PDA

View Full Version : Има ли смисъл да си влюбен



Franki
11-07-2007, 05:43
Kakav e smisala na lubovta? Za6to ni e? tq samo naranqva i kara xorata da stradat:( Izma4va gi i gi travmira.

GD
11-07-2007, 06:18
Да, така е кара да страдаш до един момент когато вече срещнеш човека за тебе и който да е до теб винаги така че аз мога да кажа че по хубаво от любовта няма всеки който изпита истиснката любов и изпитва ще ема друго мнение :wink:

Sweet__baby
11-07-2007, 07:29
Да си влюбен..... :---) Та това е най-хубавото чувство.... :---) :-)

koalka
11-07-2007, 08:02
Не е така, когато любовта е споделена и има толкова хубави моменти.А когато не е-боли повече, така е, но пък по-лесно минава, ако не си бил с този човек, според мен.

anSsito
11-07-2007, 08:09
Еее ти разкриваш лошите страни на любовта,но не забравяй,че всяко нещо има и добри и лощи страни.. Да си влюбен,говорим за споделени чувства,знаеш ли колко е хубаво.. Не излишну хората казват "сладка болка",но всеки би искал да опита от тази болка.. Все пак след една любов остават много спомени и все изпълнени с приятни мигове.. Но и кой е казал,че да обичаш е лесно? :)

Roko123
11-07-2007, 08:11
pi4 verno 4e boli kat si vluben no ako ne riskuva6 da se vlubi6 tva ozna4ava 4e riskuva6 da si ni6to da ostane6 ni6to i zavinagi da si ni6to... lubovta moi 4ovek e nai prekrasnoto ne6to na sveta :P

Presley
11-07-2007, 08:32
Ами смисъла е ,че когато си влюбен и любовта ти е споделена си щастлив.Любовта не е болка,стига толкова филми :D

Valento
11-07-2007, 08:53
Братле здравей!Вчера ме пребиха заради тази дума любов!Такаче ти си рпав тя ни наранява!Сега съм със счупен нос и 3 избити зъба!Направи си сметката от това!!!

Franki
11-07-2007, 08:59
Xm nz az nemoga da se vliubiuq. Moje da sam na 21g no do sega nikoga ne sam izpitval kakvito i da bili 4uvstva kam momi4e

koalka
11-07-2007, 09:11
Тогава откъде знаеш, че боли?

sayer
11-07-2007, 09:28
виж кви големи разбирачи се извъдихте

Qnchety
11-07-2007, 10:03
Миии аз няма да говоря като професионалистка, тъй като съм само на 13 и не мога да преценя дали изобщо някога съм се влюбвала/хич не е смешно :D /. Но иначе примерно сега, когато любовта ми е несподелена ми е адски гадно и ми е кофтиии :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... Абе като се влюбя и любовта ми е споделена ше говора за тфа :-$

Dr.Hause
11-07-2007, 10:08
Kakav e smisala na lubovta? Za6to ni e? tq samo naranqva i kara xorata da stradat:( Izma4va gi i gi travmira.

абе и аз не съм усетил чак любив още но гаранция , че смисъла е огромен \:D/

Phenomenon
11-07-2007, 10:09
Болката е майката на еволюцията ;)
Ето виж африканските племена - цял живот си лежат на сянка под някое дърво и си ядат банани,никви пролеми,никви грижи...и досега в Африка където не е стъпил бял човек не са открили дори електричеството ;)
Живота без болка не е живот,то е просто съществуване,болката ни кара да осъзнаеме грешките и да се самоусъвършенствме...'Това което не ни убива ни прави по силни'.Think about it ;)

Qnchety
11-07-2007, 10:18
Това което не ни убива ни прави по силни'.Think about it ;)

Тфа кой го е измислил :?

phobia
11-07-2007, 10:57
Това което не ни убива ни прави по силни'.Think about it ;)

Тфа кой го е измислил :?
Ницше.
Що се отнася до темата... напълно безсмислена е.

flirt4y
11-07-2007, 11:39
Братле здравей!Вчера ме пребиха заради тази дума любов!Такаче ти си рпав тя ни наранява!Сега съм със счупен нос и 3 избити зъба!Направи си сметката от това!!!Ехеее женчо нали ще се оправи тоя нос зъбите може да ги няма но имаш още 29 8-) . Явно изобщо не обичаш тва момиче,щом се отказваш от него заради 1 пребиване :x ...

Сега по темата: Както казаха другите като си влюбен и любовта ти е споделена е супере готино.Защо си мислиш,че тя не ни е нужна? Разбираемо е да боли но това не е края. :smt007

yuyuto
11-07-2007, 18:40
Има, защото когато сме влюбени (взаимна любов) се чувстваме много щастливи... 8)

SUGAR_F
11-08-2007, 14:34
abe vzaimna liubov....ima do edno vreme..sled vreme si4ky se iz4erpva...az ne vqrvam v golqmata liubov...zas6toto tq ne sa6testvuva!si4ky zablujdenie i prekalno silni strasti ot na4alototo...a posle idva momentat v koity boli.... :-k

monityY
11-08-2007, 18:43
Смисъла е голям,ще го разбереш след време. :twisted:

BeBsItO
11-09-2007, 06:28
6to pak da ne si zaslujava.... vqrno e ima i lo6i momenti no si struva zaradi hubavite!!!

Roko123
11-09-2007, 07:58
prepora4vam vi da se vlubvate no li4no az pove4e ne6ta da se vlubvam v pove4e mi doide posledniq pat :-k taa kakto i da e jivota prodaljava lubovta sa6to!

fifity
11-09-2007, 21:57
NiKoI nE e KaZaL,cHe LiUbOvTa E lEsNa...ZaShTo TyJiM Li???AmI pOnQkOgA ImAmE gOrChIvAtA nAsLaDa Da StRaDaMe Po ToZi KoGoTo HaReSvAmE iLi ObIcHаМе..ТоGaVa NaI-cHeStO sI zAdAvAmE tOzI vApRoS..nO kOgAtO SrEsHtNeSh cHoVeKa KoItO nAiStInA kArA sArCeTo Ti Da PrEsKaChA HiLqDi PaTi V MiNuTa,Da Te PoBaRkVa,Da Ne ZnAeSh KaDe Se NaMIRASh I dA sE cHuDiSh VaZmOjNo Li E tOcHnO nA tEbE dA Se SlUcHi... ChAk ToGaVa RaZbIrAsH zAsHtO e TrQbVaLo Da IzTaRpIsh VsIcHkO ToVa... ZaShToTo PoVqRvaI,KogAtO sReShTnEsH IsTiNsKaTa Si LIuBoV vEcHe NqMa ZnAcHeNiE kOlKo Si sTrAdAl ..DoRi PoNqKoGa ChOvEk TrQbVa Da MiNaVa PrEz TaKivA nEsHta,zaShToTo ChAk ToGaVa RaZbIrA cHe IdVa NeShTo Mn Po HuBvAo Ot PrEdIsHnOtO :))) :)

Fallen`Angel
11-10-2007, 06:47
Наистина боли да си влюбен. Но нима не трябва да изпитаме онова чувство, където всеки говори за него? Нима не трябва да знаем какво е чувството на любовта, загрижеността, заинтересоваността и всички други чувства свързани с нея? Няма нищо по хубаво от това да изпиташ една любов, споделена и красива от двете страни. Няма нищо по хубаво от това да знаеш, че значиш нещо за някого..но няма и нищо, с което да се сравни болката, която остава след всяка раздяла. Всяко нещо си има край ! Всяка връзка има своя край, но не се знае кога ще настъпи. Има и връзки, които никога не стигат до своя край, но са много малко - но и истински ! Нека всеки изживее любовта, защото аз я изживях и не съжалявам за това, защото както казват хората 'Любовта променя..' :) :) :)

Red_Bull4o
11-10-2007, 16:19
ami spored men e 50 na 50 kogato si vliuben prekarva6 mn xubavi momenti s 4oveka do tep oba4e kato se skarate i se razdelite kolkoto xubavi 4uvstva si prekaral tolkova gadosti ispitva6

princesa_viki
11-10-2007, 17:12
според мене ти май си се травмирал.спокойно любовта ще дойде и ще видиш колко хубаво чувство е :) успех ;)

sentient_
11-10-2007, 17:15
Kakav e smisala na lubovta? Za6to ni e? tq samo naranqva i kara xorata da stradat:( Izma4va gi i gi travmira.
Любовтааааа е смисъла на живота, тва е най важното нещо да обичаш ида има кои да те обича!!!!!!!!!!! А понякога боли за да можеш да я оцениш още по добре....

Ice_Power
11-10-2007, 18:10
аман от песимисти бе.любовта-няй якото нещо дет може да ти се случи изобщо.верно понякога боли ама така е по интересно просто никога незнаеш кво ще стане по-нататък. :---)

GregoryHouse
11-10-2007, 18:17
Защото хората сме си...хора глупави и нелогични...импулсивни и (често) прибързани...водени от хормоните си неспособни да се контролираме-това е най-точния отговор sспоред мен защо изпадамe в това състояние...понякога е хубаво понякога не...до късмет е...

desi_bonbona
11-10-2007, 18:21
luvovta vinagi ima smisal. nai-prekrasnoto 4uvstvo na sveta :smt007 ponqkoga boli, no tova ne trqbva da te ot4aiva. prosto ne si sre6tnal to4niq 4ovek, a kogato sre6tne6 istinskata lubov, 4uvstvoto e nezemno :smt008 :twisted:

BeBsItO
11-10-2007, 20:43
:-# :-# :-# :-# :-# [-X #-o :cry: :lol: :oops: :-k :-# :-# :-# :-#

jotitu
11-10-2007, 20:48
ИМА!
Дори и да нямаш гадже, дори да си скъсал с гадже.. пак има! Важното е да имаш някаква цел, да не си единствено с мислите колко часа имаш утре или кога излиза новия сезон на Preason Break нз дали се пише така :D Важното е онова чувство, че всичко има смисъл да продължава да живее в тебе, а него го има само и единствено, когато си влюбен, независимо дали любовта е споделена или не

FiRe_LaDy
11-10-2007, 20:51
Въпреки,че много съм страдала от любовта и на моменти съм се питала за какво ми е проклетата лзобв ..... мисля,че по - хубаво от това чувство няма,защото колкото и да страдаме тя ни прави и безумно щастливи!И има смисал от нея ... и винаги е имало!Това,че сега си наранена не означава,че не ни е нужна.След време,когато пак си щастлива и причината е тя .... ще мислиш по друг начин. :grin:

GregoryHouse
11-10-2007, 21:00
Брей значи само аз съм съм задника който мисли че любовта не е е нужна...в смъсъл че може и без нея...пък и 100% има и по хубави чувства от любовта повярвай...след време ще го разбереш :)

slun4ice_90
11-11-2007, 06:51
Въпреки,че много съм страдала от любовта и на моменти съм се питала за какво ми е проклетата лзобв ..... мисля,че по - хубаво от това чувство няма,защото колкото и да страдаме тя ни прави и безумно щастливи!И има смисал от нея ... и винаги е имало!Това,че сега си наранена не означава,че не ни е нужна.След време,когато пак си щастлива и причината е тя .... ще мислиш по друг начин. :grin:Това е най-якото чувство,въпреки че мн съм страдала заради нея.Когато съм влюбена чувствам,че живея,когато не съм просто ''живуркам'' #-o

Harum_Scarum
11-11-2007, 07:45
Kakav e smisala na lubovta? Za6to ni e? tq samo naranqva i kara xorata da stradat:( Izma4va gi i gi travmira.
подкрепям те но как да избегнеш да се жлубиш да се заклучиш у вас и а не излизаш аз лично не мога

mickelangelo
11-11-2007, 08:17
определено има смисъл в това да си влюбен ... ако има .. отговор на чувствата ти .. ще бъдеш най- щастливия човек на света .. ако ли не .. се учиш от грешките си .. и продължаваш на пред ..

hatercrew
11-11-2007, 10:17
be i az ne shva6tam za kyv dqvol se vllubvam kato vseki pyt svyr6va po edin i sy6ti na4in - eba si maikata :roll: :roll: :roll: mnogo pyti sym sradala za tva sega kolkoto i da e gadno prosto ne moga da izpitvam lubov vsmisyl moga da kazvam obi4am te da go celuvam i vs no vse si mislq 4e ako mi kaje - ne iskam da sme zaedno ve4e bih mu otvyrnala s edno ok nqmam sili dori i da pla4a ve4e :-k :-k :-k