PDA

View Full Version : Проблем с пениса



симпатяга
11-06-2007, 22:48
Правих секс с приятелката си,бяхме много възбудени и след около 5-6 мин докато го правехме изведнъж усетих че не усещам онази си работа.Извадих го и почувствах че е изтръпнал и не чувствам много главичката...не знам какво има.Няма болка,няма нищо...преди да се случи това се случи да си огъна главичката малко и леко ме заболя,но не знам дали на това се дължи...много странно се чувствам.Не ми се е случвало до сега...не си чувствам част от онази работа

batkodoki
11-06-2007, 23:09
Правих секс с приятелката си,бяхме много възбудени и след около 5-6 мин докато го правехме изведнъж усетих че не усещам онази си работа.Извадих го и почувствах че е изтръпнал и не чувствам много главичката...не знам какво има.Няма болка,няма нищо...преди да се случи това се случи да си огъна главичката малко и леко ме заболя,но не знам дали на това се дължи...много странно се чувствам.Не ми се е случвало до сега...не си чувствам част от онази работа

ГОДИНИ?

с какво е бил обмазан презерватива?

какви "гелчета" е ползвала твоята партньорка преди контакта?

описаното с сходно с ефекта на локални анестезиращи средства. огъването на гланса няма връзка с това.

batkodoki
11-06-2007, 23:38
Правих секс с приятелката си,бяхме много възбудени и след около 5-6 мин докато го правехме изведнъж усетих че не усещам онази си работа.Извадих го и почувствах че е изтръпнал и не чувствам много главичката...не знам какво има.Няма болка,няма нищо...преди да се случи това се случи да си огъна главичката малко и леко ме заболя,но не знам дали на това се дължи...много странно се чувствам.Не ми се е случвало до сега...не си чувствам част от онази работа

ГОДИНИ?

с какво е бил обмазан презерватива?

какви "гелчета" е ползвала твоята партньорка преди контакта?

описаното с сходно с ефекта на локални анестезиращи средства. огъването на гласа няма връзка с това.
Ъъ мисля,че му се е огънала главата,не гласа оО

мерси за компетентната интервенция!

лапсус мани. поднасям извинения!

много помогна на питащия, няма спор

batkodoki
11-07-2007, 00:07
И без това единствения,който може да му помогне е лекар!Защо си мислиш,че след като ти даде някакви факти-гелове,кремове и тн...ти ще дадеш правилната диагноза?Ами ако точно това изкривяване на главата е прекъснало капилярната система по някакъв начин?Виж,човека каза след като му се е огънала главата....Замисли се каква е вероятността да го заболи главата от така предположените гелове или кремове и пяни ,точно когато главичката му се е огънала?Почти 1 на 4-5 000 000..Няма случаини неща....

откакто купихме този сайт - диващината в него е пълна!!!

очевидно я няма Здравата ръка....ще помислим....

шемет/ке, аз СЪМ повече от прост лекар!
очевидно си отскоро тук.
което не те извинява за фактически грешки!
гланса НЕ ГО БОЛИ а е лишен от тактилна сетивност!

КРАЙ на коментара по темата от моя страна.

LizZz
11-07-2007, 07:04
Не споря!Със сигурност си лекар.....радвам се,че има поне 1 трезво мислещ в цялата тази анархия...но не аз съм този който се заяжда!
Ае стига се меша навсякъде,бе!!! :-x

симпатяга
11-07-2007, 07:12
Нещо не мога хубаво да го вдигам днес...и да го задържа вдигнат :(

Dzqn
02-20-2009, 17:04
Здравейте от около 1 месец имам проблем с пениса.Под кожата ми се образуват жълти петна. Почти цялата глава.Олюпих една част в средата но много трудно се махат.Пробваха да го потопя в калиев перманганат, за да ми се разкисне но пак се махат трудно.МОЛЯ ВИИИИ ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

nikolaynikolov
02-21-2009, 12:19
Измивай се всяка сутрин пич! Със сапун например Dove с мляко или ползвай интимни гелове. И като пикаеш си позабелвай главичката!

Dzqn
02-24-2009, 16:50
Мерси много пич оправи ми се. Много сам ти благодарен :D