PDA

View Full Version : заразяване с СПИН въпрос



nata6ka
11-07-2007, 19:35
имам въпрос за СПИН ако правиш секс с човек болен от спин с резерватив ако не се скъса не си се заразил нали така, но ако е без презерватив но момчето не се изпразни в теб ?? много ще бада благодарна на отговорилите .пак и ако има такава тема няма да е зле по-новите хора да знаят щото никой не се рови в по -задните страници

christina_aguilera
11-07-2007, 20:13
Ами мисля, че момчето ако е болно от СПИН дори да не се е изпразнил в жената пак може да я зарази.. :-|

cracken
11-07-2007, 20:19
Ако не се е скъсал не би трябвало да се заразиш , а за втория въпрос, мисля, че дори и да не се изпразни пак можеш да се заразиш, но не сам сигурен!

_BoSSy_
11-07-2007, 20:29
Човек може да се зарази със СПИН по 3 начина(на всеки познати)-
по полов път-анален,вагинален и орален секс,кръв и вроден ХИВ(детето бива заразено още в утробата или при раждането).Предава се както от мъжа(сперма),така и от жената(вагинален секрет).Презерватива е единствения начин да се прадпазиш не само от ХИВ,а и от множество други за щтастие лечими полово предавани болести.Попадне ли какъвто и да е секрет във влагалището на жената от ХИВ-позитивен,става мн лошо.Все пак да се има в предвид,че по време на ерекция мъжът изхвърля секрет(които ние наричаме "предеяколационна течност") и ако е без презерватив,оттичаш...
За ХИВ(СПИН) няма лечение-единствено може да се забави развитието на болеста,поддържаики нормалното здравословно състояние на човека чрез терапии и медикаменти за които не съм наясно..

Затова хора,пазете се и пазете тези около вас...

Надявам се да съм ти помогнала малко :)

Iv4eTy
11-07-2007, 20:44
Ами доколкото знам, СПИН-ът се предава не само чрез семенната течност,а и чрез секретите отделяни по време на половия акт. Така че правиш ли секс със заразен, без презерватив.... заминаваш... Така че нерискувай.

Ico_
11-08-2007, 13:10
ХИВ вирусът се съдържа във всяка течност от организмът-сперма, вагинални секрети, слюнка, сълзи, кръв и тн...

_BoSSy_
11-08-2007, 14:24
ХИВ вирусът се съдържа във всяка течност от организмът-сперма, вагинални секрети, слюнка, сълзи, кръв и тн...

От слюнка и сълзи не може да се хване ХИВ/СПИН!!!!Поради простата причина,че е в мн малки количества и не може да бъде пренесен(ХИВ).От къде го измисли тва не ми е ясно...???...

Dr.Hause
11-09-2007, 08:17
Ами мисля, че момчето ако е болно от СПИН дори да не се е изпразнил в жената пак може да я зарази.. :-|


и аз така мисля... :(

Ico_
11-10-2007, 14:16
ХИВ вирусът се съдържа във всяка течност от организмът-сперма, вагинални секрети, слюнка, сълзи, кръв и тн...

От слюнка и сълзи не може да се хване ХИВ/СПИН!!!!Поради простата причина,че е в мн малки количества и не може да бъде пренесен(ХИВ).От къде го измисли тва не ми е ясно...???...
Да си видяла някъде да съм написал, че можеш да се заразиш?Мисля, че съм споменал само, че се съдържа и в слюнката и в сълзите.Това е доста по-различно.Зацепваш ли?

blablablabla
11-11-2007, 15:23
reshih da pitam v tazi tema.taa vuprosa me moje li da se hvane spin ako si slojish obicata na nqkoi dr ? po neq e nqmalo kruv no vse pak da popitam ?

Shenkito
01-05-2008, 20:01
Ако презарватива не е скъсан шанса е 1 на 1 000 000 000 000 ... да се инфектираш разбирасе ако партниорати е ХИВ+ , но ако е скъсан дори и момчето да не свърши в теб може да се инфектираш !

batkodoki
01-06-2008, 00:43
аз не мога да рзбера едно - как така винаги в примерите Момчето е носителя на вируса, като статистиките в световен мащаб доказват точно обратното - женския пол е статистически знчим резервоар на инфекцията!

LedenaStrast
01-06-2008, 00:50
аз не мога да рзбера едно - как така винаги в примерите Момчето е носителя на вируса, като статистиките в световен мащаб доказват точно обратното - женския пол е статистически знчим резервоар на инфекцията!

В примерите е така, защото все момичета питат :D