PDA

View Full Version : 90 години от началото на ВОСР!!!



Neo-Communist Power
11-07-2007, 12:01
Днес(по нов стил) се навършват 90 години от началото на Великата октомврийска социалистическа революция!!! Едно велико събитие, което бележи прелом в световната история - в следствие на нея е създадена първата социалистическа държава, а именно СССР(Съюз на съветските социалистически републики).
Да живее Великия Октомври!
УРА ДРУГАРИ!!!!!!!!!!
=D> =D> =D>
http://img.rian.ru/images/3972/76/39727663.jpg

loyal_88
11-07-2007, 13:39
Чудех се дали да те запсувам, но айде, от мен да мине, днес без псувни.


Ама утре щ'и е*а майката ;)

cccpkgb
11-07-2007, 13:42
Честито!!!

Jeuelle
11-07-2007, 18:40
Днес(по нов стил) се навършват 90 години от началото на Великата октомврийска социалистическа революция!!! Едно велико събитие, което бележи прелом в световната история - в следствие на нея е създадена първата социалистическа държава, а именно СССР(Съюз на съветските социалистически републики).
Да живее Великия Октомври!
УРА ДРУГАРИ!!!!!!!!!!
=D> =D> =D>
http://img.rian.ru/images/3972/76/39727663.jpg

Ти си абсолютен фанатик.
Трудно за разбиране ли е че не трябва да налагаш на нас своите политически убеждения(пристрастия и тн....)
Жалко е че се получава такава разруха в психиката на днешната младеж....

loyal_88
11-07-2007, 19:07
Днес(по нов стил) се навършват 90 години от началото на Великата октомврийска социалистическа революция!!! Едно велико събитие, което бележи прелом в световната история - в следствие на нея е създадена първата социалистическа държава, а именно СССР(Съюз на съветските социалистически републики).
Да живее Великия Октомври!
УРА ДРУГАРИ!!!!!!!!!!
=D> =D> =D>
http://img.rian.ru/images/3972/76/39727663.jpg

Ти си абсолютен фанатик.
Трудно за разбиране ли е че не трябва да налагаш на нас своите политически убеждения(пристрастия и тн....)
Жалко е че се получава такава разруха в психиката на днешната младеж.... Не е фанатик а кретен ;) За да си фанатик трябва да разбираш дадената идеология и да вярваш адски силно в нея. А тоя нито разбира а още по-малко вярва в това което пише. После влезе с другите си акаунти и готово...

Kristallnacht
11-07-2007, 21:35
Хах!exploitedteen - напълно те подкрепям.
Инак - днес наистина е паметен ден!107 години от рождението на човека на аватара ми. :D

inflammable007
11-11-2007, 15:08
Бахти нещасника,много ми е чудно каде се подвизават такива интернет плъхове като теб,но колкото и да се криете рано или късно си получавате залуженото :o

InitialD
11-16-2007, 20:20
Некой върти ташаци тука...

то нормален човек в днешно време да се обяви за болшевик е все едно, да подкрепяш Аварията в Чернобил...

+1 =D> =D> =D>

Sasho_Kill
01-04-2008, 03:44
Така няма да те псувам въпреки 4е едвам се здържам ще ти задам само няколко въпроса :

1.Знаеш ли колко народ е изтребил Сталин,колко милиона, колко хора е изпратил по концлагерите а знаеш ли, с това ли се гордееш на него ли искаш да подражаваш ?
2.Искаш да те оправляват диктатори така ли (да това е сащтноста на комонизма пално затамнение за хората и диктатура), това ли искаш ?
3.Кажи ми какво мислиш за хората в България които загубиха кащите си, имотите си в полза на комунисти4екса България( да то4но аз съм от тези хора)
4.Какво мислиш за хората изпратени в Белене и обити само защото мислят по друг на4ин само защото слушат радио Свободна Европа или пеят македонски песни.
5.Искаш да 4ака6 по 20 години за да си купи6 кола ли ?
6.Да можеш да си купи6 банани и портокали само на нова година ли?
7.Да ходиш и да строиш на ангария резитенцията на своя диктатор ли(да и това го има)?
8.Каквото се каже от СССР, това да става ли (те ако праднат ние се насираме)
9.Знаеш ли коя е била най-голямата фирма за транспор на горива и други с най-многото тирове в Еропа и защо Живката я затвара(защото му се нарежда отгоре да я затвори, щото била тварде капиталисти4еска като западните?
10.Ти умът ли си си загубил или какво, не 4естно не те разбирам,нещо май си болен и престани да се натрапваш на хората с болния си комунисти4ески мозък !

Sevt
01-04-2008, 11:40
90 години откакто една долна еврейска клика хвана за косите руския народ и започна избиването на горди православни руснаци, и започна погубването на една супер сила. Съболезнования.
П.П. Българска SS легия, подтикнат от подписа ти наскоро си взех въпросната книга, та мерси много добра е :smt006

Momchence
01-10-2008, 23:31
плес зад вратЪ (http://i41.photobucket.com/albums/e293/MuShKaToTo/BILD0095.jpg) :-D