PDA

View Full Version : Момичета-помогнете!!!



tAint3d`love
11-07-2007, 18:42
Момичета,много съм притеснена,защото не ми е идвало вече 2 месеца ](*,) (не съм бременна хах)моля ви,ако някоя е пила хапчета,които са безвредни и помагат да пише или някакви процедури,които да си правя,защото иначе ще трябва да отида на гинеколог,а много се притеснявам,защото никога не съм ходила!Мерси предварително!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

LuCiFersAngeL
11-07-2007, 18:51
Ами първо ако ти е дошло от скоро е възможно да не ти е редовно и да ти прескача, ама баш пък два месеца :neutral: И не можем да ти помогнем. Няма как да те прегледаме и да кжем защо ти става така... ще се наложи да отидеш на гинеколог. Знам, че първият път е малко притеснително, но всичко ще мине добре :wink: Все пак рано или късно ще трябва да отидеш, а сега щом имаш проблем отиди възможно най-скоро.
П.С. Темата не е за тук!

goddes
11-07-2007, 18:53
na kolko si godini?ot kolko vreme ima6 cikal?i pri men se e slu4valo v na4aloto da ne mi doide 1 mesec.tova e normalko tqloto ti se nijdae ot vreme za da se prisposobi kam promenite-tova moje da prodalji 2 i pove4e godini.a kogato doide da prodalji do 10 dni taka 4e ne se pritesnqvai :):):)

peteto89
11-07-2007, 19:00
Момичета,много съм притеснена,защото не ми е идвало вече 2 месеца ](*,) (не съм бременна хах)моля ви,ако някоя е пила хапчета,които са безвредни и помагат да пише или някакви процедури,които да си правя,защото иначе ще трябва да отида на гинеколог,а много се притеснявам,защото никога не съм ходила!Мерси предварително!otidi na lekar

tAint3d`love
11-07-2007, 20:08
На 15 съм и имам цикъл от 2 години,но се притеснявам,защото бях правила лятото диети и ме е страх да нямам някакъв хормонален проблем!Мерси на тези,които писаха;]

DisciplineAndOrder
11-07-2007, 20:41
Иди на гинеколог.

fiama
11-08-2007, 06:29
След диета е напълно възможно цикълът ти да пропусне и даже доста по-лочи последици може да има. Засега яж нормално, никакви диети! И най-добре иди на лекар, за да не се задълбочи проблемът!

LofYou
11-08-2007, 14:37
На една позната не и беше идвало 4 месеца :shock: Но тя така и не отиде на гинеколог и се оказа че е заради рязкото намаляне на теглото беше се отдала на строга диета и тва беше резултата :?

peteto89
11-10-2007, 09:04
moje da e tova koeto lof you kaza no ima i mn dr ne6ta s koito ne iskam da te pla6a :?

sladkish_14
11-10-2007, 09:14
На 15 съм и имам цикъл от 2 години,но се притеснявам,защото бях правила лятото диети и ме е страх да нямам някакъв хормонален проблем!Мерси на тези,които писаха;]

Ми иди на лекар,какво толко страшно,аз съм ходила не гинеколог и няма да те "човърка" :D само ще те гледа там на онова...видеозон :smt017 ...На мен даже ми е интересно да ходя :oops:

Arr0gAnT
11-10-2007, 11:41
аз те съветвам да поговориш с майка ти и да решите дали да отидеш на лекар или не, но няма нищо страшно в това да отидеш на гинеколог, още повече че ако си девствена прегледа ще протече по съвсем различен начин айде успех дано не е нищо сериозно :wink:

Get Nasty
11-10-2007, 20:53
пх...не мога да кажа аз..защо не се посъветваш с майка ти..?! :?

zabludenata
11-11-2007, 07:06
Иди на лекар! Щом си девствена няма да ти бърка, ще те гледа само на ехограф ;) спокс

mon4eto
11-11-2007, 09:46
Cikalat ti e neredoven ako ti e do6lo skoro ne se pritesnqvai i na men ne mi be6e idvalo 4 meseca ot kakto mi doide za parvi pat ama znam 4e ne e ni6to seriozno :)

stanislava198540
11-16-2007, 18:33
As da ti kaja imai tarpenie .Po prinzip taka stava tova e normalno,ne znam na kolko si godini ni to pak koga ti e do6lo za parvi pat ,no po prizip e taka.Tai 4e ne se pretesniavai prosto imai tarpenie,osven ako ne si spala s niakoi na skoro :wink: [/b]

foreverr
11-17-2007, 09:43
Aми ако ние ти кажем хапчета мои да ти стане нещо щом не са предписани от лекар-а на лекар те е страх да идеш-но то пък няма нищо страшно!Или иди на лекар или си трай и чакай да ти дойде-знам гадно ти е, че не ти идва :cry: ,но и аз бях така до скоро-ужасно е :cry: