PDA

View Full Version : Гинеколог



sonq
11-06-2007, 07:49
Моля тези които вече са ходили да обяснят малко по-нашироко,защото скоро тр да ходя а нз нищо и няма кого да питам.при личния лекар ли ходите да ви даде направление да идете на гинеколог или...нз.колко пари ви вземат за преглед?

KoK0ScHe{F}
11-06-2007, 07:56
Ами попринцип не е задължително направление,но незнам за всеки случай отиди при личната лекарка и питай!А за цената...зависи за какво по точно ще ходиш ;-) то ако става въпрос може да е 20 лева :neutral:

CenCe
11-06-2007, 08:12
абе вие луди ли сте кви 20 лв #-o ако си под 18, както и предполагам не вземат пари, ако е само за един преглед :shock:
сядаш си на магаренцето или ако си девствена те преглежда с видеозон, не е страшно :-P .Само гадното, което може да ти се случи е да ти ръгне едно метално нещо :D :oops:

nastyangel
11-06-2007, 08:57
Aми даааа хах колкото и чудно да е и към 20 лв. мой да отиде. Девствен недевствен се тая :? . Пък ако си вземе направление от личната, тогава ще и е безплатно =; и тва си е най-добрия вариянт!
А и ако е девствена пак не и пречи да я преледа магаренцето ;-) :)

nata6ka
11-06-2007, 09:23
kvi magareta kvi 5 leva we :-# kvi sa tiq starhytii :?

sonq
11-06-2007, 18:53
мерси за отговорите в петък отивам тогава ако ми няма нищо даже ще почерпя :-)

Presley
11-06-2007, 20:57
Ами аэ ходя при доктор Тодоров.Предполагам си го чувала,доста е нашумял и е доста добър.Последният път ми правиха хормониални иэследвания и ми вэеха 200 лева.Иначе какво да ти кажа...ще те раэпита какъв ти е проблема и дали водиш полов живот,след това ще те прегледа и ще ти даде диагноэа и евентуално ако имаш проблем някакви медикаменти.Това е-лесна работа :D Късмет ,дано всичко ти е окей.

sonq
11-09-2007, 20:34
беше си егати гадното.1-личната лекарка не ми даде бележка/направление/а ми изписа лекарства без да ми каже как трябва да ги пия четох четох и нищо не разбрах.и ходех при втори лекар той каза,че не трябва да пия лекарството дето вече взех и си записах час при специалист и 2-оказа се че имам проблем все пак и ми го е лепнал гаджето дето ходим от година и половина,а аз имам симптоми от 2 седмици....

leko-luda
11-11-2007, 15:27
kakvo ti pravi genekologa ???? mn me e strah ot p1rviq p1t

foreverr
11-11-2007, 15:45
kakvo ti pravi genekologa ???? mn me e strah ot p1rviq p1tKакво толкова всеки го е страх не мога да разбера-аз не съм ходила на гинеколог, но пък не ме е страх-единственото което ме притеснява е, че като ида сама на гинеколог ще мога ли да се оправа сама-в смисъл ще знам ли точно къде да ида и точно на кой да си дам направлението!

leko-luda
11-11-2007, 15:55
tova e nai malkiq problem to si pi6e tam na kabineti gluposti :D no vinagi se pitam kakvo ti pravi genekologa :? osobeno ako e m1j ujas :(

foreverr
11-11-2007, 18:10
tova e nai malkiq problem to si pi6e tam na kabineti gluposti :D no vinagi se pitam kakvo ti pravi genekologa :? osobeno ako e m1j ujas :(Ами ето какво ти прави-не съм ходила но знам-значи пита те в началото какви са ти оплакванията и после там лягаш на едно легалце дето си разкрачваш краката и там те гледа отдолу и или взима секрет или много малко бърка-няма да те заболи, а ако си девствена може и с видеозон да те гледа-намазва те с един специален крем и те гледа като бременните :-D И тва е-нищо страшно-верно малко срамно, но пък гинеколога е виждал толкова много путета(с извинение)че няма значение!Така, че споко :wink: