PDA

View Full Version : Дайте отговор, проблем с пениса... Ужасно е!



LSDS
11-05-2007, 21:02
Момче съм. Преди малко се къпех, и естествено измих и пениса, както винаги досега с сапун... Досега не е имало проблем, но този път както го миех и изведнъж ме проряза силна пареща болка отвътре в пениса.
След това като уринирах отново ме проряза парещата болка която е непоносима. Сега ме е страх да отида до толетната заради тази ужасна пареща болка.
Кажете какъв може да е проблема. Аз мисля, че е проникнал сапун през отвора на главичката навътре и затова може би е тази болка?

Моля, дайте съвети....

KoK0ScHe{F}
11-05-2007, 21:10
майко добре че не съм момче всеки 2-ри има проблем с оная работа! :roll:

Sunrisee
11-05-2007, 21:20
Mda,moje i ot sapuna da e.Osobeno kato vi znam kak izpolzvate parfiumirani sapuni fmestu intimen gel.. ;] Izchakai nqkolko dni i ako si na syshtoto dereje idi na lekar..

batkodoki
11-07-2007, 01:30
Момче съм. Преди малко се къпех, и естествено измих и пениса, както винаги досега с сапун... Досега не е имало проблем, но този път както го миех и изведнъж ме проряза силна пареща болка отвътре в пениса.
След това като уринирах отново ме проряза парещата болка която е непоносима. Сега ме е страх да отида до толетната заради тази ужасна пареща болка.
Кажете какъв може да е проблема. Аз мисля, че е проникнал сапун през отвора на главичката навътре и затова може би е тази болка?

Моля, дайте съвети....

интересно ми е как стои проблема към днешна дата

LSDS
11-07-2007, 17:24
Всичко е ОК. На другия ден нямаше проблем!

krem4et0
11-08-2007, 11:05
Всичко е ОК. На другия ден нямаше проблем!
Тогава заключвам!