PDA

View Full Version : проблем с главичката на пениса ми ... ПОМОГНЕТЕ ПЛС



Marto_92
11-07-2007, 19:14
ами значи главичката ми на пениса не се оголва до края когато ми е надървен :( а когато не ми е надървен мога да си я оголя до края......та възможно ли да е фимоза или не ?!.... ОСвЕН дОКТОР кАк МОГА ДА СЕ ОПРАвя :( ПЛС ПОМОГНЕТЕ .......!!!! КАЖЕТЕ КАКВО Е :)
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

swords1010
11-07-2007, 20:25
Освен доктор не, не рискувай да се оправяш сам! Какво ще ти стане ако просто отидеш на лекар да погледне за какво става въпрос? Никъде не се казва, че като те види, ще хване ножа и ще те почне! Ако не е сериозно проблемът може да се реши и без оперативна намеса. Често става така. ;-)

Marto_92
11-07-2007, 20:33
Освен доктор не, не рискувай да се оправяш сам! Какво ще ти стане ако просто отидеш на лекар да погледне за какво става въпрос? Никъде не се казва, че като те види, ще хване ножа и ще те почне! Ако не е сериозно проблемът може да се реши и без оперативна намеса. Често става така. ;-)

благодаря ти :) за др....без коментар ;]

bequick
11-08-2007, 17:02
Мдам. А дори да е фимоза, това не означава, че 100% ще те режат :) Ако не ти е голям проблем можеш и така да си останеш.

casanova_bg
11-13-2007, 19:34
brato vij sega dnes hodih na orolog po sa6tiq problem ::: 4eti vnimatelno


kogato ti e nadarven ne ti se ogolva za6toto koji4kata se e srasnala za da se opravi trqbva da ti napravqt operaciq lekarqt mi kaza 4e tva se prepora4va ot mn drugi darjavi (sa6t d.r.) a ako po kraq na glavi4kata ima6 za4ervqvane togava ima6 fimoza tva ne se lekuva i ne e zarazno kazami 4e vseki 3-ti maj go ima tva ne se pritesnqvai otivai na lekar da se lekuva6 az napravih gre6kata 4e ne otidoh po rano no sega se lekuvam i se nadqvam da mi mine uspeh i nikakav sram

dantro
11-13-2007, 20:12
И при мен беше така .. в началото можех да си оголвам главичката само когато ми беше спаднал но с времето се оправи .. и сега ще ми е трудно но когато правя секс се оголва сама .. ^:^ :smt001

*~!-TIESTO-!~*
11-13-2007, 20:26
Аз като бях на 12 ми беше така. Тогава ми беше малка пи*ката, а сега е доста по-голям. Сигурен съм, че ти е малка пи*ката и за това се получава така. :wink:

Valento
11-13-2007, 20:28
Опъни някоя ако изонщо ти пусне и си чук!!! :-s

dantro
11-13-2007, 20:31
Аз като бях на 12 ми беше така. Тогава ми беше малка пи*ката, а сега е доста по-голям. Сигурен съм, че ти е малка пи*ката и за това се получава така. :wink:


хаха не е от това че му е малка пишката бе .. наи-добре да си направи сефтето с някое готино гадже и ще се оправи работата

Schnitzer
11-13-2007, 21:25
Спамери такива. :-) Само които е имал проблеми с оная работа знае кво е напрежението.До автора-иди на лекар батка,така правя аз и съм здрав прав с корав.

dantro
11-13-2007, 22:07
:D не бе не го режи според мен изчукаи някоя ако не стане отиди на оролог