PDA

View Full Version : Сайтове за запознанства???????



Franki
11-07-2007, 10:01
Slu4valo li vi se e da izlezete s nqkoi s koito ste se zpaoznali v saitove za zapoznanstva? Tragvali li ste s tozi 4ovek? i smqtate li 4e v tezi saitove mojete da si namerite polovinka?

Presley
11-07-2007, 10:04
Никога не съм посещавала саитове эа эапоэнанства,ама с най-голяма ми любов се эапоэнах в Скайп :D А тея саитове эа эапоэнанства са си ташак.. :D

136179
11-07-2007, 10:05
Според мен това е за хора без работа и комплексар ... иначе преди с приятели си правехме разни измислени crew-та :D
сега не влизам по такива 'места'.

koalka
11-07-2007, 10:11
В сайтове за запознанства - не.

LizZz
11-07-2007, 10:11
Не смятам,че мога да намеря к'вото и да било хубаво из тея сайтове за запознанства...Но с най-голямата ми любов се запознах в т'ва форумче :-|

Dr.Hause
11-07-2007, 11:11
Slu4valo li vi se e da izlezete s nqkoi s koito ste se zpaoznali v saitove za zapoznanstva? Tragvali li ste s tozi 4ovek? i smqtate li 4e v tezi saitove mojete da si namerite polovinka?

запознавал съм се с няколко хора от скайп и сме тръгвали да \:D/

mila_pila
11-07-2007, 12:38
Запознавала съм се с само с един човек от нета и сега той е най-добрият ми приятел и много си го обичам :)
Това обаче за мен не е практика, а по скоро стечение на обстоятелствата и нямам профил в сладури, ахата и алабала..

lLady_MooN_RaiN
11-07-2007, 12:55
Да, запознах се с един човек в такъв сайт и поддържахме връзка около 3 месеца. Разбира се, че е възможно да намериш любовта там. Защото е възможно да я намериш навсякъде.

GregoryHouse
11-07-2007, 13:20
[/quote]Slu4valo li vi se e da izlezete s nqkoi s koito ste se zpaoznali v saitove za zapoznanstva? Tragvali li ste s tozi 4ovek? i smqtate li 4e v tezi saitove mojete da si namerite polovinka?


Да.Не.Не.

pepelq6kaaa
11-07-2007, 13:21
da slu4i mi se i tragnahme no za 3meseca i pove4e ne vlizam v takiva saitove za zapoznanstva ne sam privarjeni4ka na takova zapoznanstvo

BeautifulWorld
11-07-2007, 13:32
В такъв сайт се запознах с бившото си гадже. Ходихме 9 месеца и 1/2 , много се бях влюбила в него. Интересното е, че живеем на съседни улици от 3-4 години, а не се бяхме запознали преди това :)
Смятам, че можеш да си намериш половинка в такъв сайт, защо не? По-срамежливите там се отпускат и разговарят по-свободно, това е предимство. Е, и по-лесно лъжеш, което не е толкова хубаво, но като цяло не смятам, че са лоша идея.

renito
11-07-2007, 13:44
От сайтове за запознанства не съм имала връзка, но пък със сегашният ми приятел се запознахме в mIRC-ата. Вече сме заедно от около 3 месеца и нещата вървят доста добре :grin: По-принцип не влизам много често в mIRC, но една моя приятелка ми се обади да влезна, за да си пишем и той най- слуайно ми се включи и аз реших да му отговоря, като се има на предвида, че на непознати не отговарям, а на него сякаш нещо ме накара да му пиша :) (може би защото беше със странен nick или незнам). И на всичкото отгоре се оказахме и съседи, той живее в съседния вход :D това според мен е съдба :-) . Мисълта ми беше, че на всяко едно място можеш да откриеш любовта, но трябва и да се внимава, защото никога незнаеш кой стои от другата страна на компютъра #-o

GregoryHouse
11-07-2007, 13:50
От сайтове за запознанства не съм имала връзка, но пък със сегашният ми приятел се запознахме в mIRC-ата. Вече сме заедно от около 3 месеца и нещата вървят доста добре :grin: По-принцип не влизам много често в mIRC, но една моя приятелка ми се обади да влезна, за да си пишем и той най- слуайно ми се включи и аз реших да му отговоря, като се има на предвида, че на непознати не отговарям, а на него сякаш нещо ме накара да му пиша :) (може би защото беше със странен nick или незнам). И на всичкото отгоре се оказахме и съседи, той живее в съседния вход :D това според мен е съдба :-) . Мисълта ми беше, че на всяко едно място можеш да откриеш любовта, но трябва и да се внимава, защото никога незнаеш кой стои от другата страна на компютъра #-o

а да ти хрумна идеята че е нагласено?

renito
11-07-2007, 14:04
а да ти хрумна идеята че е нагласено?


Хрумна ми тази идея, но се оказа, че не е нагласено, защото приятелката ми въобще не го е познавала, и даже след това тя ми се скара как мога да излизам с човек от мирката, а тя е твърдо против тези запознанства :-) :)

bebsi8910
11-07-2007, 15:02
Da spored men e vazmjno.S mom4eto koeto hodq se zapoznah v edin sait za zapoznanstva.Toi e strahoten 4ovek i mn si go obi4kam :-) :smt007 =P~

flowerlina
11-07-2007, 15:03
Тц :?

yuyuto
11-07-2007, 15:08
Не, не съм. И нямам намерение... Все пак никога не знаеш кой може да се намира от другата страна... Опасничко си е и не бих поела подобен риск... :-|

sasha_90
11-07-2007, 17:15
Не съм излизала с момчета от сайтове за запознанства.

sexy_momi4e
11-07-2007, 18:28
ами с приятеля ми се запознахме по скайп :grin: а по принцип се съгласявам да изляза с някой,с който уча в едно училище или ако някой мой приятел го познава

kripsi
11-08-2007, 14:05
то всеки казва че не влиза в такива сайтове,но всъщност не е така,не виждам какво лошо има да се запознаеш с хора от чата,поне аз сам го правила и на живо съм се срещтала,така намерих едни от най-добрите ми приятели,а за любовта да може да се срещне :wink:

ultra
11-09-2007, 00:57
Slu4valo li vi se e da izlezete s nqkoi s koito ste se zpaoznali v saitove za zapoznanstva? Tragvali li ste s tozi 4ovek? i smqtate li 4e v tezi saitove mojete da si namerite polovinka?

Абеееее :-P :lol: ,та с приятеля ми там се намерихме...Вече 6 месеца сме заедно... :smt006 :smt006 :smt002

sexy_dizzy
11-09-2007, 11:48
Не съм много за тези сайтове.Бях си сложила снимки там, но не за да си търся някого(аз си имам, а и да нямах не е проблем да си намеря), просто по едни други причини.Един-единствен път се срещнах с някого и този път беше първи о последен.Не останах разочарована от срещата-напротив.Момчето е много хубаво, готино е, страхотен характер и досега с него сме страхотни приятели и излизаме.Държа на приятеля си, затова и не тръгнах с това момче, но и досега сме в отлични приятелски отношения с него. :---)

ХрС
11-09-2007, 11:53
Ами в сайтовете за запознанство първото, което може да привлече вниманието ти е външният вид. Защото именно там главното нещо е показване на лицето на даден човек, не мислите и чувствата му.
Евентуално ако започнете да си пишете може и да разбереш повече за него. След като си уредите среща не се знае какво ще стане.
Можеш да останеш с излъгани надежди от това, което и писано и това което всъщност е!
Или пък напротив - да срещнеш истинската си любов! И това е възможно, но много рядко... =)

alkobalko
11-09-2007, 12:16
Не. Този начин за запознанство никак не ми допада.

slun4ice_90
11-10-2007, 10:24
Аз съм излизала с такъв 4овек от един сайт,но после съжалявах много.И не мисля пак да излизам ](*,)

NaSkO_
11-10-2007, 14:17
Az sum izlizal s momi4eta ot takiva saitove daje i gadjeta sum imal no v tezi saitove naistina pove4eto hora sa kompleksari,,,

BWald0rf
11-10-2007, 15:51
Не ми се е случвало.За мен тези сайтове са само за губене на време .. да имам с кфо да се занимавам .. Ама да изляза с някой от там - не ..