PDA

View Full Version : Трайно изправяне



UnaBletoLoVeU
11-07-2007, 19:05
Къде в Русе има трайно изправяне и колко горе-долу струва?
Мерси предварително!

ПП. Ем сори за тая глупост, ама още ми е много смешна тъй че ще я споделя. Никой да не се засяга-нищо лично към никого :neutral:

Двама осъдени на смърт ги водят кам бесилката и ги питат за последни желания.
Първият:-Ако може да чуя едно чалга парче 8-)
Вторият: Ако може мен да убиете първи!

LizZz
11-07-2007, 19:12
Оф...Аз чета "Тройно изпразване" :lol: :lol: :lol: :lol:

Irrepresible
11-07-2007, 19:22
кой за каквото си мисли :-D

punkrock
11-07-2007, 19:25
Оф...Аз чета "Тройно изпразване" :lol: :lol: :lol: :lol:
Абе нали знаеш... Който за каквото си мисли :D

LizZz
11-07-2007, 19:59
Оф...Аз чета "Тройно изпразване" :lol: :lol: :lol: :lol:
Абе нали знаеш... Който за каквото си мисли :D
Аз не мисля :grin:

comics
11-07-2007, 20:01
Къде в Русе има трайно изправяне и колко горе-долу струва?
Мерси предварително!

ПП. Ем сори за тая глупост, ама още ми е много смешна тъй че ще я споделя. Никой да не се засяга-нищо лично към никого :neutral:

Двама осъдени на смърт ги водят кам бесилката и ги питат за последни желания.
Първият:-Ако може да чуя едно чалга парче 8-)
Вторият: Ако може мен да убиете първи!
aaaaaaaaaahxuhuahxax браво !!!! браво!!! И аз бих отговорил така! чалга- съкС !

Blab
11-07-2007, 20:03
ох, рекламите много лъжат, но съм запленена от офертата на нивеа ли беше, май да срейт хеър.Запознатите да споделят.

.PonY.
11-08-2007, 11:20
ох, рекламите много лъжат, но съм запленена от офертата на нивеа ли беше, май да срейт хеър.Запознатите да споделят. мдаа аз го имам... нищо не прави а косата ми е чуплива не къдрава.. просто подпомага изправянето... с него и без него все едно само дету се набутах 9 лв :-x

Blab
11-08-2007, 12:45
ох, рекламите много лъжат, но съм запленена от офертата на нивеа ли беше, май да срейт хеър.Запознатите да споделят. мдаа аз го имам... нищо не прави а косата ми е чуплива не къдрава.. просто подпомага изправянето... с него и без него все едно само дету се набутах 9 лв :-x
подозирах, нещо подобно на този за русоляв ефект/много приятно циганско се получава :-D /

LofYou
11-08-2007, 14:24
ох, рекламите много лъжат, но съм запленена от офертата на нивеа ли беше, май да срейт хеър.Запознатите да споделят. мдаа аз го имам... нищо не прави а косата ми е чуплива не къдрава.. просто подпомага изправянето... с него и без него все едно само дету се набутах 9 лв :-x
подозирах, нещо подобно на този за русоляв ефект/много приятно циганско се получава :-D /

Е добре че сподели че не е ефикасен .. аз мислих ся утре д го търся ма щом няма мн полза че и аз съм с чуплива коса .. :neutral:

Jeuelle
11-08-2007, 16:07
Двама осъдени на смърт ги водят кам бесилката и ги питат за последни желания.
Първият:-Ако може да чуя едно чалга парче 8-)
Вторият: Ако може мен да убиете първи!

:smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040

peteto89
11-08-2007, 16:27
na sun silk lilavata seriq e dobra i ima gore dolu efekt ama ne 4ak takav kakavto o4akva6

UnaBletoLoVeU
11-08-2007, 17:13
Всъщност питах за някакво химично изправяне май...нз какво е...фризиор го прави, обаче проблема е, че нз къде и колко горе-долу струва. Не искам да отида в салона да питам и да изляза-за това искам предварително цена, за да не се излагам...Майка ми и без това много бучи за такива "вредни неща", каквито са де, ама аз много искам..та мисълта ми беше, че надали ще ми дадат да дам повече от 50-60-70 лева...дали ще стигнат :S

Jeuelle
11-08-2007, 17:22
Всъщност питах за някакво химично изправяне май...нз какво е...фризиор го прави, обаче проблема е, че нз къде и колко горе-долу струва. Не искам да отида в салона да питам и да изляза-за това искам предварително цена, за да не се излагам...Майка ми и без това много бучи за такива "вредни неща", каквито са де, ама аз много искам..та мисълта ми беше, че надали ще ми дадат да дам повече от 50-60-70 лева...дали ще стигнат :S

Имам позната къдравелка която си направо трайно изправяне и струваше към стотина лева....но наистина беше супер права и за дълго време

Liar
11-09-2007, 17:44
Защо ще си преебаваш така косата?Аз не съм се подлагала на такава процедура,но много момичета които са се подлагали споделят че това мн уврежда...

peteto89
11-10-2007, 08:54
pporazpitah nqma takova traino izpravqne

Boynce
11-12-2007, 15:00
Има такова нещо като тряйно изправяне,но не е разпрространено у нас тъийкато е само за негри.Прила се само при хора от такъв произход защото структурата на косъма им е много по здрава и твърда и може да издържи на силните химикали.
Др. клиентка на моято фризьорка и го е споделила.Тази клиентка много пътува и в една дъжава (нз коя) и било отказано да и направят процедура понеже вероятностаа да и опада косата или да оплешивее напълно е много голяма.

Raliva
12-20-2007, 19:46
Ох, незнам защо пишете неща от които явно не разбирате, или сте чули от приятелката на лелята на нейната приятелка и т.н. и то да го заявявате така категорично. Първо - трайно изправяне на коса ИМА. Второ - не е само за негри. Трето - няма да ти окапе косата или да оплешивееш. Ако разбира се е направено от професионалист. Прави се с козметичен продукт подобно на студеното къдрене с кадрин, но не точно. Самият продукт съдържа въпросният къдрин, но не той е основната съставка. Вътре освен вредни за косата ти неща има и такива с подхранващо действие. Разбира се, това не подхранва косата ти, но не я е и унищожава. Още повече, че вече има нови вносни продукти , които имат подобрения влияещи както на ефекта така и на послесъстоянието на косата. И пак казвам , че трябва да се направи от професионалист, който е правил поне няколко такива преди вас. Вече го правят в доста салони, не само именити. Цените варират - от 40 лв до към 100-тина (разбира се , те могат и 200 да ти вземат, но говоря в рамките на нормалното - другото е набутвация) , според зависимост от името на салона и от местоположението, естествено. След тази манипулация, можете да продължите да си третирате косата както преди това, но е по добре да си купите по-добри, по-скъпи, професионални продукти - ампули, маски, шампоани, които може и е препоръчително да разреждате с вода.
И накрая да споделя и личното си мнение по темата. Ако си изправяте косата редовно, да речем след всяко миене, със сушоар, четка и преса, няколко пъти седмично, моето мнение е да си направите такова трайно изправяне, защото първо - ще забравите пресата за около 4,5,6 месеца,ще си спестите време и нерви. Косата ви няма да се изхаби по малко, от пресите и сушоарите, отколкото от това трайно изправяне.
И още нещо да добавя - няма нищо по-хубаво от естествените , неподлагани на манипулации и стрес коси. Така, че ако имате хубава, гъста "девствена" коса - радвайте й се.

foxy-to
12-20-2007, 21:06
И още нещо да добавя - няма нищо по-хубаво от естествените , неподлагани на манипулации и стрес коси. Така, че ако имате хубава, гъста "девствена" коса - радвайте й се.
hm.... na 21 s1m a o6te nikoga ne s1m si boqdisvala kosata. :)

`Death`Whore``
12-20-2007, 21:09
Моята е почти девствена от няколко години и пак е рядка...гъстотата няма пряка връзка. Тя е генетично заложена. Разбира се, при третиране косата се изтощава и пада...но все пак ако е генетично заложено да не ти е гъста косата, няма как да стане особено гъста.

Raliva
12-20-2007, 21:11
И още нещо да добавя - няма нищо по-хубаво от естествените , неподлагани на манипулации и стрес коси. Така, че ако имате хубава, гъста "девствена" коса - радвайте й се.
hm.... na 21 s1m a o6te nikoga ne s1m si boqdisvala kosata. :)

Тва е супер. И сигурна съм няма нужда. Има време докато го направиш.
А и така можеш да си позволяваш експерименти с косата си от време на време. Имам предвид прически изискващи много лак , силно топиране и т.н. Но от време на време. И така косата ще ти се запази за дълго време така. Въпреки, че на пазара вече има страхотни лакове и пяни и още какво ли не.

`Death`Whore``
12-20-2007, 21:12
И според теб тези профукти не увреждат косата? Да, бе. Колкото фон де тен-ите не увреждат кожата - даже са полезни.

Raliva
12-20-2007, 21:14
Моята е почти девствена от няколко години и пак е рядка...гъстотата няма пряка връзка. Тя е генетично заложена. Разбира се, при третиране косата се изтощава и пада...но все пак ако е генетично заложено да не ти е гъста косата, няма как да стане особено гъста.

Съгласна съм с теб. Генетиката си е генетика. Но пък в аптеките можеш да намериш най-разнообразна лечебна козметика за коса, която да заздравява косата ти и да я предпазва от косопад, защото косата винаги може да бъде и по-рядка :)

Raliva
12-20-2007, 21:20
И според теб тези профукти не увреждат косата? Да, бе. Колкото фон де тен-ите не увреждат кожата - даже са полезни.

За лаковете и пяните говориш сигурно. Да, не мога да кажа, че са полезни, но чак пък да ти увреждат косата... Е, аз разбира се, не ти говоря за лакове от 5 лв. .... и не говорим за прекомерно използване. Иначе те увреждат и озоновия слой... :)
Колкото за фон дьо тен-ите не съм съгласна с тебе... Ама изобщо.
Искам да подчертая, че аз говоря за професионалните , за скъпите и вносни продукти, не за тези които се продават в кварталната ти парфюмерия и дето са направени в съседния гараж.... За тях съм абсолютно съгласна с тебе.

chipi_kaoo
12-21-2007, 10:01
Оф...Аз чета "Тройно изпразване" :lol: :lol: :lol: :lol:
Абе нали знаеш... Който за каквото си мисли :D
Аз не мисля :grin:
по скоро... кой квот си иска :D :-P

ELiTyYy
12-22-2007, 07:48
Всъщност питах за някакво химично изправяне май...нз какво е...фризиор го прави, обаче проблема е, че нз къде и колко горе-долу струва. Не искам да отида в салона да питам и да изляза-за това искам предварително цена, за да не се излагам...Майка ми и без това много бучи за такива "вредни неща", каквито са де, ама аз много искам..та мисълта ми беше, че надали ще ми дадат да дам повече от 50-60-70 лева...дали ще стигнат :S
......аз ще ти препоръчам салона в който аз ходих за удължаване на коса..
значи след макаронената - Fashan Style..май тей се пише хаха.. :)
30лв някъде беше...до 40! най много
аз до като бях на стол4ето..гледах как на една и правят къдрене..мноо яко стана..сигурно и с изправянето ще е така :twisted:

RaLiTy_Y_y
06-24-2008, 17:23
na sun silk lilavata seriq e dobra i ima gore dolu efekt ama ne 4ak takav kakavto o4akva6

+1