PDA

View Full Version : Тя е точно като мен, но си има гадже (не като мен)



azsumgost
11-06-2007, 16:59
Tq spodelq mnogo moi interesi i imame podobni harakteri. Ima si gaje, no ne si prili4at. Kakvo da pravq? Imam li 6nas?

KoK0ScHe{F}
11-06-2007, 17:02
Ами според мен нямаш шанс!Ти под "не си приличат" какво разбираш,че единия е висок а другия нисък?Или единия дебел другия слаб,грозен и хубав...ако това за теб означава че не си приличат значи просто незнаеш смисъла на изречението!Ако те са лудо влюбени и искат да са заедно не ги разделяй ;-) това ще е гадно! :neutral:

sexy_for_you
11-06-2007, 17:03
Нали знаеш,че противоположностите се привличат :-P Момичето може да те възприема само като приятел,тъй като имате много общи неща и след като си има гадже.Не е хубаво дори да я харесваш,да разваляш връзката й.Почакай да скъса с гаджето и тогава действай.Ако пък много бързай,пробвай сега,но ако тя държи на приятеля си,по-скоро би се обидила.Айде успех!

Presley
11-06-2007, 17:04
Абе ние не сме медиуми! :D
Нищо не си каэал,а питаш дали имаш шанс.Това е просто форум.Ако евентуално дадеш информация,бихме могли да ти дадем съвети,но не и да ти кажем дали имаш шанс или не.Ти я поэнаваш,това се случва на теб,эначи ти си единствения ,който може да прецени дали има шанс.
А и не е эадължително гаджето и да е като нея.Може да са раэлични и пак да са щастливи эаедно.Има си даже иэраэ-`Противоположностите се привличат`.

bqsna_teenagerka
11-06-2007, 17:07
мисля...че твоята приятелка също писа тук :D
и май те харесва,тъй че имаш шанс...

sasha_90
11-06-2007, 17:36
Докато си има приятел,не.

koalka
11-06-2007, 18:18
Не става въпрос само до сходство на характерите.Пък и той може да й е интересен, след като е по-различен от нея.Може да си най-добрият на света и тя пак да има чувства към друг.

vodka_f
11-06-2007, 18:25
съгласна съм с koalka тук роля не играят толкова характерите щом е с него значи вижда неща,които я привличат,привлечена е не към сходството по между им,а от него,а и любовта не признава нищо няма значение това дали според теб си приличат за двойка или не дали се допълват или не....времето ще покаже дали имаш шанс,но ако от нейна страна няма интерес по-добре я забрави :!: :smt011

assd
11-06-2007, 21:13
нямш шанс 100% противоположностите се привличат, като магнити ! тва е батка, на тебе ще ти е интересно ли с някой дето мисли по същия начин като теб? на мен не ми е интересно, все едно да си говоря с мене си

yuyuto
11-06-2007, 21:21
Ако си обича гаджето, нямаш... :-|

Kettty
11-06-2007, 22:09
Ke понэвами нито теб,нито нея,така че дори не можем да предполагаве дали имаш шанс.Но като цяло не е нужно двама човека да са еднакви,эа да са эаедно и да се обичат!Понякога дори прекалено еднаквите хора,бърэо си омръэват и не представляват чак такъв интерес един эа друг :!: Щом е иэбрала да е с него,а не с теб,эначи харесва него :)

rashito0o
11-07-2007, 05:57
бе чуек ако тя си харесфа гаджето едва ли ше го зареже заред тебе па може и да стане обратното ари има малка надежда верваи там

hristowow
11-07-2007, 09:59
какви са тия глупости "противоположностите се привличат". Я се осъзнайте, много ясно, че имаш шанс обаче ако чакаш съвет от тоя форум няма да го дочакаш. Тука колко време чета почти всички юзери като се пита за някакъв проблем с момиче, отговарят, че нищо не може да се направи, а те просто не знаят как. Като го обича.... еми тогава ще престане и ще започне да обича теб. Единствено съм съгласен с ATAKABG евала. Това е лошото, че май верно си в графата "приятели", от там може да се излезне все пак де, ама дълго е да ти обяснявам как. Потърси в Google нещо за пикапа, ама на английски, щот на български като цяло няма.

Dr.Hause
11-07-2007, 10:09
Ами според мен нямаш шанс!Ти под "не си приличат" какво разбираш,че единия е висок а другия нисък?Или единия дебел другия слаб,грозен и хубав...ако това за теб означава че не си приличат значи просто незнаеш смисъла на изречението!Ако те са лудо влюбени и искат да са заедно не ги разделяй ;-) това ще е гадно! :neutral:

\:D/

prettyIdeath
11-07-2007, 11:29
Много мразя когато някой се пита дали може да бъде с някое момиче/момче след като тя/той си има приятел/ка Оставете двойките на мира бе.Разбери дали имаш шанс ..като вече не са заедно!

Iv4eTy
11-07-2007, 12:14
това че имате общи интереси,неозначава че тя ще иска да е с теб.Може д те има като приятел,но за нещо повече.... незнам. Просто това че с приятеля и не си приличат няма общо с любовта.

sexy_momi4e
11-07-2007, 17:39
не разваляй връзката им,щом е с него значи го обича и иска да бъдат заедно(дори и да нямат сходства в характера)