PDA

View Full Version : Въпросче?



drozila
11-08-2007, 08:04
s edno mom4e sam ot izvestno vreme, no toi ne iska da pravim seks, za6toto za iska mejdu nas de izleze ne6to seriozno i zatova ne iska da izburza, strah go e da ne sam si pomislila, 4e mu bilo za ednoto e**. ta vuprosa mi e spored vas naistina li e taka ili prosto sam mu samo za razvle4enie i ni6to pove4e?

slun4evo
11-08-2007, 08:14
Мисля, че това твоето не е икакъв проблем.Браво, мацка, намерила си идеалното гадже, не иска секс от теб а сериозна връзка.Ако му беше само за развлечение, щеше да спи с теб без много да му пука.Тай че, според мен той държи на теб и наистина иска сериозна връзка.Много малко са тези момчета.Наистина те обича според мен :)

drozila
11-08-2007, 08:17
da no, strannoto e 4e iz kvartala mu se nosi slavata na playboy i ot tva me e strah, vupreki 4e tvurdi, 4e otkakto e s men se e promenil i nz.

vaniLL
11-08-2007, 08:28
emi prmoenil ne promenil shte razberesh , no tova , che ne iska da izbyrzva sys sexa i spore men e seriozno otnoshenie kym teb :) ... pyk za slavata - ako se chue , che sestra ti e kurva , idi razpravqi , che nqmash sestra 8-) 8-) 8-) ako pyk vrqvash an takiva sluhove - kakvo si mislish - che s tova izkazvane iska samo da te zabludi ili :roll:

LoLiPoP4o
11-08-2007, 09:04
еми щом му се носи слава на Playboy и си с него от извесно време и тои не е правил още секс с тебе и нете е оставил начи наистина се е променил :)))

krem4et0
11-08-2007, 11:39
Явно иска да му имаш повече доверие. но, за да се изгради сериозна връзка не е задължително да се пазите като ощипани моми 3 години. Можуе и на първата среща да си легнее и пак да се получи нещо сериозно, а може след дълго и мъчително чакане(особено, ако нкоя от страните не е девствена), да се окажете, че секщсуално не си пасвате, да имате проблеми и това да ви раздели.

LuF_pIsAn
11-08-2007, 11:55
Мисля, че това твоето не е икакъв проблем.Браво, мацка, намерила си идеалното гадже, не иска секс от теб а сериозна връзка.Ако му беше само за развлечение, щеше да спи с теб без много да му пука.Тай че, според мен той държи на теб и наистина иска сериозна връзка.Много малко са тези момчета.Наистина те обича според мен :) Така е :) и се пише Въпросче :-D

Kras4eto_lp
11-08-2007, 17:29
Според мен момчето иска нещо по сериозно. :wink:

JuS7^YourS
11-08-2007, 17:57
ние откъде да знаем какви са му намеренията, като дори не го познаваме? Трябва сама да прецениш дали да му вярваш или не.

abvkenef
11-08-2007, 18:18
Ем радваи се каквоти пречи 4е не иска да бърза и аз съм така , 6тот му пука за теб но вие понякога не го разбирате :P

Mishity
11-08-2007, 19:35
Може би наистина дъвжи на теб,щом не избързва със секса.А може би си има няколко,които си чука редовно (извини ме за израза,ама...) и ти си му наистина за развлечение.Но чесно казнао,май е първото...обича те или просто е хлътнал.

NiksaN4e
11-08-2007, 19:59
Добре ве да го ева... Тука чета и само тъпотии. И какво щом не спи с нея - иска сериозна връзка, а щом спи - не... Много тъпо разсъждавате... Манталитетът ви си личи... Аз като спя с приятелката си, а ходим от скоро значи не искам нищо сериозно така ли ?!?! :-x Порастнете малко. СЕКСА си е нещо естествено и даже скрепява връзката !

zabludenata
11-08-2007, 21:33
Е то какво развлечение ще е кат няма да има игра :-D Момчето сигурно е сериозно ;)
а бтв пише се "въпросче" без "т" ;)

BMW_MPOWER
11-08-2007, 23:07
tochen e picha

drozila
11-09-2007, 08:06
Добре ве да го ева... Тука чета и само тъпотии. И какво щом не спи с нея - иска сериозна връзка, а щом спи - не... Много тъпо разсъждавате... Манталитетът ви си личи... Аз като спя с приятелката си, а ходим от скоро значи не искам нищо сериозно така ли ?!?! :-x Порастнете малко. СЕКСА си е нещо естествено и даже скрепява връзката !
suglasna sum s tova, i za tova mi e stranno :-s

Dr.Hause
11-09-2007, 08:07
тоо е некав странен

момиче да му вика да правят секс и той не...накъде отива светът :-s :-s :-s