PDA

View Full Version : Молба за СИП?



Loshotia
11-07-2007, 17:12
Ами трябва да напиша молба, за да участвам в един СИП. Въпросът ми е какво като текст трябва да съдържа тази молба- как да я съставя един вид?

gorska
11-07-2007, 17:55
Ами доколкото знам молбата се пише от родител и се пише следното: ( Засега си спомням само от минали години, нямам сигурни източници и когато науча нещо повече пак ще ти пиша, ако дотогава не си разбрала вече.)
До Госпожа Петрова (примерно)
От 3те имена на родителя,
във връзка със сипа по изобр. из-во желая дъщеря ми еди-ква си да се запише на занятията.... о май не знам, виж майка ти не може да не знае кво да пише :o

П.П. На кой СИП искаш да ходиш???

lLady_MooN_RaiN
11-08-2007, 11:42
Ние винаги сме писали молба за Сип от свое име. В горния десен ъгъл: До директора на еди кое си училище, еди кой си град. В средата с големи букви МОЛБА. Отдолу от:(трите имена), ученичка в еди кой си клас, 2007/20008 учебна година. Прескачаш 2-3 реда и пишеш "Г-н Директор" после на нов ред пишеш текст подобен на следния: Моля да бъда записана в групата за СИП по английски език ( 2 часа седмично) и география- (2 часа седмично). Отдолу в дясно пишеш:"Надявам се, че молбата ми ще бъде удовлетворена"(това не е задължително. На долния ред Подпис и се подписваш. А в долния ляв ъгъл Дата(еди коя си), на долния ред град(еди кой си.)