i dr gadosti 8-) ama temata mai ne6to ne e formulirana dobre :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: