PDA

View Full Version : Ужасен проблем при момче.. (мен)



adaptation
11-07-2007, 13:17
Значи днес с приятелката ми в нас.. решихме да го направим.. Целувахме се и.т.н. когато бяхме вече голи под завифките.. И какво стана.. работата овяхна.. Загубих момента на ерекция.. пениса ми спадна.. ужасно беше.. направо срам срам.. незнам, не се притеснявах за нищо но явно нещо в мен под съснанието знам ли.. ми изгира лоша шега.. моля за съвети или нещо.. хелп.. Принипно.. всичко си става на 6 но точно днес.. неможах и ми е много гадно сега :(

socialno_zlo_f
11-07-2007, 13:31
леле горкия 4естно казано не знам какво то4но да ти кажа ... :? :(

adaptation
11-07-2007, 13:43
Дам полужението е плачебно.. също така имам и следния глупав проблем.. като си взимам кондоми.. вече се убеждавам за 2ри път че тези дюрекси плодчетата.. са адски тесни .. едвам мога да надена такова чудо.. някакви размери нещо при тия работи няма ли..

Eli>>>
11-07-2007, 13:49
Е случва са ве :-| следващия път ше стане,споко само :|

No_Limit
11-07-2007, 13:52
Ако ти е за първи път е съвсем нормално :)

adaptation
11-07-2007, 14:02
За съжаление за 3ти път... 2рият път всичко си мина на точно но сега ето пак съм пред гадния проблем :( а мислих че съм се отървял..

rauchen
11-07-2007, 14:08
хахах и как реагира момичето

Eli>>>
11-07-2007, 14:10
хахах и как реагира момичето


мда,и аз бих искала да знам

:lol:

е?

momchence_89
11-07-2007, 14:34
Е случва са ве :-| следващия път ше стане,споко само :|

=; \:D/

adaptation
11-07-2007, 14:48
как очаквате да реагира? Прояви разбиране :) Пф нензам но ще е жалко просто виагра на 18 години.. срам.. Даже в ерекция не ми е изключително твърд :) немога да стигна до желаната възбуда, за сега плана е 69 :> дано помогне.

DeVoi4eTo
11-07-2007, 15:19
как очаквате да реагира? Прояви разбиране :) Пф нензам но ще е жалко просто виагра на 18 години.. срам.. Даже в ерекция не ми е изключително твърд :) немога да стигна до желаната възбуда, за сега плана е 69 :> дано помогне.
Ся като го прочетох това..бившия ми приятел имаше подобен проблем..и извода беше че се самозадоволяваше честичко...и затва беше по-мек и в някакви ключови моменти пада.. ;-)

BMW_MPOWER
11-07-2007, 15:50
или стрес, умора, напрежение

adaptation
11-07-2007, 16:00
"или стрес, умора, напрежение" Мисля че отговора е това. Днес бях под адски напрежение поради други проблеми.. и секса ми беше последната грижа на главата но явно и това стана грижа... а не удоволствие..

marakuq_baby
11-07-2007, 16:40
да не ти пука!!!! :!: щото ако се претесняваш всеки път преди секс дали ще стане ще получиш сериозен проблем на психическа основа!Просто бъди спокоен и се наслаждарай на момента!успех!!!! :)

Eli>>>
11-07-2007, 16:43
Единственото,което мога да кажа е:
АХХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХХАХАХАХА
импотентен ли си ма .....тцтцтц-добре незнам за тебе,но Моя стърчи като статуята на свободата.....Never Fall :P :-P

ауууу...... :-)

koalka
11-07-2007, 16:55
Еее, голяма работа, няма да умреш...
Случват се и такива неща, пък и щом всичко минава по принцип добре - какъв е проблема?А и приятелката ти предполагам ще те разбере. :wink:

alex
11-07-2007, 17:31
Това е нормално! Стреса и напрежението от деня и дори месеца може да ти изиграе такава шега. За това когато правиш секс се отпускай повече и не пренебрегвайте любовната игра НО има и друго нещо.

Имай предвид че пениса се пълни с кръв, за да стои в твърдо състояние той се изпълва с кръв след което вената която трябва да отведе кръвта се свива и почти не пропуска кръв обратно към сърцето. Тогава пениса е най-твърдо състояние. По време дори на секс в определен момент вената се отпуска за малко за да изпусне кръвта и на нейно място да дойде нова кръв богата на кислород (все пак тая кръв трябва да храни тъканите с кислород а не само да ти го държи в изправено положение). Презервативите често могат да ти изиграят лоша шега защото ако наистина стягат както ти казваш то могат да ти притиснат кръвоносните съдове и в резултат или да намалиш притока на кръв или да предизвикаш отпускане на събраната кръв. Не пропускай и това нещо като вариант.

И като за финал - честото самозадоволяване не може да доведе до внезапно спадане.

adaptation
11-07-2007, 19:11
Alex- мерси за изчерпателния отговор, беше ми доста полезен :)

Flooder
11-07-2007, 19:21
...завифките.. срам срам.. съснанието... хелп.. Принипно..

"Принипно" ти си абсолютен неграмотник.... Кой клас си - втори ли, че още правиш елементарни правописни грешки? А иначе - проблема е в "съснанието" ти... Няма къде да е... :twisted:

BMW_MPOWER
11-07-2007, 22:01
"или стрес, умора, напрежение" Мисля че отговора е това. Днес бях под адски напрежение поради други проблеми.. и секса ми беше последната грижа на главата но явно и това стана грижа... а не удоволствие..

и на мен ми се е случвало точно от това. няма никакъв проблем, освен че не трябва да мислиш за затормозяващи неща, с мацката се отпускате и плющите с усмивки на уста

hamilcar
11-08-2007, 03:19
Към отговорите ще напиша само за презервативите. Понеже и при мен се получи кофти момент с едни от тях. Сега използвам Durex Elite и да ти кажа ми е много добре, пробвай ги. А иначе не се стягай за случилото се, вече е минало. На всеки се случва, не сме машини.

lLady_MooN_RaiN
11-08-2007, 03:25
Вярно, че тия презервариви с плодчетата са теснички. Пробвай нещо друго - Tingle, например,пак на Durex.

ivancho pe6ehodeca
11-08-2007, 06:29
хихи още ми е смешнп(Виагра)

AngelOfMercy
11-08-2007, 06:37
как очаквате да реагира? Прояви разбиране :) Пф нензам но ще е жалко просто виагра на 18 години.. срам.. Даже в ерекция не ми е изключително твърд :) немога да стигна до желаната възбуда, за сега плана е 69 :> дано помогне.
Ся като го прочетох това..бившия ми приятел имаше подобен проблем..и извода беше че се самозадоволяваше честичко...и затва беше по-мек и в някакви ключови моменти пада.. ;-)



ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ЛЪСКАМ :lol: :lol: :o

SilverAngel
11-08-2007, 07:37
Много хора вече станахте където не им става първия път с приятелката... и моя приятел се поизложи първия път с мен :grin:

TopTa
11-08-2007, 18:45
как очаквате да реагира? Прояви разбиране :) Пф нензам но ще е жалко просто виагра на 18 години.. срам.. Даже в ерекция не ми е изключително твърд :) немога да стигна до желаната възбуда, за сега плана е 69 :> дано помогне.
Ся като го прочетох това..бившия ми приятел имаше подобен проблем..и извода беше че се самозадоволяваше честичко...и затва беше по-мек и в някакви ключови моменти пада.. ;-)
i as za kratko bqh s edin koito na den po nqkolko si bie6e a posle kato da e s men onaq mu rabota be6e kato gradinski marku4 na slunce :---)

S_T_E_V_E
11-08-2007, 19:30
It's all about chemistry :razz: :razz: :razz:

adaptation
11-10-2007, 20:11
...завифките.. срам срам.. съснанието... хелп.. Принипно..

"Принипно" ти си абсолютен неграмотник.... Кой клас си - втори ли, че още правиш елементарни правописни грешки? А иначе - проблема е в "съснанието" ти... Няма къде да е... :twisted:

Ето го на извъди се тъпия български философ-"гошо" да раздаде правда с правописа... Сори човек но явно не се досещаш, че когато пиша тук съм под напрежение и евентуално съм допуснал доста грешки, (бързане, невнимание) Просто адски много се нервирам от такива хора като теб, дето търсят кусуруте на другите а не гледат себе си първо. Скапана нация.. комплекс до комплекс... обиди наляво надясно.. втори клас ли си.. ,ако ти беше малко по интелигентен надали щеше да употребиш израз "Кой клас си - втори ли" и нямаше да тръгнеш с обида.

едит: "Принипно" .... принЦипно съм изпуснал една буква, при писането (механична грешка) Принципно се нервирам от хора като теб, които срещам всеки ден за жалост и броят им расте с всеки изминал ден.

JuS7^YourS
11-11-2007, 12:00
как очакваш да ти е напрегнато и да успееш да се възбудиш???? Имал си проблеми през деня и сте решили да правите секс....ако искаш да ти стане трябва да си напълно спокоен и в кондиция. На мен понякога ми се е случвало да ми се прави секс, а след като го направим да не ми е било особено приятно щото съм мислила за куп други неща през този ден и се е натрупало някакво напрежение. И не се притеснявай, едва ли има мъж който да е правил секс и да не му се е случило това...ако има вероятно лъже или предстои да му се случи.

Kras4eto_lp
11-11-2007, 15:43
Следващия път ще се справиш...на всеки се случва :)

natedog
11-11-2007, 15:59
Аве пич знам че ще прозвучи банално ама наистина не се е случило само на теб :) спокс щом момичето проявява разбиране значи е наясно за какво става въпрос.Др. е наистина че при стрес уплаха умора и т.н. дори и да успееш да получиш ерекция няма да е на макс ... затова земи дръпни 2 бързи шота и се успокой :smt006
П.С. Може после да лапнеш дъвка че да не блъксаш на бъчва на гаджето докато я целуваш :D :smt001

DeepEnoughForYou
11-13-2007, 13:40
pi4 tova mi se sluchi predi 2 dena kakto i tazi sutrin....dobre che momicheto e tochno i proqvi razbirane.....ne sym nito destrven nito da sym imal takyv problem nqkoga dosega...spored men prichinata lichno pri men e che posledniq mesec-dva;....che moje i poveche se zadvovolqvah mnogo....ama mnogo ti kazvam..i nz pich.....uspeh sledvashtiq pyt kakto i na men ..dano da uspeem da vdignem platnata/...