PDA

View Full Version : на някои от вас падал ли му е нокат???



SuN4o_F
11-07-2007, 21:15
оф сори за тъпия въпрос нооооооо... след нечовешкото парти Hard Love ... когато се прибрах ноктите на краката на палците ми бяха сини... и стават все по-сини... незнам как съм скачала ... за първи път ми се случва такова чудо.... та искам да ви попитам .. боли ли когато пада и когато расте новия ? за колко време израства нов ? защото мисля лятото да ходя да бачкам на морето ама без нокти хаххаха :-& оххх нз много съм се филмирала ... и бтв ако знаете някакви козметични мазила и работи за да се оправя по-бързо кажете ... мерси мн

HopeLesss
11-07-2007, 21:52
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Айде ще пропусна увода и ще кажа само, че не боли много като пада, ама после е много гнусно да седиш без нокът :-s

SuN4o_F
11-07-2007, 22:02
uf ужасно е ... но супер много ме наплашиха :(

gabs
11-08-2007, 05:52
ne si priteanqvai i na men mi epadal naistina e malko gnyno no nqma na4in kato pda ne boli i posle barzo izrastva do lqtoto 6te ti irastni

gothic_angel
11-08-2007, 07:02
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Айде ще пропусна увода и ще кажа само, че не боли много като пада, ама после е много гнусно да седиш без нокът :-s

SuN4o_F
11-08-2007, 07:33
Незнам как си се докарала до това отвратително състояни но успех и да минеш без лекари! :neutral:
e kak цяла нощ подскачах .... ама стабилно подскачане и ето какво стана

Devilka
11-08-2007, 11:40
ne si priteanqvai i na men mi epadal naistina e malko gnyno no nqma na4in kato pda ne boli i posle barzo izrastva do lqtoto 6te ti irastni
:lol:

black_mermaid
11-08-2007, 12:23
На мен като малка ми падна нокът, защото се бях затиснала на железна врата. Самото падане не боли, дори не го усетих. Но докато ти порасне нов е доста кофти.

ЕPu
11-08-2007, 13:44
на мен ми се е случвало на нокът на ръката..
самото падане не боли, ама след това е гадно..

LofYou
11-08-2007, 14:15
Оле само при самата мисъл .. незнам дано се оправиш бързо .. :)

UnaBletoLoVeU
11-08-2007, 14:30
Като бях малка си бях затиснала пръста на машината на баба и ми падна нокътя. Не боля падането, обаче без нокът е..... :-&

SuN4o_F
11-08-2007, 15:33
Да, точно така и точно при същите обстоятелства си преебах палчето на левия крак на Critical Damage 2, през февруари... :-D
Беше лилавичко няколко месеца, скапа се напълно, беше някво умяло такова... Ама не падна... Просто след него започна да расте нов нокът...И постепенно го изрязах... Хах...В продължение на 5-6 месеца...
Няма да падне, ще си стои на пърста, и за около половин година ще порастне нов...
Много се радвам за теб... По това се познава кога едно парти е било велико! :P
hahhaha нали миличка :) ти знаеш как е :) а за съветите и отговорите на другите мерси :))

DisciplineAndOrder
11-08-2007, 15:49
Самото падане не боли,докато израстне е гадно...

peteto89
11-10-2007, 08:59
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Айде ще пропусна увода и ще кажа само, че не боли много като пада, ама после е много гнусно да седиш без нокът :-s
na men mi e padal vadi li sa mi s operativna namesa no naistina e gnusno otidi na lekar

AnIcHkAtA
11-10-2007, 11:13
Начи аз като бях по малка (3- 4 клас) си бях дръпнала една кожичка на показалеца на ръката.Ей така я хванах с зъбите и я искормих и то като бликна кръв :D сигорно не е било много, ама бях много изплашена.След това нокътя просто отказа да расте и 2-3 месеца не помръдна.Накрая си преодолях страха и отидох при сестрата в училището.Тя ми го огледа и ми сложи няква пудра и едно зелено кремче (по скоро приличаше на вазелин); бинтова ми го и ми каза имената на тия лекарства.Купих си ги и в продължение на месец-два го мажех пръста и сменях марлята всяка сутрин.Накрая почна да расте обаче беше малко деформиран самия нокът докато не израсна и не го отрязах.Сега си е нормален.Нокътя на палеца на крака си го бях защипала на една врата отдоло (беше много зверско :( ) обаче и той малко по малко израсна (пак деформиран като тоя на ръката) и го изрязах.Баща ми редовно си удря нокрите на ръцете с чукове и разни такива тежки предмети ама и той по същия начин ги реже. ИиИи...Споко ше израсне след 5-6 месеца. :wink: