PDA

View Full Version : Трябва ми спешно съветче.



Dark_Angel_F
11-06-2007, 17:38
Занчи започвам от самото начало ... Тази годиан съм в осми клас и влезнах в СОУ " Васил Левски " с Биология и Химия ( това и което исках ) Главната причина беше учителката ми по бияология , която се води за енда от най - добрите в грата и има докторска степен , макар и самото училище да не е елитно... А на мен ми трябва много биология , защото ще кандидатствам всисше с биология ... И до тук всичко беше 6 + , но само до тук ... И се оказва , че класа ми далеч не е това което очаквах ... Значи клас ми е то лигави , мислещи се за нещо коерто не са ще ги анрека същества ( с малки изключения като например еднса стара позната и ощя няколко човека ) И днес много ме зидразни нещо кеоето каза еидн съученик на мен и момчието до мен " Ей умните " и тва мног оме ядоса , защото ние просто сме по въздържани и кротки ис и учи уроците , а сме толкова кротки зашото с тези хора не ни е приятно , апопринцип сме бири и помитаме така да се каже всичко ... И общо взето мразя си клас аи ме дразни много . Моля засъвет какво да направя , че да не им се впрягам толквао , да ги сложа на място и да им покажа кой е номер 1 ...

desi_bonbona
11-06-2007, 17:44
ne im obra6tai vnimanie, ti vse pak znae6 kakvo iska6 za napred v jivota si. kogato pro4etoh, 4e si v 8 klas, razbrah po4ti 99%, 4e se darjat taka ot vazrasta. drugata god te uverqvam, 4e ne6tata 6te sa savsem razli4ni. uspeh :)

Dark_Angel_F
11-06-2007, 17:52
ne im obra6tai vnimanie, ti vse pak znae6 kakvo iska6 za napred v jivota si. kogato pro4etoh, 4e si v 8 klas, razbrah po4ti 99%, 4e se darjat taka ot vazrasta. drugata god te uverqvam, 4e ne6tata 6te sa savsem razli4ni. uspeh :)
Мерси за съвета , но не знам дали е от възрастта и дали ще изтрая психически . Можеби има висна в мен , че приемам всичко много навътре и до толкова ми става гадно че след уччилище плача...

gorska
11-06-2007, 18:01
Не е задължително да се сприятелиш с всички. Важното е да си имаш един-двама приятели, и щом с тях се чувстваш добре, значи си окей. :-({|= Просто се абстрахираш. Учиш уроците, защото след години ще забравиш всичките тези хора. Все пак, ако някой ти каже нещо, или само му се усмихваш, или му отговаряш по най-милия начин, важното е да не показваш, че ти пука какво мисли той за теб. Че си умна, умна си, на него тва кво му пречи. Седем години аз бях в клас, който не понасях и с който непрекъснато се карах. И до края не се научих какво да правя... Е сега вече знам и съжалявам за миналото. Това, че си различна от другите не те прави лоша, а даже и по-добра, щом като си умна. Много ясно, че ще забавляваш, щом това не са хората, просто няма да го правиш с тях! Айде чао и да не ти пука! Ако искаш ми пиши ЛС да си разменим скайповете. :)

Presley
11-06-2007, 18:10
И да искаш тях не можеш да ги промениш.Единственото,коет о можеш да направиш е да се примриш.Има и друг вариянт де-да се превестиш.Но според мен е доста глупаво,при положение че си в училище ,в което искаш да учиш.Остани тук и търпи.Не се интересувай чак толкова от общественото мнение,эащото накрая ще се попилееш..бъде такава,кавато си и не се променяй эаради някой си..
Сама каэа,че все пак има хора,които ти допадат.Ами контактувай с тях,эавържи приятелство с тях,а на другите и тяхните упреци и подигравки иэобщо не обръщай внимание.Когато им покаэваш ,че те иэнервят и эасягат,те все повече ще го правят,но ако им покажеш обатното-че не ти пука,ще престанат постепенно или поне нещата ще се сведат до минимума.Абе карай,не се впрягай и си гледай живота. :D

Sarabi
11-06-2007, 18:17
Тегли им една майна на всичките , които си мислят, че са интересни, когато се заяждат. Всеки има право да избира как да живее, как да се държи и какво да прави. Никой не е длъжен да харесва всички, нито всички са длъжни да харесват конкретен човек. Щом хората от класа не те кефят какво ти пука за мнението им и за това, което са ти казали ?

experiment_m
11-06-2007, 18:25
Ако не можеш да се бориш с тях, бъди един от тях. Бъди си каквато си, но бъди и около съучениците си, за да не те игнорират. Нормално е една група да си прави бъзици с единиците, защото са по-слаби. Приобщиш ли се към тях, няма да те закачат. А и не приемай нещата толкова навътре, живей по-спокойно. :grin:

nofi
11-06-2007, 20:58
Ей, като почнете да се вживявате... Много се дразня на такива като теб! И класа ми е смотан, много при това, момчетата постоянно дразнят момичетата, ама само аз от целия клас не им се впрягах и ме оставиха. Сега ядосват само останалите. Накажи простака с мълчание дето има една дума. Не е нужно да показваш на хората, че си номер едно. Ако се чувстваш като номер едно е достатъчно само ти да си го знаеш, останалото е избиване на комплекси! Стегни се щото май хорицата от класа ти просто са купонджии хора, които се забавляват, а вие сте залюханите в случая!

Dark_Angel_F
11-07-2007, 10:43
Ей, като почнете да се вживявате... Много се дразня на такива като теб! И класа ми е смотан, много при това, момчетата постоянно дразнят момичетата, ама само аз от целия клас не им се впрягах и ме оставиха. Сега ядосват само останалите. Накажи простака с мълчание дето има една дума. Не е нужно да показваш на хората, че си номер едно. Ако се чувстваш като номер едно е достатъчно само ти да си го знаеш, останалото е избиване на комплекси! Стегни се щото май хорицата от класа ти просто са купонджии хора, които се забавляват, а вие сте залюханите в случая!
Те птосто са тъпи и се лигавят .. Днес една ми каза Мастия защото само а зот цлеяи клас имах 5.50 на диктовка по АЕ..... А не сме смята м за сдухана и комплексарка защото когато с ъм с прияятели и хора сре д котйо мие рпоявтно ставам просто адсакта ... ( лигавя се , купонявам си правя си кефа)

chocoleptic
11-07-2007, 12:49
Ей, като почнете да се вживявате... Много се дразня на такива като теб! И класа ми е смотан, много при това, момчетата постоянно дразнят момичетата, ама само аз от целия клас не им се впрягах и ме оставиха. Сега ядосват само останалите. Накажи простака с мълчание дето има една дума. Не е нужно да показваш на хората, че си номер едно. Ако се чувстваш като номер едно е достатъчно само ти да си го знаеш, останалото е избиване на комплекси! Стегни се щото май хорицата от класа ти просто са купонджии хора, които се забавляват, а вие сте залюханите в случая!
Те птосто са тъпи и се лигавят .. Днес една ми каза Мастия защото само а зот цлеяи клас имах 5.50 на диктовка по АЕ..... А не сме смята м за сдухана и комплексарка защото когато с ъм с прияятели и хора сре д котйо мие рпоявтно ставам просто адсакта ... ( лигавя се , купонявам си правя си кефа)
Ами няма начин навсякъде има такива комплексари..но явна в твоя клас са в повече..На всични ни е познато "Ауе зубар"като имаш 6 ..еми тва го казват от завист ..Не мога да разбера за кво им се хващаш на простия акъл?! ..Накажи простака с мълчание.. и аз съм от СТЗ и знам що за хора има в Васил Левски..чудя се ти какво правиш там ..И във МГ има паралелка с биология щом си решила да се занимаваш с това трябваше да пробваш и там .. :wink:

Dark_Angel_F
11-07-2007, 13:16
@halino0r Там отидох да уча , защото учителката ми по биология има докторкса степен и също останалите учители са добри ( такива отзиви съм чувала то часните ми учители и от познати ) А не отидох в МГ-то защото 1-во мие много далеч и 2-ро мноого народ пред мен е ревал от тва даскало ... Не че не ми стигаше бала за дури угулища просто исках там ( ако има значеие имах 5,107 по бел и 4.071 по мат )

chocoleptic
11-07-2007, 15:51
@halino0r Там отидох да уча , защото учителката ми по биология има докторкса степен и също останалите учители са добри ( такива отзиви съм чувала то часните ми учители и от познати ) А не отидох в МГ-то защото 1-во мие много далеч и 2-ро мноого народ пред мен е ревал от тва даскало ... Не че не ми стигаше бала за дури угулища просто исках там ( ако има значеие имах 5,107 по бел и 4.071 по мат )
Ами гледай си ученето и приятелите и не се занимавай с някви простаци ..За училщето се очудих защото не чувам добри отзиви от него ..но щом така си решила ..

Quasar
11-07-2007, 17:03
Мноо хора я предупреждаваха че там е шит ма кво да говоря 1-7 клас училището няма равно ама 8-12 е бардак...дето нищо няа да научи ми и по-зле може да стане....

Dark_Angel_F
11-07-2007, 18:48
@halino0r И аз съмчувала за някой параллки лоши отзиви , но за определни учители който ме интересуват и някой паралелки съм чувала добри неща..

stealthyGirl
11-07-2007, 19:06
ами аз ще те цитирам..8-)

не им се впрягам толкова, да ги сложа на място и да им покажа кой е номер 1 ...

П.П.Само не ги бий ;-) :D

Dark_Angel_F
11-07-2007, 19:49
Хах макар че ми се иска да набия някой хора не мис е знаимава с простаци ... 8-)

FaHrEnHeit
11-07-2007, 20:41
Трябва дори да ти е смешно ти ще си лекар, а те цял живот ще са в тежест за самите себе си. ;) Не им се впрягай на келешчетата \:D/

chocoleptic
11-08-2007, 10:57
Игнорирай ги ..Това е ..Кво ти пука каккво говорят "Тегли им една майна "..Освен ако не ти пука за мнението им.. \:D/

Dark_Angel_F
11-08-2007, 11:45
Да се похваля ..... Сближавам се тези дни с 4 момичета от класа , който са различни от другите и стават като характери ... А и вече реших селед като видях една приятелка , която учи в МГ-то която е със ъсщата специалност там , че ако вече не мога да издържам там ще се преместя ....

chocoleptic
11-08-2007, 12:38
Да се похваля ..... Сближавам се тези дни с 4 момичета от класа , който са различни от другите и стават като характери ... А и вече реших селед като видях една приятелка , която учи в МГ-то която е със ъсщата специалност там , че ако вече не мога да издържам там ще се преместя ....
\:D/ Продължавай в същия дух ..

FaHrEnHeit
11-08-2007, 21:13
Да се похваля ..... Сближавам се тези дни с 4 момичета от класа , който са различни от другите и стават като характери ... А и вече реших селед като видях една приятелка , която учи в МГ-то която е със ъсщата специалност там , че ако вече не мога да издържам там ще се преместя ....
Така те искам. 8)

Dark_Angel_F
11-09-2007, 11:27
Тая курвета днеска много яко ме издразни .... Понеже се закчахме с едно момче от съседния клас ( с което се познаваме от 8/9 години ) и той ми хвана крака и паднах и падна смях и аз сама си се смеех ... И тая после ми вика , че съм мастия . Най- добрата ми рпяителка от калса каза " Не е мастия " И аз въщо й казвам че не съм тая продължава " Мастия си и за 10 ".. Баси мн ме издразни и в понедленик ако почне пак да ми се птваря вече ще я сложа на ямсто както трябва .. пък ко тръгне да ми звани да се прави на връзкарка ще й се стъжни , защото само с 1 позваняване на брат ми и още няколко от негова страна става лошо ....

chocoleptic
11-09-2007, 16:12
Тая курвета днеска много яко ме издразни .... Понеже се закчахме с едно момче от съседния клас ( с което се познаваме от 8/9 години ) и той ми хвана крака и паднах и падна смях и аз сама си се смеех ... И тая после ми вика , че съм мастия . Най- добрата ми рпяителка от калса каза " Не е мастия " И аз въщо й казвам че не съм тая продължава " Мастия си и за 10 ".. Баси мн ме издразни и в понедленик ако почне пак да ми се птваря вече ще я сложа на ямсто както трябва .. пък ко тръгне да ми звани да се прави на връзкарка ще й се стъжни , защото само с 1 позваняване на брат ми и още няколко от негова страна става лошо ....
:lol: хахаха ВрЪсКаРкъЪ :lol: Като почнат някви лигли ейтаи много ма нервят.Те пойчето си изяждат боя накрая ...

Quasar
11-09-2007, 17:35
Викаш брат си за момиче...ОМГ :Д викни някой от наще момичета...да изпотроши нея и хората...ивето примерно :lol:

Dark_Angel_F
11-10-2007, 08:41
Викаш брат си за момиче...ОМГ :Д викни някой от наще момичета...да изпотроши нея и хората...ивето примерно :lol:
Първо й нямам номера на Ивето и второ не я пзоанвам толквао добре че да я викам за нещо ;)

Quasar
11-10-2007, 11:23
юър чойз :)

Dark_Angel_F
11-15-2007, 13:42
След около 2 дена затишие началтоо на войната емежъ мен и енда курва беше дадено... Пълво по АЕ идва по моя чих изсипва шепа жълти стотинки и казва "социално дарение" аз й казах "Земи си ги ма " и оная ми вика "Ей сега ще си издеш боя" ( така и не го изядох цял тен ). Селд това селд като отново се натискаше на един 11-то класник който седи често при нас зайците и ми вика "ти нещи си ми се заканвала " Аз: " И кво като съм ти се заканвала ?" тая " Не знаеш с кой се захващаш ." аз :" Ще видим "... И така след училище говорих с класната и тя каза че ще поговоим да изясним нещата аз , класната и онази . Ако не ще изивкат родителите й и мойте ще се разправят с тях и ще има кажат какво курве са отгледали , защото не знаят нито че пуши , нито как се държи в училище... А ако и тва не подейства си имам резервни вариянти ако се стигне до бой ( надявам се да не е така не обичам да използвам такива методи ама акос еналожи звънкам на наколко номераи става работата)..

vra4ka
11-16-2007, 20:14
Хехех спокс маце, ще се оправиш все някак!
Само се надявам да не промениш желанието си да следваш биология :?

Dark_Angel_F
11-17-2007, 17:36
Няма дас го променя .... Дори вече имам резервен вариант , ако вече не може да се трае да се преместя в Математическата гимназия със същата специалност.

sasha_90
11-17-2007, 19:06
Държат се така защото не са пораснали и не знаят какво искаш,но и да порснат не е гаранция,че ще се променят.Затова те съветвам възможна да им обръщаш внимание,след като те дразнят.

sasha_90
11-17-2007, 19:07
Държат се така защото не са пораснали и не знаят какво искат,но и да пораснат не е гаранция,че ще се променят.Затова те съветвам възможно най-малко да им обръщаш внимание,след като те дразнят.

Vampirella
11-18-2007, 09:58
Спокойно! Подобен тип поведение е нормално за осмокласници, особено пък при новосформиран клас. Просто всеки се опитва да бъде лидер... Ама нещата ще се нормализират още след първата ви година заедно :)

Dark_Angel_F
11-28-2007, 14:23
След акто говорих с класната тя извика майакта на тая която май мн се заяжда с мен и пред майка си тази се държеше като света вода ненапита... И имаше явно затиишие пред буря след като днес разгеждайки един каталог на орифлейм и трърдяха ,че бил нечий ред ,въпреки че дори ме изпревариха тая се обади " Грозна си и без грим , не се рпави дай го" аз си замълчах и продължих да го гледам и да пиша защото бяхме в час по АЕ ( там всеки рпави квото си иска) и идва една друга до мене грабва ми го от ръцете и вика "мерси"... И просто вече от толкова обиди , грубо отношение и т.н ми писна и цял ден ревах... Просто психясвам вече и не издържам , а още повече ме отчая фактут , че днес след като ходих в МГ-то директорката каза ч е местата са запълнени и можеби догодина ако се освободят места ще мога да кандидатствам за това място..

Quasar
11-28-2007, 17:01
@Vampirella ti go kaza...6te se opravqt skoro...dano
btw sori za 6lyokavicata

Dark_Angel_F
11-29-2007, 13:33
Имам прясни прасни простотии......... Така днес отвново имаше караници с тая която главно ме дразнеше и дори скочи да ме бие ма я хванаха... И после една друга сскочи да ме бие ,защото и казах "млъквай" и я набих (това поседния час по изобразително) и дочувах разговори , че тези двечките ще ме бият и се ядосах и звъннах на брата да дойде до даскало. Малко след часа аз и най - добарта ми приятелка от класа слизаме долу и брат ми ме чака а наблизо и целия клас. И батко бесен искаше да ги сплаши и да ги набие ама го спрях . Видях и една фр и тя е мн голяма отворка и връзкарка ма е мн печена мацка и като ме видя разтроена искаше да ги сложи на място , ама тия си бяха тръгнали... После наще като научиха и бащата дори ме поздрави че съм я набила оная 8-)

Quasar
11-29-2007, 17:07
:D срааам брат ти ако се беше сбил с момичета бих му се подигравал до края на живота му :D

DevilWish
11-29-2007, 17:40
Shto im obry6ta6 v nimanie?Qsno e ,4e ne im haresva ,4e ti u4i6 i izkarvash hyavi ocenki ,a te samo se ligavqt ,ne si myrdat prysta i iskat da imat i tetakiva rezultati.spokoino nai-4esto ot klas kadeto se u4i naistina ,papla4ite si otivat rano rano taka 4e moje i da gi nqma skoro ;-)

Dark_Angel_F
11-30-2007, 14:22
:D срааам брат ти ако се беше сбил с момичета бих му се подигравал до края на живота му :DБрат ми не би ги набил щ а само щеше да ги посплащи малко и да им свие перките , а ако вече ме бяха набили те просто юеха да реват с кървави сълзи. А още просоттии от днес въобразили се ,че вчера та я с която се збих ме набила , а до колкото помня тя отнесе ритници в главата ,корема и врата... И след като една от по- горен клас ме разпитва после след като се вурнаха от редновното си ходен да пишат се насъбраха около мен и ми викаха "ето я голямата бичка , дето набила еди кой си " и сякви такива и викаха на най- добрата ми приятелка от калса , която се ди до мен "внимавай тая е голяма бичка да не те набие" и "ние тебе те уважаваме" ...След даскало майка ми идва и говори с класната , учутелката о английски при кояот сме почти цял ден и зам. директора и 3 от въпросните фръцли. Отново се даваха великите обещания , даже на главната (заради която не само според мен всички момичета са се настроили срещу мен и се зяждат въпреки че с тях съм се държала пряуителкски и нищо против тях съм нямала) й се насълзиха очите по едно време и после качваме се към залта да глемда филм и чувам коментари от някой от въпросните "тая седи пред мен и за малко да се разреве" и правя връзката ,че можеби говорят за мйака ми ,защото тя беше с една загрижена физиономия и много ме фана яд на тия...

Dark_Angel_F
11-30-2007, 14:26
:D срааам брат ти ако се беше сбил с момичета бих му се подигравал до края на живота му :DБрат ми не би ги набил щ а само щеше да ги посплащи малко и да им свие перките , а ако вече ме бяха набили те просто юеха да реват с кървави сълзи. А още просоттии от днес въобразили се ,че вчера та я с която се збих ме набила , а до колкото помня тя отнесе ритници в главата ,корема и врата... И след като една от по- горен клас ме разпитва после след като се вурнаха от редновното си ходен да пишат се насъбраха около мен и ми викаха "ето я голямата бичка , дето набила еди кой си " и сякви такива и викаха на най- добрата ми приятелка от калса , която се ди до мен "внимавай тая е голяма бичка да не те набие" и "ние тебе те уважаваме" ...След даскало майка ми идва и говори с класната , учутелката о английски при кояот сме почти цял ден и зам. директора и 3 от въпросните фръцли. Отново се даваха великите обещания , даже на главната (заради която не само според мен всички момичета са се настроили срещу мен и се зяждат въпреки че с тях съм се държала пряуителкски и нищо против тях съм нямала) й се насълзиха очите по едно време и после качваме се към залта да глемда филм и чувам коментари от някой от въпросните "тая седи пред мен и за малко да се разреве" и правя връзката ,че можеби говорят за мйака ми ,защото тя беше с една загрижена физиономия и много ме фана яд на тия...

Quasar
11-30-2007, 17:10
пиши бааааааавно и гледай кво пишеш бе момиче 90% от поста ти просто ми е непонятен?!?
а иначе внимавай с тия каратистки изпълнения че мое се сецнеш ;)

Dark_Angel_F
12-05-2007, 08:05
Тама имаше разправии викаха 2-те който най- много нагнетявахе обстановката с понеделник при директорката и уж бяха наред нещата после , но стигнахме до извода с родителите ми ,че и да се оправят нещата биха могли да ме повлекат надолу като видяхме кви са пропаднали. И така до 2 дена съм в ново училищемн се радвам . Там сме проучили нещата и ласа е с по- добър успех от сегашния ми и не са имали НИКАКВИ разправий до сега :grin: :grin: :grin:

soulfly
12-05-2007, 08:11
Занчи започвам от самото начало ... Тази годиан съм в осми клас и влезнах в СОУ " Васил Левски " с Биология и Химия ( това и което исках ) Главната причина беше учителката ми по бияология , която се води за енда от най - добрите в грата и има докторска степен , макар и самото училище да не е елитно... А на мен ми трябва много биология , защото ще кандидатствам всисше с биология ... И до тук всичко беше 6 + , но само до тук ... И се оказва , че класа ми далеч не е това което очаквах ... Значи клас ми е то лигави , мислещи се за нещо коерто не са ще ги анрека същества ( с малки изключения като например еднса стара позната и ощя няколко човека ) И днес много ме зидразни нещо кеоето каза еидн съученик на мен и момчието до мен " Ей умните " и тва мног оме ядоса , защото ние просто сме по въздържани и кротки ис и учи уроците , а сме толкова кротки зашото с тези хора не ни е приятно , апопринцип сме бири и помитаме така да се каже всичко ... И общо взето мразя си клас аи ме дразни много . Моля засъвет какво да направя , че да не им се впрягам толквао , да ги сложа на място и да им покажа кой е номер 1 ...

Само от теб зависи дали ще дадеш на простаците да развалят живота ти! Замисли се-няколко години ще си с тях,после отлиташ и ако прекалено много се палиш може да повлияе на бъдещото ти израсване като личност.

Dark_Angel_F
12-05-2007, 14:07
:grin: :grin: :grin: Днес си взех всички документи от вече бившето ми училище... ОТ УТРЕ СУТРИН СЪМ УЧЕНИЧКА В ДРУГО УЧИЛИЩЕ !!!

crazy_sweet
12-08-2007, 12:12
4ove4e ne im se vprqgai tolkova :P nqma smis1l. taka samo im dava6 povod da te draznqt o6te pove4e:P iskam da ti kaja 4e i az s1m 8-mi klas i s1m v ezikova gimnaziq.Predi da zapo4nem u4-6te si misleh 4e klas1t mi 6te e suuper zadr1sten i nqma da ima kakvo da si kaja s nikogo,no se okaza 4e gre6a-V MOQ KLAS SA SUOER GOTINI PI4OVE :) v na4aloto prosto si prikazvahme sled tova zapo4nahme da izlizame..i do sega-nie sme dobri priqteliP :wink: moje bi prosto trqbva da se opita6 da namerih6 hubavite 4erti na horata okolo sebe si-taka e po lesno:)