PDA

View Full Version : За какво момичетата го приемат по трудно ....



big_dunker
11-06-2007, 15:19
Когата момче и момиче са мн добри приятели и момичето изпитва чувства към това момче и му ги признае момчето в повечето случеи не спира да говори с нея или пък да разваля приятелството си с нея .... докато ми момичетата е обратното за такова нещо спират да ти говорят ... развалят приятелството си теб ....

HopeLesss
11-06-2007, 15:24
Предполагам, че момичетата сме по-лесно раними и след като някой момче отблъсне момичето, което го харесва, тя едва ли може да се преструва, че не е станало нищо.

naMy4Ho_KoTe
11-06-2007, 15:25
Защото всички знаят, че момичетата са посветени в тънкостите на манипулирането.. Момчетата даже не се и опитват. ;)


П.П. Може би защото са по-емоционални и много малко момичета ще си кажат ”има и други риби в морето, нека с него останем приятели наистина”..

yuyuto
11-06-2007, 15:49
Защото всички знаят, че момичетата са посветени в тънкостите на манипулирането.. Момчетата даже не се и опитват. ;)


П.П. Може би защото са по-емоционални и много малко момичета ще си кажат ”има и други риби в морето, нека с него останем приятели наистина”..
:wink: ;-)

koalka
11-06-2007, 16:40
Тук не е въпроса до пола, според мен.Може би момчетата не задълбават чак толкова, от къде да знам.Обаче си зависи и от човека и от това дали е разбрал, че като единия чувства, приятелство просто не може да има.

kobrichka
11-06-2007, 16:44
Тук не е въпроса до пола, според мен.Може би момчетата не задълбават чак толкова, от къде да знам.Обаче си зависи и от човека и от това дали е разбрал, че като единия чувства, приятелство просто не може да има.

Съгласна съм,смятам че пола няма значение в една такава ситуация.Зависи си напълно от самият човек и от това какви чувства има.

Presley
11-06-2007, 16:44
Не важи эа всички момичета.Не можем да сложим всички момичета или всички момчета под общ энаменател.Хората са раэлични.Ако някое момиче е постъпило така с теб,не обвинявай женското съсловие :D

bqsna_teenagerka
11-06-2007, 17:17
ами според мен е индивидуално.....аз лично не бих спряла да говоря или да изолирам най добрия си приятел ако ми каже че ме харесва!
случвало се е даже няколко пъти!
така че относително е!

alkobalko
11-06-2007, 17:21
Това си зависи от човека. Някои може би го приемат прекалено трудно и повече не могат да приемат другия само като приятел.

sexy_momi4e
11-06-2007, 17:30
ох преди време и на мен ми се случи същото и ще кажа АЗ защо го избягвах
1-беше ми ужасно гадно,защото знаех,че той много ме харесва,а аз не мога да отговоря на чувствата му
2-най-добрата ми приятелка го харесваше
3-просто исках да му дам време да ме забрави
И в момента отново сме приятели,но не като преди за съжаление :(

Roko123
11-06-2007, 18:11
za6toto edno mom4e trqbva da se pokaje kato po tvyrd da ima na kogo da se doveri6 4e kato mu kaje6 dori i da se 4uvstva zle da moje i tvoito teglo da poeme toest nie trea sme koraviteeee... pak gluposti pi6a ](*,)

GregoryHouse
11-07-2007, 12:24
Защото всички знаят, че момичетата са посветени в тънкостите на манипулирането.. Момчетата даже не се и опитват. ;)


П.П. Може би защото са по-емоционални и много малко момичета ще си кажат ”има и други риби в морето, нека с него останем приятели наистина”..

Хъхъъъъ ако си мислиш че само момичетата умеят манипулирането...много се заблуждаваш. 8)

renito
11-07-2007, 12:55
Отговорът е очевиден и мисля, че всеки трябва да го знае това, но...
Доказано е, че жените са 6-пъти по чувствителни от мъжете и затова е така, изживявяме нещата по-сериозно от мъжете =; :smt006 :grin:
Но все пак може и да има изключения, като във всяко едно нещо :D :D :D

MoHuTo
11-07-2007, 16:03
Това си зависи от човека. Някои може би го приемат прекалено трудно и повече не могат да приемат другия само като приятел.

jotitu
11-07-2007, 16:27
обикновано оставаме прители освен, ко след като разбере, че нямам увства продължава да се натиска... ако стане така има голяма вероятност да му тегл една майна и после блок 8)

nobody13
11-07-2007, 18:01
Когата момче и момиче са мн добри приятели и момичето изпитва чувства към това момче и му ги признае момчето в повечето случеи не спира да говори с нея или пък да разваля приятелството си с нея .... докато ми момичетата е обратното за такова нещо спират да ти говорят ... развалят приятелството си теб ....


мисля 4е е то4но обратното :-|

sexy_dizzy
11-09-2007, 11:08
Това е относително и не идва от пола.Всеки е индивидуален за себе си.Аз лично не бих отбягвала този мой приятел, правила съм го само, когато някой е бил настоятелен.Не го отбягвам, но вече не е същото.Защото вече не мога да споделям с него същите неща...да говорим за момчета например.Обстоятелствата се променят!Ще бъда искрена...нямам приятел, който да няма задни мисли към мен...всеки ми го е казвал или директно, или само чрез непрекъснато намеци.Не се фукам, нито се гордея с това, просто се опитвам да споделя.Дори ми е неприятно от този факт.Но въпреки всичко наричам тези момчета"добри приятели", говоря си с тях за момчета, като по този начин се опитвам да им покажа, че нямат шанс и между нас ще има само и единствено приятелство. \:D/