PDA

View Full Version : Какво искате да получите като подарък за Коледа?



metaxa
11-06-2007, 22:35
Какво искате да ви подарят ваште?

Blacklisted
11-06-2007, 22:38
Честно казано - нищо, мисля че порастнах достатъчно за да спрат с подаръците и пари си изкарвам сам, така че, ако искам нещо ще си го купя сам.

HopeLesss
11-06-2007, 22:44
Шоколадов Дядо Коледа :P (ако може на Линд :twisted:)

Presley
11-06-2007, 23:22
Эамислям се и да ти кажа нямам нужда от абсолютно нищо материално.Но таэи Коледа с наще ще эаминаваме эа Щатите и смятам,че това е достатъчен подарък.Ще посетя и Лас Вегас,а това ми е едно голяма мечта..е какво повече да иска човек ?Искам само една хубава Коледа с блиэките си :D /каэах ви аэ ,че се раэнежвам в тоя период на годината :D /

hforce
11-07-2007, 01:16
Kojeno palto do glezenite (ot mama i tati), Sony Ericsson V630i (az 6e si go zema), 6okolad... mnogo 6okolad... ot babite i dedovcite iskam pari, drugo ne iskam, za da moga osven telefona da si zema i kubinki za 300 kinta :D
No nai-mnogo bih se zaradval na podaruka ot priqtelkata mi, ni6to 4e si nqmam na ideq kakvo 6te mi podari, a ne me i vulnuva osobenno... e stiga da ne mi podari 4orapi de... ako e nekoi prusten, grivna, sindjir ili ne6to takova bih se zaradval super mn :) (mn pove4e ot kolkoto na paltoto i na telefona i na kubinkite)

hahavteen
11-07-2007, 04:57
Amiiiii ne znam kakvo iskam...Iskam ne6to hybavo i simvoli4no koeto da mi napomnia za tozi den...A da i parfiym iskam :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
11-07-2007, 05:57
Аз пък искам шоколадов коледен календар.
И т.к. не го получавам от никой - си го купувам и опаковам сама и после се правя на изненадана :grin:

^Sam90^
11-07-2007, 09:00
Ами, тази Коледа сигурно ще празнувам във Франция, при брат ми - тук нищо не ме задържа вече. Билет и джобни ми стигат за подарък... :wink:

bulgarche
11-07-2007, 11:43
Едно ферари с цвят червен

bungle
11-07-2007, 11:45
Харесах си една плюшена мечка от каталога на Орифлейм и доста се чудя дали да не си я "подаря". Сладурска е. Ама 15 кинтааааа.... :shock:

Boot
11-07-2007, 11:55
Подаръци за Коледа... не искам, защото не я празнувам.
Иначе получих разни доста предварителни, но по-скоро Коледа е извинение. Просто подаръци са си. Без повод да кажем :)

Иначе винаги си пожелавам нещо нематериално и егоистично. И за тази Коледа съм си намислила ааадски егоистичното желание.

Disrespect
11-07-2007, 11:58
главата на Дядо Коледа набита на кол

Orono
11-07-2007, 12:05
Абе, Коледа е готин празник, к'во ми се правите на хейтъри всички!
Обаче Нова Година, ооох, Нова Годинаааа... :smt030 :smt068

Дано не си гръмна крака, като на миналото парти, че пак ще пропусна всичко. ](*,)

Disrespect
11-07-2007, 12:13
по-скоро моята глава набита на кол... 8)

не бих отказал :D

RAWRRR
11-07-2007, 12:20
Мъжа ми ми каза,че трябва да "започна да пия хапчета и да ходя на фитнес",после съжаляваше много де,но аз няма да спра да му го натяквам,така че очаквам карта за фитнес и някоя книга,подобна на тази.
http://knigibg.com/img/0016/big/7962_1.jpg

Или билет за концерта на Рияна в България. :lol:

ABSOLUTme
11-07-2007, 12:41
Искам един г-ъ-з да ми звънне и аз да го отрежа точно на коледа,изпитала чувството на превъзходство.. :D
Не бе,да ми купуват..нищо не искам..квото искам са ми го взели,или аз сама съм си го купила..
Искамммм да си взема всички изпитиии(дори и с 10ки,все ми е тая :D ),ааа всичките да са преди зимната ваканция,че да се върна за мнооооооого време вкъщи.....иии нз.

sladku_bebzi
11-07-2007, 13:46
Велоаргометър!

malka_sladuranka
11-07-2007, 15:24
Аз пък искам кола. Градския транспорт ме убива бавно и мъчително. ](*,)

dan4ety
11-07-2007, 15:35
Искам нов, хубав телефон или пари :D Ама парите да са поне 50 лева :-D

LordOfLight
11-07-2007, 15:53
Да си дойде за по дълго във Трг! [-o<

ЕPu
11-07-2007, 18:44
Не празнувам Коледа.

kPuCkA
11-07-2007, 18:58
Искам наще да ме оставят на мира и да изчезнат от живота ми,ооо да как го искам.. ;-)

AliceSw
11-07-2007, 19:59
пфу, знам, че ще получа телефон, щот тоя ще ми се разпадне в ръцете някои ден, сигурно и някви пари

кво искам - прекрасна Нова година, организирана, изпипана и всички хора, които искам да са там, без навлеци без пропадняци, без противни лица от моя пол

shadow4e
11-07-2007, 21:48
Аз пък искам шоколадов коледен календар.
И т.к. не го получавам от никой - си го купувам и опаковам сама и после се правя на изненадана :grin:
ЕЕЕ, то така не е интересното. Мама на мен винаги ми купува към 6-7 декември, обаче никога не се сдържам да ги ям по едно на ден. Ужасно е. :D Така че като малка получавах към 20-ти още един, та да си отворя последното на 24-ти. :)

miloto_girl_4e
11-07-2007, 21:55
Каквото ми подаряват всяка година - парички :grin:

DisciplineAndOrder
11-07-2007, 22:03
Нищо... :neutral: Каквото ми подарят-това,пък и да не ми подарят...Не ми пука!

vodolei4e_m
11-07-2007, 22:12
Аз пък искам шоколадов коледен календар.
И т.к. не го получавам от никой - си го купувам и опаковам сама и после се правя на изненадана :grin:
хахаххах тва ме изкефи :)))
мен пък днес ми подариха лаптоп O:)
а пак преди 1 седмица шофьорски курс :---)
мисля, че не мога да искам повече за Коледа :))) ... иначе .. съвсем честно ... искам щастие и искрени приятели... :-# (всеки иска това, което няма или мисли, че не му стига... :-k )
П.П. не бих отказал една кола... която може да е комплект с подаръка ми за именния ден(след 1 месец) и рд-то ми - след 2 месеца и половина ( ::: <--- това човече пише списъка с желаните подаръци на Дядо Коледа ) ах как искам кола... писна ми да вървя и да се размъквам из целия град за цял ден , кат мога да си свърша работата за 2-3 часа... а и тая зима ...ах... как е студено...и това лято.ах как горещо... Тъкмо ще мога да отида по лесно на море до Варна :D

Blab
11-07-2007, 22:52
Ем'......аз не за Коледа, но ще кажа какво ми трябва...
Тати вече ми е обещал кола към февруари-март(или когато взема да мина през шофьорски).
Поръчала съм си лаптоп, за когато ме приемат журналистика. :-D (не съм алчна, просто моите спестявания ще ми стигнат само за диктофон :? )
Бих се зарадвала на едно Тати-мече.(или друг плюшен любимец, на който да се радвам)Харесала съм си една поредица книжки, които се издават само в Щатите(и Австралия :( )
Оу, а колко искам една снежна Коледа в Париж.(примерно)
А ВИП-карта за всички театри ми звучииии..... ще изпълнявам желания цяла година :grin:
Но най-много искам приятелите ми винаги да са наблизо и да не се променяме прекалено фрапиращо...

RAWRRR
11-08-2007, 05:39
Поръчала съм си лаптоп, за когато ме приемат журналистика. :-D (не съм алчна, просто моите спестявания ще ми стигнат само за диктофон :? )


Hehe,колежка.
То повече от диктофон няма да ти трябва..а лаптопа е неудобен.Аз като отидох да правя репортаж за балотажа,имаше толкова много журналисти събрали се около кандидат-кмета,че тези които са най-слабички и напористи само успяха да вземат интервю,и те бяха с диктофони от телефоните си.Просто няма шанс да се вредиш там с този голям лаптоп.
А и диктофон не ти трябва от първата година,в която ще учиш журналистика.Не знам как е в СУ,но в ПУ стажа ни е 3тата и 4тата година.До тогава на упражнения по полиграфия само ходим в печатниците на вестниците за да видим как става процеса на отпечатване на вестниците и списанията.
Това,че искаш лаптоп по принцип,а не за журналистиката,си е друга работа и не трябва да ги бъркаш.

find_m3
11-08-2007, 06:57
aбе квот ми фонесе добрия белобрад старец :D не съм алчна ....не алчна съм ,ама точно за повод нищо не искам по-скоро за безповод нахалствам :-x

аа най-ще се радвам така пред коледно да изкарам веднъж за 3та година 1 шестица по математика ,че .....абе и 5ца може :shock:

fiama
11-08-2007, 07:36
Като гледам колко сте "скромни"- горките ви родители! :) Но може би ако семейството ми имаше по-добра финансова възможност и аз щях да искам много неща. Затова засега искам само да сме живи и здрави... другото- няма значение ;)

ABSOLUTme
11-08-2007, 08:32
Hehe,колежка.
То повече от диктофон няма да ти трябва..а лаптопа е неудобен.Аз като отидох да правя репортаж за балотажа,имаше толкова много журналисти събрали се около кандидат-кмета,че тези които са най-слабички и напористи само успяха да вземат интервю,и те бяха с диктофони от телефоните си.Просто няма шанс да се вредиш там с този голям лаптоп.
А и диктофон не ти трябва от първата година,в която ще учиш журналистика.Не знам как е в СУ,но в ПУ стажа ни е 3тата и 4тата година.До тогава на упражнения по полиграфия само ходим в печатниците на вестниците за да видим как става процеса на отпечатване на вестниците и списанията.
Това,че искаш лаптоп по принцип,а не за журналистиката,си е друга работа и не трябва да ги бъркаш.
не е задължително да се ръга да взима интервюта с лаптопа,това направо абсурдно ми звучи.. :D
аз с моя лаптоп и ходя на лекции и си разцъквам всичко с него,тъй че да - голям + си е 8)

ABSOLUTme
11-08-2007, 08:46
аз бих използвал лаптопа, за да се добера до лицето, което да интервюирам...

Ще бия хора с него и ще надавам динозавърски звуци... 8) :o
ти и без лаптопа биеш хора и издаваш звуци :D

ABSOLUTme
11-08-2007, 08:53
ама не си личи, че съм журналист... 8-)

с лаптопа ще приличам на драскач :smt003
на Хелоуин може би,инак няма как да ни заблудиш :-D

rashito0o
11-08-2007, 09:09
искам кат подарък да ме пуснат за нова година с гаджето тогаа мн ше се искефя :grin:

Blab
11-08-2007, 10:36
:lol:

RAWRRR
11-08-2007, 10:55
аз съм интелигентен и нося очила бе..!!

Тук съм умен... с очила... (http://a173.ac-images.myspacecdn.com/images01/60/l_6df477ef067b0ef76af0e0ed18cfb1b4.jpg)

ще използвам един твой израз "шексииии" :-P =;

Momchence
11-08-2007, 11:49
..не схванахте ли идеята бе..тази с лаптопа иска да си пише сутрин някфи статиики в леглото по бельо като Кари Брадшоу... :lol:

edit: иначе по темата..ще навивам мама да ми отпусне финанси или за кола (която след като ми мине мерака ще продам и ще си купя рокерски мотор, който пляка) или за китара :|

Blab
11-08-2007, 13:49
..не схванахте ли идеята бе..тази с лаптопа иска да си пише сутрин някфи статиики в леглото по бельо като Кари Брадшоу... :lol:
да бе, баш :roll:

rauchen
11-08-2007, 14:49
Няколко билета за екскурзия до някое много далечно и екзотично място,бих се зарадвала доста

cskasladyrana
11-08-2007, 15:06
Уфф за Коледа искам само да се върна в Бг за да видя всички ,а тва май няма да стане М*МКА мууу :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DiTko
11-08-2007, 16:50
Уфф за Коледа искам само да се върна в Бг за да видя всички ,а тва май няма да стане М*МКА мууу :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Искрено ти го пожелавам !

А иначе аз за Коледа искам ... искам да бъда със семейството си и да си изкараме добре :)

Valar
11-08-2007, 16:52
Живот и здраве има време

Seducti0n
11-08-2007, 17:13
Подаръкът,който очаквам не е материален.Искам просто да спази обещанието си и да си дойде за Коледа. :)

cskasladyrana
11-08-2007, 18:03
Уфф за Коледа искам само да се върна в Бг за да видя всички ,а тва май няма да стане М*МКА мууу :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Искрено ти го пожелавам !

А иначе аз за Коледа искам ... искам да бъда със семейството си и да си изкараме добре :)


Благодаря :)

sh3_1s_7h3_0n3
11-08-2007, 21:22
A! Сега се сетих! (пък аз искам още нещо материално) - искам... огрооомен плюшен мечок, ама като фотьойл дето е... мноого голям. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d005.gif да мога да се сгушвам в него... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a074.gif
лиготиии, ама... :oops:

OtherDimension
11-08-2007, 21:23
това, което искам, няма да го получа..

Sarabi
11-08-2007, 22:34
Ъмм... Ай-под... като гледам може и да се уреди.

Другото, нематериалното, си е моя работа .

Sasha2k8
11-09-2007, 00:09
Амиии честно казано не съм мислила какви подаръци исам! Предпочитам да ме изненадат :P

HopeLesss
11-09-2007, 09:57
A! Сега се сетих! (пък аз искам още нещо материално) - искам... огрооомен плюшен мечок, ама като фотьойл дето е... мноого голям. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d005.gif да мога да се сгушвам в него... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a074.gif
лиготиии, ама... :oops:

В Търново в Пикадили има един ОГРОМЕН!!! Струва 199 лв и аз като го видях, направо се влюбих. Приятеля ми иска да ми го вземе, но къде по дяволите да го сложа?!? Той е 3 пъти по голям от мен :D

sh3_1s_7h3_0n3
11-09-2007, 10:11
A! Сега се сетих! (пък аз искам още нещо материално) - искам... огрооомен плюшен мечок, ама като фотьойл дето е... мноого голям. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/d005.gif да мога да се сгушвам в него... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/liebe/a074.gif
лиготиии, ама... :oops:

В Търново в Пикадили има един ОГРОМЕН!!! Струва 199 лв и аз като го видях, направо се влюбих. Приятеля ми иска да ми го вземе, но къде по дяволите да го сложа?!? Той е 3 пъти по голям от мен :D

Дааа! Именно! И аз такъв си издирвам, ама... защо няма и в нашите Пикадилита :-k
Е как къде ще го сложиш? Някъде из стаята и ще се гушкате с него, когато не можеш с приятеля си ^^ :smt003

едит: всъщност бях намерила някъде голям мечок, но 1во, че не беше толкова колкото на мен ми се искаше и 2ро, че имаше мн грозна муцуна... все едно го бяха блъскали с тухли... пък аз искам да е сладурчест няк'ъв апф :?

HopeLesss
11-09-2007, 12:31
Тоя мечок в Пикадили е от ония най-мекичките... като на Ници плюшките, сещаш ли се... БОЖЕСТВЕН Е!!! :oops: Знам, че отдавна ми е минало времето за плюшени играчки, ама този е невероятен. и без това имам само една играчка и тя е мъничка. Сега в квартирата в София ще ми отмъкват диванчето и може да го сложа на негово място :D Ама все пак 200 лв за мечка са си много :?

rakiQ
11-09-2007, 18:56
вибратор

I*object
11-09-2007, 18:59
Нов черен дроб. :twisted:

?love_haTe!
11-09-2007, 19:04
Искам нещо,което не е материално..
искам просто да съм здрава,както и хората,които обичам.
Не искам плюшено магаре,нов телефон или няква джа-джа..
но това,което си го искам е най-скъпото за мен :wink:

viki_beb4ety
11-10-2007, 09:56
Em iskam samo da ne mi se karat za typite ocenki v daskalo , a i nem da e losho nekoq qka dreshka :twisted: Xixiiii abe ni6ty ne iskam samo vsi4ko da si e ok i bebko da si me obichkaa :smt007

Violenza
11-10-2007, 14:58
пфф... аз още не мога да измисля какво да кажа на нашите, че искам..

ABSOLUTme
11-10-2007, 15:26
пфф... аз още не мога да измисля какво да кажа на нашите, че искам..
мен никой не ме и пита..пак пари,че било по-лесно О_о

FelisDirus
11-10-2007, 17:15
пфф... аз още не мога да измисля какво да кажа на нашите, че искам..
мен никой не ме и пита..пак пари,че било по-лесно О_о

Е какво по-хубаво от това? :)
По-добре пари, отколкото пижама/блузка/половер и т.н. :x Нашите подаряват супер кофти подаръци и ми иде да ревна, като ги видя.
По-добре без подарък в моя случай...

Violenza
11-10-2007, 17:19
Майка ми ме пита винаги :D
ще искам карта памет за фотоапарата.. епилатор ще си избера.. хм.. т'ва се сетих за ся.. и май ще си е това ;д

а отделно рождения ми ден е точно след т'ва и тогава ще си събера пари за другите неща, които искам.. :P

Decu
11-10-2007, 17:39
Майка ми ме пита винаги :D
ще искам карта памет за фотоапарата.. епилатор ще си избера.. хм.. т'ва се сетих за ся.. и май ще си е това ;д

а отделно рождения ми ден е точно след т'ва и тогава ще си събера пари за другите неща, които искам.. :P
Епилатор е яко-тва беше част от подаръците ми миналата Коледа \:D/

ABSOLUTme
11-10-2007, 21:17
пфф... аз още не мога да измисля какво да кажа на нашите, че искам..
мен никой не ме и пита..пак пари,че било по-лесно О_о

Е какво по-хубаво от това? :)
По-добре пари, отколкото пижама/блузка/половер и т.н. :x Нашите подаряват супер кофти подаръци и ми иде да ревна, като ги видя.
По-добре без подарък в моя случай...

Мммм аз не съм на същото мнение..пари си изкарвам,не съм умряла за тея на наще..предпочитам нещо,от което ще ми остане спомен,пък и наще имат вкус,никога не са ми подарявали нещо,което да не мога да го използвам впоследствие ;-)

FelisDirus
11-11-2007, 00:56
пфф... аз още не мога да измисля какво да кажа на нашите, че искам..
мен никой не ме и пита..пак пари,че било по-лесно О_о

Е какво по-хубаво от това? :)
По-добре пари, отколкото пижама/блузка/половер и т.н. :x Нашите подаряват супер кофти подаръци и ми иде да ревна, като ги видя.
По-добре без подарък в моя случай...

Мммм аз не съм на същото мнение..пари си изкарвам,не съм умряла за тея на наще..предпочитам нещо,от което ще ми остане спомен,пък и наще имат вкус,никога не са ми подарявали нещо,което да не мога да го използвам впоследствие ;-)


Е, то и аз си използвам пижамата, ама не е оферта... пък и не изкарвам пари.
Различни позиции. Сигурно и аз като тръгна на работа ще разсъждавам така.

Ice_Queen_
11-11-2007, 09:23
Аз искам същото ,което исках и миналата година...Не е материално. :-k

OtherDimension
11-11-2007, 09:58
Тоя мечок в Пикадили е от ония най-мекичките... като на Ници плюшките, сещаш ли се... БОЖЕСТВЕН Е!!! :oops: Знам, че отдавна ми е минало времето за плюшени играчки, ама този е невероятен. и без това имам само една играчка и тя е мъничка. Сега в квартирата в София ще ми отмъкват диванчето и може да го сложа на негово място :D Ама все пак 200 лв за мечка са си много :?
за 200 лв. си вземи пушка и си застреляй

miShle
11-11-2007, 11:06
Аз вече съм казала,че искам цифров фотоапарат...и те като по чудо се съгласиха.. :grin:

Iviqna
11-11-2007, 18:37
Искам просто да съм с семеиството ми и фр ми и да си изкараме мн добре.. материални неща не ми трябват..мина времето когато мислих само за тях

AvaLan4e
11-11-2007, 19:56
Хехе (: Аз съм глезено детенце
::: Искам:
@личен лап топ с инсталиран фотошоп последен вариант и място за мнооого снимки и филми...о, и музика :D
@сапунерка с която да щракам просто ей така когато нямам друго под ръка или просто искам да снимам онзи учител, онази лампа, оня вход, това даскало, клуба в този квартал, кафенето в онзи, с една дума фотоапаратче за не артистичните снимки, които обичам не по-малко (:
@шоколадово бяла акустична китара :-P
@който и да е стар фотоапарат, независимо дали бачка или не :smt007
@огромно количество шоколадови дядо мраз и зайчета :smt003
А ако няма тези неща, едно захарно бастунче и диск със нарисувани снежинки, съдържащ коледен филм няма да имат равни ('=
Боже с този сняг още от сега се чувствам тооолкова коледно...да не забравям и вечната ми зимна ангина :smt007

~~~angel_love~~~
11-11-2007, 20:48
Куче или коте,но определено няма да го получа :( така че почти съм сигурна какво ще ми подари баща ми,а мама винаги ми праи някви яки изненади!А самото готино изкарване ми е достатъчно,макар и на 24-ти вечерта винаги да плача както и да е

DisturbinThePeace
11-11-2007, 21:19
пълен комплект спортен екип на Aлън Айверсън , но май ще ми се размине щото наще ми купиха нов телефон преди 1 месец :?

teenkopele
11-12-2007, 01:28
Нематериални неща, които не смятам да споделям. :)