PDA

View Full Version : ?!? Шампоан-оцветител ?!?



xXxScreamxXx
11-07-2007, 17:09
Iskam da vi popitam tezi det ste polzvali :
1.ima li efekt?!?!
2.dali 6et mi hvane 6tot az s1m kestenqva a iskam da e ne6to sredno mejdy 4erno i t1mno kestenqvo ?!?
3.tezi 6ampoani mn li vredqt na kosata ?!?
aei 10x predvaritelno :-)

Kisses_P
11-07-2007, 18:30
Не вредат на косата.Знам че има на палете.Не вярвам да хване на кестенява коса.Червеното ще ти хване според мен.Една приятелка с тъмно руса коса и хвана само червеното.. като цяло е голяма селания.не ми харесва

Presley
11-07-2007, 22:49
Не вредят много на косата,но се съмнявам да получиш това,към което се стремиш.Може евентуално да ти стане малко по-тъмна косата,но ще е почти неэабележимо..
По-добре давай с боя ,най-сигурно е ,но и доста вредно эа косата (пф эвучи смешно от мен точно.. :D ).

lLady_MooN_RaiN
11-08-2007, 11:46
Не вредят на косата. Аз съм се правила червена. И ми хвана, но моята коса е светлокестенява. Пишеше, че цвета пада при третото-четвуртото измиване, но при мен стоя няколко месеца. Но после си се махна. Доволна съм общо взето. Исках да попитам, дали има лилави такива шампоани и дали бихте ми препоръчали някакъв...?

Devilka
11-08-2007, 11:48
Не вредят на косата. Аз съм се правила червена. И ми хвана, но моята коса е светлокестенява. Пишеше, че цвета пада при третото-четвуртото измиване, но при мен стоя няколко месеца. Но после си се махна. Доволна съм общо взето. Исках да попитам, дали има лилави такива шампоани и дали бихте ми препоръчали някакъв...?

Твоят на Палете ли беше?

lLady_MooN_RaiN
11-08-2007, 12:00
Не. Беше на някаква безизвестна за мен марка

ЕPu
11-08-2007, 13:47
казва се балсам-оцветител..защото ако кажеш шампоан може да не те разберат и да ти дадат някакъв грешен продукт сигурно..
амиии по принцип хващат добре, ако не се щади количеството..и са само за потъмняване/подсилване на цвета.
всмисъл, не може да се изрусиш със тях или от червено примерно да стане светъл цвят..
ако естествената ти коса е руса/светло кестенява/кестенява..
тъмен или черен цвят ще хване перфектно :)
купи си 2-3 опаковки (защото ако е малко количеството рискуваш да станеш на петна)
за да се получи най-дпбър ефект в корените може да нанасяш с четка за зъби ;)
стои се около 20-30 минути и измиваш..
не, не ти преебава косата :)

LofYou
11-08-2007, 14:18
казва се балсам-оцветител..защото ако кажеш шампоан може да не те разберат и да ти дадат някакъв грешен продукт сигурно..
амиии по принцип хващат добре, ако не се щади количеството..и са само за потъмняване/подсилване на цвета.
всмисъл, не може да се изрусиш със тях или от червено примерно да стане светъл цвят..
ако естествената ти коса е руса/светло кестенява/кестенява..
тъмен или черен цвят ще хване перфектно :)
купи си 2-3 опаковки (защото ако е малко количеството рискуваш да станеш на петна)
за да се получи най-дпбър ефект в корените може да нанасяш с четка за зъби ;)
стои се около 20-30 минути и измиваш..
не, не ти преебава косата :)

Взе ми думите от устата .. но едно ще потвърдя не вреди на косата както боята .. ;-)

DisciplineAndOrder
11-08-2007, 15:59
Не,не вреди на косата.
Както Ери каза,казва се балсам-оцветител,а не шампоан. :wink:

thirteen
11-09-2007, 12:33
Има и шампоани!!!!

lLady_MooN_RaiN
11-09-2007, 12:46
Да. Сигурно трябва да има и шампоан. На опаковката на моя, пишеше "шампоан оцветител"

xXxScreamxXx
11-09-2007, 14:45
EmMMmMMiii moga da kaja samo edno golqmo BLAgOdaRq :-)

natiii
11-20-2007, 19:01
Zdraveite :-P !Ot tva koeto pro4etoh razbrah,4e ot kestenqva nemoje6 da stane6 rusa s 6ampoan ocvetitel,ili balsam .... Moita kosa e dulga do krusta i e kestenqva....neznam kolko 6ampoana da si kupq za da mi se ocveti :D :D hahha....A sled kato nemoga da si q izsvetlq ...iskam da q potumnq,oba4e da popitam...kolko vreme durji??Sled izmivaneto ostavat li petna po kosata i dali moga da si vurna estestveniq cvqt?? :-)

peteto89
11-21-2007, 15:26
tozi 6ampoan ti var6i rabotta v smisal 4e darji max mesec i se izmiva no tvoq cvqt to4no nqma da e a 6te e s 1 ton po tamna samo koren4etata 6te sa si 100% tvoi za6toto kolkoto i da se izmiva tozi 6ampoan vse pak e vid himikal i ne se maha napalno!!!

thirteen
11-22-2007, 15:26
Ами не съм ползвала.. шампоан, но за русо имах един балсам, с който постигах ефект като с обливка..,което няма връзка с темата де... :D :D :D :D
Но за потъмняващ - да ви кажа на една от моя клас не и се изми... Направи се април 2007.. и в момента още има бая...
:roll:

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-22-2007, 15:40
Iskam da vi popitam tezi det ste polzvali :
1.ima li efekt?!?!
2.dali 6et mi hvane 6tot az s1m kestenqva a iskam da e ne6to sredno mejdy 4erno i t1mno kestenqvo ?!?
3.tezi 6ampoani mn li vredqt na kosata ?!?
aei 10x predvaritelno :-)

ima...kratkotraen :) boqdiswah sa taka (rusa sam po rojdenie po boq-4erwena) izblednqwa cweta i e gadno :/ zemi si kana nai dobre ili pyk ot oniq boi4ki deto sa bezwredni za kosata:}