PDA

View Full Version : Той се държи отвратително с мен.



LitTlE_BeBsIiI
11-06-2007, 16:50
:cry: Хора приятеля ми понякога се държи много гадно с мен и незнам какво да правя.Пренебрегва ме,репчи се,наранява ме.Много пъти съм искала да го зарежа но нямам смелост :( Той расърди ли ми се и аз веднага "тичкам" покрай него и ме е страх да не се разделим.Много го обичам,но това държание ме обърква супер много.Ако някой е имал същия проблем..и може да ми даде полезен съвет ще съм му благодарна. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KoK0ScHe{F}
11-06-2007, 16:58
Какъв съвет да ти даваме :P само ти го познаваш и знаеш как ще реагира на постъпките ти.Ако някой сега те посъветва нещо и ти го направиш...може да съжаляваш! :neutral:

Presley
11-06-2007, 16:58
Много общо си раэкаэала.Кажи как по точно те `наранява` :?: Какво е направил и в какво се иэраэява пренебрежението му ?

sexy_momi4e
11-06-2007, 17:03
питай го защо се държи така...може да има причина...

denied
11-06-2007, 17:07
Ми седнете и си поговорете :neutral:

bqsna_teenagerka
11-06-2007, 17:09
ако бях на твое място изобщо нямаше да се замислям! айде майна,като нямаш респект си оут оф дъ гейм! 8)

desi_bonbona
11-06-2007, 17:11
nai-veroqtno ne e ni6to seriozno, a samo se pravi na interesen. po-dobre sednete i se razberete na 4 o4i :)

LitTlE_BeBsIiI
11-06-2007, 17:25
Да,до сега винаги като е правел така сме си говорили и съм му обеснявала кое ме наранява точно.Той винаги ми се извинява,съжелява ме,става перфектен.....и после какво?Пак същото след време. :cry: Има си причини може би,но и моето търпение почна малко по малко да се изчерпва.
Ами наранява ме с грубото си държание,понякога ме обижда и използва моментите когато сме говорили как ме наранява и в които ми се е извинявал,ги използва след това в моменти на яд срещу мен. :( Например казва ми "никъде няма да намеря друга като тебе,знам си",и после в момент на яд казва "само се правиш на добра пред мене!" и всякакви такива...познавам го да,но той има много лица.Много често се чувствам в безисходица,самотна и унижена дори.А за пренебрегването..еми примерно става от пц супер често без да ми пише а аз като кукувица седя и го чакам...не стои много време при мен като дойде да ме види а си измисля смотани извинения...и т.н. :-# :-# :-#

hristowow
11-06-2007, 17:34
Той въобще не те обича явно щом се държи така. Струва ли си да понасяш таков държание,... ти заслужаваш да бъдеш уважавана и да се държат добре с теб. Няма какво да го питаш защо го прави, просто....зарежи го. Ако искаш пиши ми на skype:ico_sf18 да си поговорим.

vjarawm
11-06-2007, 17:34
Ami...pri mene be6e su6tata istoriq. Predi da se suberem az hodeh s drugo mom4e. Bqha neveroqtni ugovorki, 4e me obi4a, 4e ima tova, koeto zaslujavam i tempodobni. Emi az trugnah s nego i sled 2 meseca bitka (vuv vseki smisul) re6ih, 4e tva pove4e ne se turpi i go skusah...no ne prosto razdqla...Nadminah sebe si (poneje si padam malko lo6i4ka v skusvaneto), prosto mu pokazah, 4e e ni6tojestvo, 4e moga da imam koito si poiskam. Sega toi si strada tiho i ne smee ni6to da mi kaje. Taka 4e mila...izob6to ne se poddavai na ne6ta ot sorta na "az go obi4am" - nqma smi 6tom toi ne pokazva uvajenie!!! Neka da si znaem cenata !!!

alkobalko
11-06-2007, 17:34
А каква е причината да се държи така?
Ако го прави без повод, просто да си прави кефа, трябва да си поговориш с него. Никой няма право да се отнася така с те. Като не ти харесва държанието му, просто се разделете. Може да го обичаш много, но това не е повод да му позволяваш да те наранява.

LitTlE_BeBsIiI
11-06-2007, 17:45
Да,прави сте!Той няма уважение към мен и аз го знам това нещо.Пък и то си личи много често. :x Ама мисля,че и той ме обича и може би това държание си има обеснение....малко не вярвам аз да го зарежа.Просто не мога... :x

Dundy
11-06-2007, 17:49
мене ако питаш директно го късаш и не ти пука.Явно изобщо не държи на тебе и само се забавлява.Начи можеш първо да му кажеш ,че ти е омръзнало само да ти обещава че повече няма да те наранява и после всичко да се повтаря.споко има къде къде по-достойни от тоя(за мен поне)

vodka_f
11-06-2007, 18:10
мисля си,че вече не държи на теб не може човек,който много те обича да се държи така хладно...разяснете си причините,ако ли не значи просто вече не те обича и само те разиграва :!:

koalka
11-06-2007, 18:12
Раздели се с него, щом показва такова държание.Явно не го е грижа толкова за теб...Не ти трябва такъв.

experiment_m
11-06-2007, 18:15
В случай, че те обича съм сигурен, че ще намери начин да се отнася към теб по начин, който да не те наранява. Ако мислиш, че ти не му даваш повод да се държи така с теб по добре намери сили да скъсаш с него.

PiNk_GiRl
11-06-2007, 18:17
питай го защо се държи така...може да има причина...

и аз това ти предлагам..но го помоли да е искрен,6тото като виждам мисля 4е не е много искрен с теб..

sindity
11-06-2007, 18:18
Един праф десен ляф криф долен горен :smt062 ... Зарежи го ... \:D/

Roko123
11-06-2007, 18:28
ami vij mili4ko drasva6 s cqlata si smelost edna belejka i s cqlata si naglost mu q navri v ustata (prail sam go za edna priqtelka ne e nikak lo6o 4uvstvoto posle) i na belejkata da pi6e "KRAI" i nqma da posmee da te dokosne poe4e

lyly_lili
11-06-2007, 18:35
Един праф десен ляф криф долен горен :smt062 ... Зарежи го ... \:D/


i az tova kazvam :smt006

hristowow
11-06-2007, 18:40
Да,прави сте!Той няма уважение към мен и аз го знам това нещо.Пък и то си личи много често. :x Ама мисля,че и той ме обича и може би това държание си има обеснение....малко не вярвам аз да го зарежа.Просто не мога... :x Това държание си има обяснение, ама той се държи с теб по-скоро като с голям враг. Що за обич би било това. а... щом не можеш да го зареш приятно прекарване в унижението, наслаждавай се на пътуването. Ти просто не искаш - явно ти харесва да се отнасят с теб гадно, сигурно понеже виждаш в него предизвикателство... ама егати то бива бива предизвикателство ама.... това е прекалено

H8_mE
11-06-2007, 18:41
:cry: Хора приятеля ми понякога се държи много гадно с мен и незнам какво да правя.Пренебрегва ме,репчи се,наранява ме.Много пъти съм искала да го зарежа но нямам смелост :( Той расърди ли ми се и аз веднага "тичкам" покрай него и ме е страх да не се разделим.Много го обичам,но това държание ме обърква супер много.Ако някой е имал същия проблем..и може да ми даде полезен съвет ще съм му благодарна. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Говори с него и ако не те разбре следващия път като стане така се махни и го остави да помисли малко да осъзнае как се държи!Просто излез отиди си без да кажеш нищо с първата убида или нараняване,което ти направи! ;-)

hristowow
11-06-2007, 18:45
а и в аватара нали си писала, че си кучка завинаги.... не се държиш като такава, а ако си наистина такава зарежи го, има и по-готини момчета от него, с които можеш да си - това е сигурно

.... нещо всички напоследък обичат да се пишат курви и кучки.... браво.... явно всички поумняваме

LitTlE_BeBsIiI
11-06-2007, 19:49
И най-странното е,че е коренно различен в рамките на 10 минути.Ей сега говорихме по телефона и всичко си беше наред...в чата се държи като незнам какво..просто незнам....обърквацияяя!И честно да ви кажа,може да се държи така,но това момче ме оби4а.Точно затова и не съм имала смелост до сега да го зарежа.Защото много пъти е показвал,че ме обича супер много...и ще го търпя явно.Пък има и друг момент...с мен когато човек се държи добре аз му се качвам на главата и аз почвам да се държа лошо с него.... :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Josefinne
11-06-2007, 20:18
Наскоро при мен ситуацията беше подобна. С едно момче ходихме около 10 месеца. В началото неговото отношение беше супер готино, въпреки че тръгнахме малко насила. Казвал ми е супер мили и романтични неща, той се натискаше да ме вижда, той ме искаше, той правеше всичко, а аз си кръшках със старото гадже и не ми пукаше. После обаче забелязах това и реших, че не заслужава такова отношение и пренасочих цялото си внимание към него. В началото беше добре, но после...
Това беше малко предистория. После той започна да остава все по-малко, когато се видим, а след това и да се виждаме все по-рядко. Казваше, че е супер зает, че няма никакво време. Но аз като му се обаждам и прочие се оказва, че той си е вкъщи и вместо да учи, например, което му е било оправданието да не се видим, той си цъка на компютъра някаква игра и " ще учи след малко". Не ме водеше вече никъде, усещах как няма желание да се видим, а като се видим - няма желание да остава. Това ме нервираше супер много и се карахме често.
Накрая вече беше ужасно и аз и тук съм писала по тоя повод.
Понеже все пак исках да си закрепя връзката, в която вложих толкова нерви, толкова време и усилия, управдавах го, че сега наистина му е зле, че е в някаква депресия и не трябва да го оставям сега. Че тази антипатия не е насочена към мен, а " към всичко" , както той твърдеше.
Но както казваше, че е супер зает да се вижда с мен, така се записа на фитнес и на салса и искаше и на брейк, започна лекции, работеше. Просто нарочно си запълваше времето.
Накрая не издържах и след поредното скарване го попитах какво правим. След сумати ръчкания да изплюе камъчето се оказа, че всъщност му било омръзнало да има ангажименти към някого, искал като отиде на купон да си забие мацка, така какато правели приятелите му. Искал да се забавлява на дискотека. Искал да може да си сваля мадами. А мен не ме водеше никъде. #-o
Разревах се.
После той ми се обади, а аз му казах никога повече да не ми се обажда. За НИЩО.
Няколко дни по-късно срещнах друго момче. За една седмица ми се струваше, че прекарах повече хубави моменти, отколкото с това момче за близо година. Не мис е вярваше, че може да е толкова хубаво. Тогава осъзнах, че съм се измъчвала месеци наред с този и съм загубила толкова нерви с него, а той хич не си е струвал моите сълзи и внимание.

Мисля, че и с товят става същото , а ти не трябва да го оправдаваш.
Ако той все пак те обича, ще усети твоето захладняване наистина, ще се стресне и ще тръгне по теб. Тогава наистина ще знаеш.

assd
11-06-2007, 21:07
земи един патлак и му кажи като натиснеш спусъка "додж дис мадафакааааа!"

MaXy_GiRL
11-06-2007, 21:09
Аз все още имам този проблем..сорка не съм измислила решение ама като го измъдря ще ти дам съвет! :smt001

neusan88
11-07-2007, 07:54
мацка защо не направиш така - неискай да късате окончателно а просто се разделете за известно време - той ако те обича няма да издържи и ден без теб!иначе и при мен е нещо подобно положението!та значи - дръж се студено с него!не го търси!прави се че не ти пука за него!а той ако изпитва нещо към теб няма да издържи и немисли че неможеш без него!разбира се че можеш преди да сте се събрали как си можела без него?научи се да гледаш себе си преди него!и недей да го търпиш не си заслужава!
а причина за държането му ... може би го търсиш доста често и има нужда да е сам. или може би е сигурен в това че няма да го оставиш и не му пука как се държи!

ivancho pe6ehodeca
11-07-2007, 08:59
Break up !
Ми поговори...действай-кръшка ахахах
Не бе сериозно поговори с него,питай го защо така,и ако не каже бой по главата с книгата или списанието а или със шпатулка

prettyIdeath
11-07-2007, 11:41
Кажи му го! Кажи му че не ти е приятно да се държи така с теб...ако му пука за теб .. би тряало да престане..

phobia
11-07-2007, 13:01
Ми седнете и си поговорете :neutral:
Пилето ми!

Иначе по темата. Докато "тичкаш" след него, никога няма да спре да се държи така.

mickelangelo
11-07-2007, 13:13
единствения съвет който мога да ти дам е ... да се държиш и ти гадно с него ... к0гато той го прави ... или да му "биеш шута "

renito
11-07-2007, 13:55
Според мен, така се държи защото е сигорен, че те притежава и е убеден, че го обиаш и не можеш без него. Просто се опитай да му докажеш, че не си напълно негова, и че можеш без него . Не му се обаждай дръж се безразлично излизай с приятели без него и виж ка ще реагира на това. Ако не обърне внимание означава, че не те обича и иска да скъсате :-D Накарай го да ревнува.УСПЕХ :-)

MoHuTo
11-07-2007, 15:27
Явно не го е грижа за теб, щом се държи така. Не ти трябва такъв човек, по-добре си намери някой, който наистина ще те обича и ще държи на теб :wink:

yuyuto
11-07-2007, 15:53
Ами на това му се вика издивателство над някого... И ще му позволиш ли да ти се качва на главата само защото си по-мекошава от него или защото тичаш постоянно след него и се примиряваш да бъдеш винаги виновната, просто за да има мир? По-добре недей му позволявай.

Octofunk
11-07-2007, 16:26
Бях сигурен, като прочетох заглавието "Приятелят ми се държи отвратително с мен", че после ще видя "Много го обичам"! И познах! :lol: Слаб характер си, какво повече да ти кажа. Няма и да го зарежеш в скоро време, дори и да продължи. Ще си плачеш и така ще си мине всичко, докато на него му писне. И после наново, като се върне при теб (а ти ще го приемеш), ако не си намери нова пу*ка и така. :roll:

jotitu
11-07-2007, 16:47
Не прочетох вс отговори... Ето моето решение на проблема - Имала съм много разочарования и подобни проблеми. Ако смяташ, че не искаш да си с човак, който не те обича, дай му условие и постави връзката ви на риск, ако не се промени по-добре си намери накой, който наистина ще те цени. Чесно казано и моето гадже като обещае нещо му държи влага 3-4 дни и после пак същите истории, но все пак показва колко ме обича и прави доста компромиси заради мен. Ако гажето ти не се стегне след като си поставила връзката на риск значи на него не му пука.. А и лично ти за себе си си помисли защо търпиш това неуважение и всичките ти унижения след като не се чувстваш добре с този човек. На практика аз разбрах, че ти си много силно привързана, но не разбрах към какво.. Към безразличието и арогантността му ли.. Май напоследък друго отношение не си видяла от него. Поговори сериозно с това момче. Кажи му, че не можеш да продължаваш така и че ако иска да е с теб ще трябва да се промени, но не за ден или два, а за постоянно. Даването в една връзка трябва да идва и от двете срани.. при вас май само ти се раздаваш, а той получава и ти отвръща с безразличие и лошо отношение, с което само те наранява. Запитай се заслужава ли си? Все пак може и да го обичаш, но отй дали те обича? Трябва сериозно да поговорите! Не се унижавай само защото ти е завъртял главата и сега "припкаш" по него. Момчеатата са горделиви и много лесно си вдигат самочувствието. Като е видял, че му огаждаш и че ти пука супер много, е започнал да те върти на малкия си пръст. Ти сама осъзнаваш колко се унижаваш, а той само се радва на това.

LuF_pIsAn
11-08-2007, 15:01
Според мен, така се държи защото е сигорен, че те притежава и е убеден, че го обиаш и не можеш без него. Просто се опитай да му докажеш, че не си напълно негова, и че можеш без него . Не му се обаждай дръж се безразлично излизай с приятели без него и виж ка ще реагира на това. Ако не обърне внимание означава, че не те обича и иска да скъсате :-D Накарай го да ревнува.УСПЕХ :-) Напълно съм съгласна !!! Ако продължава така го режи ! не заслужаваш да се държи така с теб :x :smt021

ZAROSLAVA_babYyYY
11-08-2007, 16:18
кажи му как се чувстваш ... ако те обича ще си промени държанието :)

scanadal
11-08-2007, 17:58
Едно ще ти кажа-насили се за малко поне да не тичкаш след него,прави се на "недостъпна",играй "кучката",покажи му че той със сигурност не е последният мъж на този свят за теб.Нещо като "с твоите камъни по твоята глава" :evil: И мога да ти кажа(поне при мен беше така),че ще иска по всякакъв начин да спечели вниманието ти отново.Нека той да те преследва,а не ти него.Опитай това и мисля че ще бъдеш доволна от резултата \:D/ Айде успехиииииииииииииии!

monityY
11-08-2007, 18:36
Я сподели,какво точно прави че те наранява?!

kifla
11-08-2007, 18:51
мене ако питаш директно го късаш и не ти пука.Явно изобщо не държи на тебе и само се забавлява.Начи можеш първо да му кажеш ,че ти е омръзнало само да ти обещава че повече няма да те наранява и после всичко да се повтаря.споко има къде къде по-достойни от тоя(за мен поне)
+1 абсолютно вярно!!! :-x :evil:

Shanaq
11-08-2007, 19:31
Хващай си пъртя.В край на сметка живота е пред теб,ще срещаш хора и хора и ако позволиш от сега да те мачкат и тъпчат ,цял живот ще си така. И като те зареже какво ? Ще ти е гадно 1-2 -3 седмици,ще се наревеш едно хубато и така... Не съм чула от любов някой да е умрял и въпреки ,че мн добре те разбирам колко е трудно и колко усилия изисква ,колкото по- рано си заминеш от него,толкова по -добре за теб

Slave4You
11-09-2007, 10:23
В подписа ти пише че ходите от 1 година??? Това е мн време и мисля че наистина има причина. Питай го, ако не дава свестни отговори му тегли майната;)

LitTlE_BeBsIiI
11-09-2007, 15:46
Ходим от 2 години,не от 1.Еми причините аз ги разбирам...поне се опитах...без той да ми ги казва.Просто може би наистина аз искам прекалено много от него...нз :cry:

slun4ice_90
11-10-2007, 10:00
В момента една приятелка има такъв проблем.Много е гадно,гаджето й само я наранява и пренебрегва.Аз й казах 4е може би му има не6то и да го остави за няколко дни. ;-)

FreeSpirit
11-10-2007, 16:52
аре не бъди малко дете,как може да си с човек ,който те наранява и пренебрегва.да не би да е единственото момче .