PDA

View Full Version : Амазонки



Bebeto666
11-07-2007, 14:13
zdraveite mnogo xaresvam amazonkite,ako imate texni kartinki 6te se radvam da gi pokajite :)

bulgarche
11-07-2007, 16:30
Не съм правил скоро. Виж тези в гугъла които ще се покажат :-o

AvaLan4e
11-16-2007, 21:42
Амазонките си режат 1 цица, за да могат да стрелят по-точно с лък...
кретенска история :D
Първо не го вярвам, второ, мила, защо са ти амазонски снимки? Не ми се вярва да ти харесат, те са далеч от европейските представи за красиво... Прди месец разглеждах мнооого стар брой на списание за Африка и имаше амазонка на една снимка. Ако държиш ще я сканирам. Жена с голям корем, не дебела ми от типа овчи кореми, провиснали малки гърди, прапасана с нещо, без много коса, тъмничка, с грубовато лице. Но и историята им не е много ведра. Ако може да се врва на източника, някъв африканец си хванал 2/3 и ги взел да си има семейство с тях, а те горките са му подчинени. :?

DisciplineAndOrder
11-17-2007, 20:14
http://www.sharmol.ru/content/Image/amazonky.jpg 8-)

AvaLan4e
11-17-2007, 20:20
Амазонките си режат 1 цица, за да могат да стрелят по-точно с лък...
кретенска история :D
Първо не го вярвам, второ, мила, защо са ти амазонски снимки? Не ми се вярва да ти харесат, те са далеч от европейските представи за красиво... Прди месец разглеждах мнооого стар брой на списание за Африка и имаше амазонка на една снимка. Ако държиш ще я сканирам. Жена с голям корем, не дебела ми от типа овчи кореми, провиснали малки гърди, прапасана с нещо, без много коса, тъмничка, с грубовато лице. Но и историята им не е много ведра. Ако може да се врва на източника, някъв африканец си хванал 2/3 и ги взел да си има семейство с тях, а те горките са му подчинени. :? може ли да ти се смея 8-)
Разбира се (= Смеха...е едно от нещата, които когато видя разграфени и обсъждани ми причернява. Лично аз се смея в ужасни моменти, до сега никой не ми направил забележка. Според мен извратени трактати за смеха могат само комунистите да пишат. Никога, никога не се иска разрешение да се смеш. Това е абсурд.

metaxa
11-17-2007, 20:20
http://www.cyberciti.biz/tips/wp-content/uploads/2006/11/i-will-use-google-b4-dump-question-bart.png