PDA

View Full Version : Искам да спра да се изрусявам. Как?



katttia
11-07-2007, 17:20
Косата ми е много тъмно руса и от около година я изрусявам. Преди 3 месеца реших, че искам да спра да я изрусявам, но като ми порасне косата и видя потъмнелите си корени се ядосвам... и пак се изрусявам.
Искам да спра, но незнам как да прикрия тъмните корени докато пораснат. Например.. някакви кичури, пера или нова подстрижка...
P.S. Немога да се боядисам с естествения си цвят, защото косата ми е много обезцветена и никоя боя не я хваща (освен ако можете да ми препоръчате някоя МНОГО силна боя)
P.S. 2 Немисля да се подстригвам 0 номер :P

Мерси предварително за помощта! :wink:

Deskata_90
11-07-2007, 17:46
Едно ще ти кажа Да не си ЛУДА бе как ще се подстрижеш 0 номер :shock:
А иначе прави се извесно време черна може би докато разкараш русото и постепенно ще я направиш твоя си цвят :) Ако боята не пробва виж какви разновидности от Индийската къна има знам че е много силна и хваща върху сичко, само че после нищо не хваща върху нея ако не си обезцветиш косата :)

Omen
11-07-2007, 18:27
ami 6tom boqta ne hva6ta edinstveniqt na4in za koito se se6tame da ostavi6 kosata si da porasne malko i posle da q odreje6 k1so no na 4erta ami s1vsem k1so . i poneje ti e rusa 6te stane kestenqva s rusi krai6ta.p1k i ako sled postrijkata si napravi6 i nqkoi drug ki4ur v razli4ni rusi nioansi 6te stane mnogo originalno.a moje li i edna snimka da pusne6 za da vidq kak ti e stanalo rusoto :)

DisciplineAndOrder
11-07-2007, 20:46
Само нула номер оправя работите! :lol:

LofYou
11-08-2007, 14:44
Само нула номер оправя работите! :lol:


Хахах съгласна съм .. А сега сериозно .. абе и енда моя приятелка направи грешката да се боядиса руса .. после за да спре да се боядисва мина в черно и сега няма да ми повярвате но и се наложи да се подстриже като момче косата и непрекъснато капеше .. аз затва пше не я боядисвам моита малка съм още малка малка на 17 де .. за сега само кичури :P