PDA

View Full Version : Как мина първия мъчебен ден?



monityY
11-06-2007, 16:56
Е?Разкажете.. Ще ви зимат ли от вакнциите,ще съкращават ли материала при вас,какво ще става... А и как си изкарахте днеска?!Демек първия ден :| На нас класната вика,че кфото решат "господата"от министерството,тфа ще става.. Демек тя незнаела нищо.. Но едва ли ще съкратят материала...Щото после за матурите кфо ще правим?! :-P Там така.. Иначе тъпо си прекарахме...Не ми се ходи на даскало,свикнах си тфа... Ебати кфо е тфа по тъмницата да се прибираме.. ПфФф :roll:

find_m3
11-06-2007, 16:58
зле,отвран напро блаа :cry: :cry:

gorska
11-06-2007, 17:00
нормално, въпреки че учихме и вчера, тоест тва беше втория учебен ден. :| ееее, разбира се, СКУЧНО, но това се подразбира...

рУсОкОскА
11-06-2007, 17:06
нищо особено :) кво да е на даскало :P само една учителка каза,че са правили стачка заради нас мхм

_MiA_
11-06-2007, 17:07
ами гадно т.е. видях се с приятелки беше яко смяхме се, базици и така общо взето супер, ама часовете по хронологически час до 3-тия после по 50мин две големи и общо взето цялия ден на училище бях от 8 до 16.30 8часа утре 9 :? става все по - гадно и така до 16-ти или целия месец така се говори мн гадну :(

desi_bonbona
11-06-2007, 17:16
v na6to u4ili6te nikoi ni6to ne znae ](*,) kazvat, 4e ministara 6te re6i veroqtno drugata sedmica :-P

Presley
11-06-2007, 17:23
В мойто даскало си учехме редовно и нямаше стачки,така че днес си беше обикновен ден :D

KpuCuTo0o
11-06-2007, 17:25
На мен това не ми беше първият учебен ден.. Ние вече трета седмица си учим напълно нормално.. :-x Но пък за сметка на това днес си изкарах супер яко.. първо, че имаше мнооого хора в автобуса.. 8) и не бяхме само ние и тук таме някоя баба или дядко.. Второ, Някакси днес всеки днес беше приповдигнат... :-P трето, въпреки, че не спах много през изминалата нощ сутринта се събудих нормално.. и доста чудно ми е сега, че студът не ме разстрои.. а напротив.. зарадва ме :grin: Абе.. днес ми беше перфектен ден.. Беше забавно.. :-P почти никой не мърмореше ходихме на кафе една доста готина групичка хора.. :grin: И въпреки контролното по английски и 2та часа математика.. пак ми беше :grin:

katttia
11-06-2007, 17:32
Ужасно беше... Всички са сдухани... учителите са изнервени на макс... Говорят само за съкратения материал, за миналото време и за входните нива.. просто допълнително доизнервят обстановката. Първи ден е, а се прибрах с адското главоболие. А утре имам 2 входни... Нязнам как ще се издържа :-#

NightFairy
11-06-2007, 17:33
Оууу, беше гадно :smt003 Не са казвали нищо за това дали ще съкращават метериала, за ваканциите също никой нищо не знаеше...абе неорганизирана работа...
А иначе беше наистина гаднооооо :-o ...сутринта едвам станах, едвам се завлякох до даскалото (направоо умрях от студ) и като за капак правихме контролно по изобразително изкуство :-D

Blab
11-06-2007, 17:36
Няма да ни съкращяват ваканциите, няма да учим в събота, няма да ни съкращават материала. :grin:
Днес имах час на класа(за първи път от 7-ми 5 години :-D ) - обсъждахме некадърните управници.После срещнахме новата учителка по информатика(ще учим уеб дизайн :) )Та, мина добре. Имаме нов директор, отново временно-назначен.

sWeEt_SeEd
11-06-2007, 17:41
Мина хипер обикновено и нормално, не беше по различен от всеки един учебен ден...всъщност-не ме ебе какъв е... :D Денят в даскало не е мега-якото парти нито пък е адският спек(не бих го нарекла мъчение) той е просто учебен ден и такъв трябва да бъде-внимаване в час, малко лафче,хилеж, хапване, пушене на цигарки, малко козче за разведряване и дебилстване-който кфото му се прави .За другите изцикляния има определени места и време.
А за ваканциите- коледната няма да я пипат, но другите ще ги съкратят брутално.Надявам се поне да не вкарат филма с учене в събота, което за сега е малко верятно. :smt031

lady di
11-06-2007, 17:47
na nas sashto dnes ni beshe parviq ucheben den.Neznam kakvo shte stava,dali shte sakrashtavt vakanciite ili ne,ili pak dali shte sakrashtavt materiala.Tova,koeto me pritesnqva nai mnogo sa maturite.Prosto kakvoto i da stane ne vijdam kak shte se podgotvim.A i ne e chestno.V kraina smetka nie uchenicite ne sme ravnopostaveni, nqmame ednakav broi chasove po maturitetnite predmeti i nz kakvo shte pravim.Napravo me e obhvanala panika i mi idva da se gramna.Imam chuvstvoto , che poveche ot polovinata nqma da zavarshim.Vasheto mnenie kakvo e?

sasha_90
11-06-2007, 17:48
За мен беше втория "мъчебен" ден.Вчера-първия ден мина тъпо,цял ден не спрях да се смея много ми беше весело. :-D Доколкото ни каза г-жата по БЕЛ директорката и учителите щяли да решат дали ще ни режат от ваканциите.

Sarabi
11-06-2007, 18:01
Тъпо. Мина тъпо. Деа къде се набутах #-o

Та мина много тъпо. Все същото. Едно и също всеки ден. Всяка секунда е копирана едно към едно от предишния ден... от предишната година.. всичко. Дам, мина тъпо.

zloto
11-06-2007, 18:12
Имахме 8 часа и се прибрах чак в 9 без 20 :( иначе мина тъпо както винаги, но изобщо кога ли е било интересно... не може да се каже че учихме сериозно, направихме преговор по няколко предмета, не ни преподаваха по 5 урока (освен тази по БЕЛ), не говориха за стачката и за съкращаване на ваканциите, не бързаха за никъде...

Blab
11-06-2007, 18:14
Vasheto mnenie kakvo e?
Че ще паднат.

Punisherrr
11-06-2007, 18:18
Не ми беше първи.. :-s

Kisses_P
11-06-2007, 18:39
Избутах го някакви. на 15тата минута от вскеи час си поглеждах вече часовника.. както чуех звънец димда ме няма.Единственият ден с готина програма и той е развален.Пак ни разместиха часовете.Видях куп неприятни хора... За радост част от входните са отменени, други не.. Директорката мина и каза,че учителите че си преструктурират материала и висчко ще се вземе и няма да има проблеми.. пък ще видиме.. представях си го по-зле като цяло.Е утрешният ден ще оправдае очакванията ми...

BeboP
11-07-2007, 04:16
В мойто даскало си учехме редовно и нямаше стачки,така че днес си беше обикновен ден :D
;-)

cappy123
11-07-2007, 08:38
Ужасно беше... Всички са сдухани... учителите са изнервени на макс... Говорят само за съкратения материал, за миналото време и за входните нива.. просто допълнително доизнервят обстановката. Първи ден е, а се прибрах с адското главоболие. А утре имам 2 входни... Нязнам как ще се издържа :-#

така е 8) ...Аз имах входно по математика!!! :shock: И не стига, че днес ще се връщам по тъмно :cry: Вчера цял ден ме цепеше главата...А в даскало направо щеше да ми се пръсне!!! :cry: :-o

rauchen
11-07-2007, 10:22
Имам едно неизвинено още от първия ден много обичам класната :grin:

MoHuTo
11-07-2007, 17:04
Отврат! Ходя с абсолютно нежелание на даскало...в клас ми е тъпо и постоянно ми се плаче и с никой не ми се говори..просто ужас.. :-#

vodolei4e_m
11-07-2007, 20:51
Тъпо. Мина тъпо. Деа къде се набутах #-o

Та мина много тъпо. Все същото. Едно и също всеки ден. Всяка секунда е копирана едно към едно от предишния ден... от предишната година.. всичко. Дам, мина тъпо.

при мен точно наобратно...няма как да е същото - 12 клас - най-дъртите кокошки и проскубани петли сме... отношението на даскалите е различно. Никой не бързаше, като изключим даскалката по бг(която заради матурите барза както винаги като муле пред майка си) :) супер мноо се смях на зайците и не само.. всички са някак различни.. Всеки имаше супер много преживявания да разкаже... от първия ден се почна с свободни часове , дупки и кафета.. Но и още по добре - повече време за обмяна на информация... :smt006
ще ми е тъжно след 5-6 месеца... тая цялата олелия и кеф няма да ги има никога повече :( (не мисял да ставам даскал...) :-# :booooomb:

mon4eto
11-08-2007, 13:33
Pisahme ese po literatura kato vhodno :D

SlAdKoTo`KoTe
11-10-2007, 07:49
purviq den mina s mnogo bazici,smqh,zaka4ki prinas vinagi e veselo 6tot si4ki sme si ludi4ki :grin:

sherry
11-10-2007, 08:10
И при нас се учеше.
Да, когато имаше стачка карахме само по 1-2 часа на ден, но пак си ходехме на даскало.
Иначе сега е голям зор, взимаме някой път по 2 урока на час, ама няма как...При нас май няма да съкращават коледната ваканция :P