PDA

View Full Version : какво стана.. :(



AiKaTa
11-05-2007, 22:33
1во здравейте на всички и благодаря,че четете това...
ще се опитам да бъда кратка..
преди 2 месеца се запознах с момче което доста отдавна си бях харесала...известно време движехме заедно ходихме често у тях да гледаме филми с още 2ма фр...обикновено се гушкахме..беше хубаво !
моя приятелка се сваляше с негов приятел и оттам започна всичко...
ии той беше казал на своя фр чее му харесвам,но не е сигурен и т.н.
дойде момента в който другата двойка се разпадна не се бяхме виждали около седмица когато той ме покани у тях..гледахме филм както обиновено се гушкахме след това обаче той ме целуна...прекарахме известно време в прегрътки и целувки и след това аз се протегнах просто за да запля цигара(прекъснах целувката,но останахме гушнати) неисках това да свършва..обаче той стана(бяхме легнали) запали цигара и не ме погледна до края на вечерта правих опити слагах глава на рамото му гушках го,но...след което и не ме потърси...чатихме няколко пъти но общи работи.преди седмица ми се обади една девойка да ме заплашва че ще ме бие защото съм пращала смси на гаджето и ...казах му той се изсмя и каза нямам гадже....и поговорихме още малко пак общи неща иии това беше..
незнам как да постъпя сега...иска ми се да му кажа че наистина много го харесвам макар че той го знае показвала съм го..но искам да бъда с него а незнам как да му го кажа и дали има смисъл изобщо да го правя...
аа и бтв... забравих да спомена че деня след като бях у тях и стана всичко му се обадих той каза че на следващия ден може да ми звънне ако е свободен но така и не го направи... :(

GameMaster
11-06-2007, 06:25
Mene ako pitash mislq che trqbva da si pogovorite i da izqsnite vs a ne da se kriete edin ot drug ;-) :wink:

strawberry
11-06-2007, 07:13
Broikadjiq e toq... Kazvam go za6toto svestnite mom4eta koito ne xodat samo za broikata kat celunat momi4e trygvat s neq smissyl da celuvkata = iska6 li da sme zaedno ili ne6to podobno.No ne vsi4ki sa taka

koalka
11-06-2007, 09:05
Според мен и той не знае какво иска, ама айде...
Потърси го веднъж, вижте се и поговорете.Ако не иска - оставяш го и не се занимаваш повече с него, това е.

flirt4y
11-06-2007, 09:09
Според мен и той не знае какво иска, ама айде...
Потърси го веднъж, вижте се и поговорете.Ако не иска - оставяш го и не се занимаваш повече с него, това е.+1 :)

GregoryHouse
11-06-2007, 09:22
О това е 50тата такава тема в последните няколко дена...все повече се убеждава че българите сме затъпели и че не знаем и ние какво искаме...пробвай пак ако не стане...което е най вероятно да върви майната..а що се отнася до другата пача хич да не те е еня от заплахи то който иска да ти направи нещо няма да те заплашва и предупреждава...

Presley
11-06-2007, 09:26
О това е 50тата такава тема в последните няколко дена...все повече се убеждава че българите сме затъпели и че не знаем и ние какво искаме...пробвай пак ако не стане...което е най вероятно да върви майната..а що се отнася до другата пача хич да не те е еня от заплахи то който иска да ти направи нещо няма да те заплашва и предупреждава...
:!:

Dr.Hause
11-06-2007, 09:41
Епа... к мислиш ти... наи добре е да си поговорите и да се изясните кои какво точно изпитва и се зимаите :::

chocoleptic
11-06-2007, 12:16
Според мен те използва за момента симпатична си му и толкова ..сори ама си е така ..

MiMcHeToOo
11-06-2007, 12:19
Или тоя е мн тъп или аз съм уникално тъпа ама не виждам смисъла ... Как така ти си запалила цигара и си прекъснала няква си целувка и той се разсърдил.. Мани го, идиот е..

sindity
11-06-2007, 17:46
Според мен и той не знае какво иска, ама айде...
Потърси го веднъж, вижте се и поговорете.Ако не иска - оставяш го и не се занимаваш повече с него, това е.
+1

desi_bonbona
11-06-2007, 17:57
nai-veroqtno ne mu e stanalo priqtno, kogato si po4nala da pu6i6. ako na men mi go bqha napravili tova, sa6to nqma6e da mi e priqtno :? . sigurno si e pomislil, 4e ne iska6 da se celuvate pove4e, ne znam... pogovorete

sexy_momi4e
11-06-2007, 17:59
може би наистина е имал приятелка,но е решил,че може да бъде и с теб и с нея едновременно...най-добре не се занимавай с него,не си заслужава :!:

Roko123
11-06-2007, 18:40
vij samo mu pokaji 4e nemoje6 bez nego dai mu zelena svetlinka =]

pisitu
11-06-2007, 19:33
hah obqsni mu kakvo 4uvstva6....ako ti otg. na 4uvstvata OK..ako ne..zaebi go.... ima mnogo drugi. ... :wink: s1glasna s1m s vsi4ki pisali mnenie do sega :D ;-) :!: