PDA

View Full Version : Какъв Browser ползавате???



didonko
11-06-2007, 14:27
Погледнах една две странички и не открих подобна тема. Ако се повтаря се извинявам, но лично искам да разбера какво ползват повечето хора.
Гласувайте и ако искате кажете защо избрахте точно този Browser...


Позволих си да добавя и още един възможен отговор "Друг" (Moderated by Ruthless)

Ruthless, мога само да ти благодаря за тази твоя намеса :)

Anf3tamin4o
11-06-2007, 14:57
Мозила :)

Otka4eniq
11-06-2007, 15:06
Ползвам мозила ама нз защо при мене е малко бавна ама ми харесва повече :-P

didonko
11-06-2007, 15:12
Мозила наистина на някои по-слаби компи и особено ако си отворил повече от 10 таба върви малко по-бавничко, но като цяло за мен Мозила е най-добрата програма, а IE е поредната издънка на Майкрософт...

neutravlad
11-06-2007, 15:32
Не знам при вас как е но вкъщи Мозилата цепи мрака и кърти мивки :)
Няма нищо по-бързо, може би Операта, но не ме грее.
Е, ако отворя 20-30 таба може и да се забави, но до 10-15 върви чудесно!!!
Дори на стария ми Пентиум S 133 Mhz, работеше доволно - много по-добре от WinБозкия ЕКСПЛОДЕР :booooomb:

Ruthless
11-06-2007, 15:39
Аз също използвам Mozilla Firefox, върши ми работа, защитетен съм с него и се чувствам супер :wink:

Valento
11-06-2007, 15:42
Avant Browser много добро браузърче върши много работа аве перфе препоръчвам го пред опера мозила и другите!Лично мнение
ПП:Не ме плюйте..много :-P

didonko
11-06-2007, 15:48
Avant Browser много добро браузърче върши много работа аве перфе препоръчвам го пред опера мозила и другите!Лично мнение
ПП:Не ме плюйте..много :-P

Всеки си има лично мнение... а пък аз съм забравил да сложа опцията "други" :( :-o :cry:

AnTiBuLLsHiTs
11-06-2007, 17:44
FireFox и Flock. И от двата съм страшно доволен. =;

Forslor
11-06-2007, 18:09
Браузъра който ползвам по подрабиране е Mozilla Firefox ,защото има изключително много екстенжъни според които всеки един потребител си конфигурира и оптимизира браузъра за свойте конкретни нужди и цели.
Стартира бавно (това му е единия недостатък) , но веднъж стартирал няма спиране.
Относно сигурноста ...тези гореспоменати екстенжъни му помагат и то доста , но не бих казал ,че е сигурен браузър ...просто няма сигурни.... по -голямата част от зловредните гадинки са насочени към лидера , а именноInternet Explorer и затова останалите браузъри си "отпочиват".

Opera - От както опера е free много от потребителите се насочиха към него и със право . Единствения й недостатък са екстенжъните които се броят на пръстите на 1 та ми ръка. Други недостатъци просто няма или не са изкочили.

Internet Explorer 7- За разлика от 6 тата си версия със тази от майкрософт дават на заклетите юзъри на техния продукт това което за останалите ползващи първите 2 браузъра е нещо нормално , а именно лесното боравене с табовете ... по изчистен дизайн ... подобрена работоспособност ...плъгини и по голям контрол.


От всички браузъри до тук IE заема най- малко памет(което е напълно логично) следван от Opera и Firefox.

Към автора включи още няколко браъзура като Netscape.

Моля само да не коментираме надстройките на бразузърите.

Reed
11-06-2007, 18:58
На компютъра имам и трите,но използвам само Опера. 8)

Mitio_man
11-06-2007, 20:59
Opera RuLLz!!! :evil: :smt002 :evil:

Котарана
11-06-2007, 22:34
Ползвам Mozilla Firefox :) Explorer-a само ми забива и ме нерви, а с Mozillata нямам никакви проблеми :)

hamilcar
11-07-2007, 04:35
Мозила наистина на някои по-слаби компи и особено ако си отворил повече от 10 таба върви малко по-бавничко, но като цяло за мен Мозила е най-добрата програма, а IE е поредната издънка на Майкрософт...

Ползвай си Мозила, но не казвай, че IE е издънка, един от най-старите браузъри, някак си не върви. А и ми стана интересно каква друга издънка имат ?

Ползвам IE, правено е от Microsoft, това ми стига. Върши ми идеална работа.

didonko
11-07-2007, 05:18
Ползвай си Мозила, но не казвай, че IE е издънка, един от най-старите браузъри, някак си не върви. А и ми стана интересно каква друга издънка имат ?

Ползвам IE, правено е от Microsoft, това ми стига. Върши ми идеална работа.

Windows Media Player - е тва чудо е също голяма издънка... Забива, все изкарва некви проблеми, все не може да разчете някой файл... аз лично ползвам Media Player Classic - тази програмка е просто върхът...

А и така и не мога да разбера как да си запиша диск с Windows Media Player или програмата а уиндоус... и ползвам НЕРО

DarkAngelOfHope
11-07-2007, 06:35
аз съм с IE 7, харесва ми как работи а и съм свикнал с него, ся че огнената лисичка,примрно, била 1-2 секунди по бърза при отваряне на някои сайт ... голяма работа :)

бе в крайна сметка кой каквото го кефи :)

eXpLoaD
11-08-2007, 13:46
Ползвал съм какво ли не ... като почнеш от мозила и свършишна непознати като акоо броусер най съм доволен от мозила фирефокс порати простата причина за многото адд-они което хваща окото както казаха преди мене можеш да си го настроиш по начина по който го искаш за разлика от някои като опера ... за тези които досега не са ползвали мозила ще ги посъветвам да опитат па ако не ви хареса ... ви си знаете можете да намерите адд-они на http://addons.mozilla.com

FeeD_ThE_aDDicTiOn
11-08-2007, 17:23
Мозила и ИЕ :razz:

didonko
11-08-2007, 20:45
Какво е add-on.Да не би нещо като допълнение за програмата.Защото аз наскоро си изтеглих нещо което като пиша в някой сайт от мозила и ми подчертава с червено сгрешените от мен думи.Това add-on ли е?

Add-on значи точно допълнение, надграждане. Това за което питаш наистина е Add-on. Има много за Мозилата... най-яките(функционални, с добра визия и супер лесна организация) според мен са FasterFox, DownloadStatusBar, Flashgot.

hamilcar
11-09-2007, 05:38
Ползвай си Мозила, но не казвай, че IE е издънка, един от най-старите браузъри, някак си не върви. А и ми стана интересно каква друга издънка имат ?

Ползвам IE, правено е от Microsoft, това ми стига. Върши ми идеална работа.

Windows Media Player - е тва чудо е също голяма издънка... Забива, все изкарва некви проблеми, все не може да разчете някой файл... аз лично ползвам Media Player Classic - тази програмка е просто върхът...

А и така и не мога да разбера как да си запиша диск с Windows Media Player или програмата а уиндоус... и ползвам НЕРО

Това че не можеш да разбереш е отделен въпрос. Аз също не гледам филми с Windows Media Player, но когато и да пусна нещо нямам проблем. Чудно как така всички имат проблеми с Windows, а аз не.

skaboom
11-10-2007, 09:05
Аз си разцъквам с Netscape Navigator 9 и досега съм имал проблем само при един ъпдейт, но той беше отстранен за по-малко от 2 часа, така че няма от какво да се оплача :grin:

bloodfrozen
11-10-2007, 10:02
Aз също ползвам Мозила и съм си доволна .. :)

ramaiana
11-13-2007, 09:07
Аз съм с Мозила :)

BUFU994
11-13-2007, 19:45
хакнат ФИРЕФОКС :-P

chefzz
11-14-2007, 13:24
IE 7 -- Мозилата нещу не ме грабва...

neusan88
11-14-2007, 18:59
мн ясно че Mozilla Firefox! с него съм си свикнала и ми е наи лесно с него :-P O:) \:D/ :-({|= :smt002

DisciplineAndOrder
11-14-2007, 23:04
Opera

CtrlAltDel
11-15-2007, 16:58
Мозила. Много съм доволна. Пробвала съм и новия ИЕ7, но нещо ми е кофти картината.

Bobby_1st
11-15-2007, 20:45
Мозилата и GreenBrowser . :smt001 :smt001 :smt001

dantro
11-16-2007, 11:03
Музила бг едикшан :P

Nfan
11-19-2007, 05:00
Internet Explorer 7 & Firefox.

Xanibal
11-19-2007, 14:47
Аз не гласувах защото ползвам : Mozilla Firefox,Netscape,Explorer,Opera и ми е малко трудно да определя.Но най вече natscape