PDA

View Full Version : Мислите ли че има непростими неща ?



pisenceto90
11-05-2007, 22:03
Ei hora q spodelete spored vas ima li neshto koeto ne bihte prostili na polovinkata si?I kolko pati ste i proshtava li ako ste go pravili?Sajalqvate li za tozi vash kompromis?

nO3Hau*
11-05-2007, 22:13
аз лично не бих простил Изневяра , например виждам ги хващам ги разбираме се както трябва и после да ме моли за прошка просто е недопустимо ....прощавал съм по дребни простотии от сорта на зарибявки,закачки охажиори и тем подобни но такова нещо да разбера не мога да преглътна ... а за съжалението еми има за някои неща съм съжалявал че съм ги простил но ... все пак това е живота съвкупност от правилни и грешни решения .

Дано да съм ти помогнал ;) Успех

mother
11-05-2007, 22:31
Няма непростими неща... [-(

Канибализма също ли?

AiKaTa
11-05-2007, 22:43
няма непростими грешки поне за мен,няма иделани хора и точно заради това трябва да си прощаваме.прощавала съм много и не съжалявам защото и аз съм получавала разбиране
и защо пък изневерите да са непростими грешки? ако става въпрос за брак да макар че и тогава може.... пф...незнам да гадно е но не и непростимо!

Tazadar
11-06-2007, 00:27
Изневяра разбира се!!! Не съм прощавал, няма и да простя! БУМ - ПЕЧАТА И АЙДЕ У КОКОШАРНИКА :razz: :razz: :razz:

lLady_MooN_RaiN
11-06-2007, 03:16
За мен няма непростими неща. Не обичам приятеля ми зарадит нещо, а въпреки всичко. Не го обичам заради това, че има хубави очи, верен ми е или нещо подобно. Обичам го въпреки всичко. Това е нещо, което наскоро разбрах.

white_chik
11-06-2007, 06:11
Изневяра бих простила,стига да дойде и да ми признае,а не да го науча от трети човек.Иначе на моя приятел аз не мога да му се сърдя,точно за 1 час ми минава всякакво сърдене,но и той не парви гафове де.

GameMaster
11-06-2007, 06:30
Iznevqra NE proshtavam [-X

ShokoladkaTa
11-06-2007, 06:36
Смятах че никога не бих простила изневяра,но имах приятел който мн обичах и ми изневери.Простих му първия път след това изневярата се повтори ,простих му и следващите пъти... накрая се осъзнах и г0 зарязах. :o Сега съм на мнение че колкото пове4е прощаваш,толкова пове4е те са сигурни 4е ще им простиш ако повторят грешката :x в момента имам приятел който мн обичам и в който съм сигурна че няма да ми изневери :-)

jessika87
11-06-2007, 08:53
iznaviarata ne bih prostila,za6toto ako go napravia 6te triabva da se prestruvam 4e ne e stanalo,a niama da e taka.Vinagi 6te bada s 1 na um a staneli taka ..... :D

koalka
11-06-2007, 08:55
За изневяра не мога да кажа, не знам как бих постъпила.Иначе не се сещам за такова нещо в момента.

Presley
11-06-2007, 09:21
Няма непростими грешки.Няма беэгрешни хора,всички правим грешки.Аэ самата съм правила мнооого грешки и энам,че прошката е нещо прекрасно.Но пък има и друга страна.Коато ппекалено често грешиш и ти прощават,това ти става навик.Навик,от който ти энаеш че няма лоши последици..така,че эа съжаление понякога единственият начин да си вэемеш поука е да НЕ получиш прошка..

GregoryHouse
11-06-2007, 09:34
Толкова са много, че не мога да ги изброя всичките...значи изневярата при мен се дели на 2...ако само сме мляска с някой и подобни...тогава скандал -> заразване и ебън следва пребиване-> зарязване...кфо още друго...да ми се прави на интересна и да се цупи за глупости постоянно изобщо не се церемоня на такива цигански номера...абе общо взето малко неща съм склонен да прощавам...ама мног омалко....непростими неща няма...

Dr.Hause
11-06-2007, 09:39
За мен изневяра е единственото непростимо нещо!

pepelq6kaaa
11-06-2007, 10:33
az li4no ako mn obi4am nqkoi pro6tavam :smt007 :smt007

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-06-2007, 10:44
Според мен няма непростими неща, те са само труднопростими. Все пак, всеки прави грешки, няма идеален човек, просто понякога трябва да намерим сили, въпреки болката, която са ни причинили хората, които обичаме, и да простим. А и аз например бих предпочела да се придържам към правилото от "Алхимикът", ако не се лъжа: Ако нещо се случи веднъж, то е много малко вероятно да се повтори, но ако нещо се случи 2 пъти, то неизбежно ще се случи за трети път. :idea:

krem4et0
11-06-2007, 11:40
Може и да простя нещо, но ед0ва ли ще забравя. да ме лъже и да е с друга и мен-няма да простя. Аз не съм втора цигулка в оркестъра!

hahavteen
11-06-2007, 11:47
Nasilie ne bih prostila :?

krem4et0
11-06-2007, 11:51
Nasilie ne bih prostila :?
Това забравих. Посегне ли 1 път ще посяга и друг път.

GiVe_mE_A_sMiLe:)
11-06-2007, 12:02
Съгласна съм със слънчице и кремчето :) Това са за мен непростимите неща. Ако половинката ти изневери, значи просто нещо липсва и няма защо да увеличаваме болката с продължаване на връзката. А и другото е унижението... втора цигулка да те сложат си е отвратително :-x А насилието... нямам думи... просто няма начин да простя нещо такова. Категорична съм, ако някога ми се случи повече няма да погледна човека! :smt013

MoHuTo
11-06-2007, 12:03
Няма непростими грешки.Няма беэгрешни хора,всички правим грешки.Аэ самата съм правила мнооого грешки и энам,че прошката е нещо прекрасно.Но пък има и друга страна.Коато ппекалено често грешиш и ти прощават,това ти става навик.Навик,от който ти энаеш че няма лоши последици..така,че эа съжаление понякога единственият начин да си вэемеш поука е да НЕ получиш прошка..
Взе ми буквите от клавиатурата :-)