PDA

View Full Version : Дявола



make`me`high
11-07-2007, 09:17
poneje moqta priqtelka e metylka i dneska s edna daskalka po4naha da sporqt
daskalkata koqto da otbeleja e evangelistka smqta 4e v metylskie i rock pesnite nqma ni6to dobro
te karali horata da se 4ustvat zle i kogato otidat na koncert te izpadali v depresii a samite 4lenove ot grupate ne peeli i ne svireli a dqvola se vselil v tqh i gi karal da svirqt i peqt ...
moita priqtelka podkrepq tezata 4e vseki si slu6a kakvoto iska i da se obli4a kakto si iska 4e nikoi nqma pravo da se mesi v re6eniqta na drygite i vapreki 4e tq e edinstvenata metylka v klasa i da ne kaja v daskaloto ne i puka da se obli4a taka
4e metyl ili rock tekstovete sa smisleni e vqrno e 4e ima stilove deto sa svyrzani sas satanata death; black no drygite ne sa i te sa prosto klasiki
i sa sas mn smisleni tekstove i te karat da se zamisli6 za smisalala na jivota
nz vie kak msilite dali taq daskalka 6toot e evangelistka za tva msili tazi myzika za dqvolska :smt002 :smt002 :smt002 :smt002

ghotic_
11-07-2007, 09:42
ae i az sum metul i az kazvam 4e daskalkata ne e v red.makar 4e slu6am nqkoi takiva moje da sekaje ludi grupi t.e ot deat i black metula mene me kefqt tui 4e vsi4ki da si gledat rabotata nikoi ne moje da ti kaje kakva muzika 6te slu6a6 (razz)

Orono
11-07-2007, 09:44
Аз подкрепявам даскалката на твойта приятелка! Всичко това, което казва е истина!
Самият аз понякога съм изпадал в неописуемо състояние по време на концерт, дяволът се беше вселил в мен, не можех да се контролирам!
А не мисля, че е нужно да споменавам и жертвоприношенията, горенето на църкви и останалите сатанински ритуали, които практикувам.

Boot
11-07-2007, 10:04
Дааааааа бе, по време на концерт винаги е суууууупер депресия, всеки застанал мълчаливо и апатично в някой ъгъл... :-#

136179
11-07-2007, 10:07
Аз подкрепявам даскалката на твойта приятелка! Всичко това, което казва е истина!
Самият аз понякога съм изпадал в неописуемо състояние по време на концерт, дяволът се беше вселил в мен, не можех да се контролирам!
А не мисля, че е нужно да споменавам и жертвоприношенията, горенето на църкви и останалите сатанински ритуали, които практикувам. :)

No_Limit
11-07-2007, 13:30
Аз подкрепявам даскалката на твойта приятелка! Всичко това, което казва е истина!
Самият аз понякога съм изпадал в неописуемо състояние по време на концерт, дяволът се беше вселил в мен, не можех да се контролирам!
А не мисля, че е нужно да споменавам и жертвоприношенията, горенето на църкви и останалите сатанински ритуали, които практикувам.
Мисля че това в което вярваш не е сатанизъм а дяволопоклонничество

Disrespect
11-07-2007, 13:33
Мисля че това в което вярваш не е сатанизъм а дяволопоклонничество

The stupidity is strong in that one..

Disrespect
11-07-2007, 13:49
тя е права...аз за другото говорих :Р

Jeuelle
11-07-2007, 14:05
Май на твоята даскалка и хлопа дъската

magesniko
11-07-2007, 16:33
О,Сатана ти си нашият водач... :evil:

Orono
11-07-2007, 17:03
Рогатия ще ви помете всичките, мръсни неверници!

Blacklisted
11-07-2007, 18:38
^На някои просто не им се получават :smt044

Orono
11-07-2007, 19:17
Честно ли, ве :shock:

zloto
11-07-2007, 19:36
Тази даскалка е с малко остаряло мислене... и родителите ми разсъждават понякога така, дори по отношение на световно признати групо отпреди 30 години примерно... Това за сатаната е вярно за песните на някои блек метъл групи... а колкото до депресиите по концертите - абсолютни глупости... един хубав концерт може да ми осмисли живота за поне месец напред :-({|=

Orono
11-08-2007, 10:52
Тази даскалка е с малко остаряло мислене... и родителите ми разсъждават понякога така, дори по отношение на световно признати групо отпреди 30 години примерно... Това за сатаната е вярно за песните на някои блек метъл групи... а колкото до депресиите по концертите - абсолютни глупости... един хубав концерт може да ми осмисли живота за поне месец напред :-({|=
Дълбоко си в грешка, най-сатанински послания има в песните на Coldplay!

bqsna_teenagerka
11-09-2007, 19:10
мисля че приятелката ти е много готина мацка!
кажи й го :P

Blitzkid
11-09-2007, 22:12
Както се пееше в една песен:
Devil is a loser and he's my bitch

EvilBrunette
11-09-2007, 22:25
Не мисля, че причината е в това, че е евангелистка. Просто отстрани погледнато може би изглежда така. Когато видиш например някои, който е целият в черно и с шипове и пиърсинги по цялото тяло, разбира се, че е си помислиш, че има някакви отклонения от "правия път". Просто си зависи от човека, който я слуша и от групите. Някои банди може да внасят в контекста на песните си някои символики от Библията свързани със 666, Дявола или нещо подобно, но едва ли някои е истински последовател на Сатаната. Просто един начин на изява и бунтартво.А музиката въобще няма нищо общо с дявола.

{Sweety_f}
11-09-2007, 23:14
оффф мн ме дразнят ей такива хора е....кфо са бъркат момичето си е мн право всеки ще си слоша квото си иска....