PDA

View Full Version : Писна ми от богати надувки!



slun4evo
11-08-2007, 08:33
Проблема ми е следния:Значи класа ни е много разкъсан, сега сме 9 клас и миналата година бяхме зайци.Имахме цяла година за да се опознаем и мисля, че вече знаем много неща за себе си.Да обаче има една групичка, която наричаме "елита".Те са 5 много надути момичета които само плетат интриги, за тях ние сме утайки и само разкъсват класа.Аз и останалите момичета всячески се опитваме да станем по задружен клас, но тези богати надувки не искат.Постоянно ме обсъждат и се дразнят, че съм по хубава и, че не само те са забелязвани от другите а и аз.Говорят зад гърба ми и само настройват момчетата от класа срещу мен и моите приетелки.Мислят си че като са богати значи са нещо повече.Моля ви дайте някакъв съвет как да спра това, и някой има ли подобен проблем?
Благодаря опредварително! :)

slun4evo
11-08-2007, 08:39
Мама им да еб... на такива , не мога да ти помогна ама ше ги псоваме заедно :neutral:

\:D/ :)

GameMaster
11-08-2007, 08:51
Ami i az imah s1shtiq problem ama go reshih kato im teglih edn maina na onezi djofri i im zatvorih ustite.I ti mojesh da napravish tay ako iskash :-| ;-)

izmislenata
11-08-2007, 09:28
А ти си в езикова ,'елитна' гимназия или частно училище,познах ли?
Еми спокс,такива винаги ще има,важното е ти да се научиш да излизаш от ситуации,а тях ги заеби. Бъди си със свястната част от класа и да не ти пука кво говорят онея. Нали знаеш,по-добре на хората в устата,отколкото в краката. Ти сама си знаеш,че не трябва да им се впрягаш. Успех. :)

chocoleptic
11-08-2007, 10:54
:lol: Кво като ти говорят зад гърба и плетат интриги важното е на теб да ни ти пука.Тва за деленето навсякъде го има (90%) ..Така,че няма да се промени просто ти и другите момичета не обръщайте внимание на другите момичета и те ще престанат да говорят,а и да не престанат на кои му пука.. :smt001

MiMcHeToOo
11-08-2007, 11:33
Тегли им една майна.. Псувай ги.. Бий ги.. Меле !

RoyTheReaper
11-08-2007, 11:46
Като плетат интриги и настройват срещу теб, плети и ти интриги и настройвай срещу тях.

Dark_Angel_F
11-08-2007, 11:52
Само едно ще ти кажа ЗАВИЖДАТ ..... В новия ми клас иам една групичка пушачки ( в случая дори не са и богати ) дет се мислят за върха на аизберга ма не са защото са грозни и само една от тях е хубавичка , друга пък е като хипопотам . трета грозновата и пъпчива , четръвта грозна с грум а без грим когаот е сънуваш кошмари , а другите двечки и те са скръб... Поснтоянно говорят за мен и другите момичета .... Ама като ги гледам пон е тия з акотйо знам че говорят съм убедена че завиждат ... МА си реших да не им се впрягам ся съм си закала , че ще ги заеба ще си гледам учението , а те да пропадат колкото си искат.... Направи същото и ти ..

sexa_na_kompleksa
11-08-2007, 12:20
Мацка,такива като тия нали се сещаш,че винаги ще ги има ? Или ги игнорирай и изобщо не им обръщай внимание,или отвръщай на удара с удар ! Успех ! :)

The_special_one
11-08-2007, 14:20
Бой по каските!

П.П. Не им обръщай внимание! 8)

Seducti0n
11-08-2007, 14:24
Ти не може да си самодеен борец за справедливост,нахъсан от каузата-Да спасим класа ни.Именно в тези години,децата са сколонни към това да парадират с финансовите възможности на своите родители.Убедени са,че парите на техните ги правят независими,силни,властни.Р ално погледнато въпросните девойки,отварят много по-лесно вратите пред себе си,убедени в това,ме са божества,чиито семейства,могат за задоволят всяка една нужда или обикновен каприз.

Моя съвет е просто да не се поддаваш на провокациите им и да не обръщаш внимание,защото тях именно наличието на такова ги мотивира да продължават да се държат,като кокошки.С времете ще им омръзне да парадират със всичко...просто трябва да се намери някой,кой да ги светне по някои въпроси и да разберат,това че с изкуствено високо самочувствие не се постига нищо... :!:

lyly_lili
11-08-2007, 14:52
Мама им да еб... на такива , не мога да ти помогна ама ше ги псоваме заедно :neutral:



\:D/ :evil: :evil: :evil: smurt na Elitkite :-D

BioX
11-08-2007, 15:04
badi takava kakvato si bez zna4enie bogata ili bedna!

mulgore
11-08-2007, 17:55
Като плетат интриги и настройват срещу теб, плети и ти интриги и настройвай срещу тях.
Пак българското във вас се събуди...За кво и тя трябва да го прави...Аз бих им казала пък,че са супер тъпанарки дето се мислят за нещо което не са и да си затварят плювалниците...Да не делят класа....Ще ги у мършите...Познато ми...Даскалото ми е пълно с такива мърди..Направо... :-s

slun4evo
11-08-2007, 18:56
Благодаря ви, ще се постарая да не им обръщам внимание.Но кофтито е, че аз се мъчих цяла година и учих за да вляза в елитно училище и влязох, а тея пикли са ги вкарали и готово. :)

izmislenata
11-08-2007, 19:02
Благодаря ви, ще се постарая да не им обръщам внимание.Но кофтито е, че аз се мъчих цяла година и учих за да вляза в елитно училище и влязох, а тея пикли са ги вкарали и готово. :)
Значи бях права,така ли излиза? В 'елитно' училище си,а какво по-точно? Плс,кажи ми,че правя нещо като 'проучване' :)

^Sam90^
11-08-2007, 19:05
Ох... няколко пикли казали нещо за тебе и вече АУ ... кво се коркаш - ако тръгнеш да квичкаш от всяко нещо, което чуеш за себе си, ехеееееееееееееееееееееее ...... Трябва да си егати мазния плужек, за да не говорят за теб...
Нека си говорят - тях ще ги боли устата.

mulgore
11-08-2007, 19:08
Благодаря ви, ще се постарая да не им обръщам внимание.Но кофтито е, че аз се мъчих цяла година и учих за да вляза в елитно училище и влязох, а тея пикли са ги вкарали и готово. :)
Точно така момиче... \:D/ Не им обръщай внимание учи си,забавлявай се и си живей...Преуспей и имай хубав живот...Това ти препоръчвам...Зарежи ги тея пикли...След време ти ще си по-добра от тях на ъкъл и на всичко друго,а те ще са тъпанарки които по цял ден висят у тях и ходят по барчета и дискотеки и ще вземат парите си от родителите си...Офф малко се отклоних съжелявам.. :D

linka92
11-08-2007, 19:30
Ох,такива винаги е имало и винаги ще има,друг е въпроса,че някои просто не знаят как да им "намерят цаката".Целта на тези "елитки" е да превлекат внимание,да бъдат обсъждани и явно в повечето случаи го постигат.Щом искат да делят класа-нека го правят.Ако се раздели, единственият виновник за това ще е самия той,защото е позволил да стане това.Апък ти,така като гледам не си се закахарила много,много какво говорят за теб,след като парадираш с това,че си по-хубва(не знам до колко е така).Ако им позволиш да ти повлиаят по някакъв начин,било то-да ти развалят настроението,да ти понижат самочувствието,ще говори лощо за теб,не за тях.Защото те целта си ще са я постигнали,а ти ще си тази,която им е позволила.
Та така де,надявам се да си схванала това,което исках да кажа,защото малко се разводни отговора ми...Каквото си направиш сам,никой друг не може да ти го направи-и в добрия,и в лощия смисъл!

bqsna_teenagerka
11-08-2007, 19:59
0о0о0 боже какво можеш да направиш освен да бъдеш себе си?
ако някой те хареса и ти е приятел това трябва да е така заради това което си! остави ги тия 'надувки" както ги нарече ти! живей си там тинейджърството и дА не ти пука!

FaHrEnHeit
11-08-2007, 21:08
Най-доброто нещо, което можеш да направиш е да ги оставиш да си живеят мизерния живот.А ако момчетата и момичетата от класа ти са достатъчно интелигентни,за да разберат че онези не струват, значи няма да им слушат глупостите. ;) Ако ли не значи са същите кратуни като тях. :-({|=

slun4evo
11-12-2007, 08:35
Благодаря ви, ще се постарая да не им обръщам внимание.Но кофтито е, че аз се мъчих цяла година и учих за да вляза в елитно училище и влязох, а тея пикли са ги вкарали и готово. :)
Значи бях права,така ли излиза? В 'елитно' училище си,а какво по-точно? Плс,кажи ми,че правя нещо като 'проучване' :)

Уча в природоматематическа гимназия :)

gabrielka@a
11-12-2007, 08:52
Ти не може да си самодеен борец за справедливост,нахъсан от каузата-Да спасим класа ни.Именно в тези години,децата са сколонни към това да парадират с финансовите възможности на своите родители.Убедени са,че парите на техните ги правят независими,силни,властни.Р ално погледнато въпросните девойки,отварят много по-лесно вратите пред себе си,убедени в това,ме са божества,чиито семейства,могат за задоволят всяка една нужда или обикновен каприз.

Моя съвет е просто да не се поддаваш на провокациите им и да не обръщаш внимание,защото тях именно наличието на такова ги мотивира да продължават да се държат,като кокошки.С времете ще им омръзне да парадират със всичко...просто трябва да се намери някой,кой да ги светне по някои въпроси и да разберат,това че с изкуствено високо самочувствие не се постига нищо... :!:
Съгласна съм!Игнорирай ги и те ще престанат ;)

RoyTheReaper
11-12-2007, 10:47
Като плетат интриги и настройват срещу теб, плети и ти интриги и настройвай срещу тях.
Пак българското във вас се събуди...За кво и тя трябва да го прави...Аз бих им казала пък,че са супер тъпанарки дето се мислят за нещо което не са и да си затварят плювалниците...Да не делят класа....Ще ги у мършите...Познато ми...Даскалото ми е пълно с такива мърди..Направо... :-s

Българското... :roll: ](*,)

Като им кажеш, че са супер тъпанарки, нищо няма да направиш, най-много да направят някоя интрига и да те прецакат. В такива ситуации се иска мозък за да се справиш с противника. А като държите да сте идеалисти, ваша работа, но ще ви мачкат. Трябва да се научите на разумни дози гъвкавост и безскрупулност.

?love_haTe!
11-12-2007, 12:54
Пф..баси за какво толкова ти пук?!
Кой е казал,че трябва да си първа приятелка
с всички от класа ти.
Като ги настройват срещу теб и те са тъпи и се оставят
да бъдат манипулирани от вчерашни кифли..това е техен проблем.
Заеби ги тея..такива ги има навсякъде и при мене..
това са една групичка от 3-4-5 момиченца,които се правят на нещо,което не са.
Такива или ги газиш или не им обръщаш внимание :wink:

love_only_one_boy
11-12-2007, 15:54
Всички казват,че не тр да им обръщаш внимание. Ама е трудно дори невъзможно!! Затовааа :? :o Хах Емм по никой начин не можеш да се справиш с такива като тях!!!
Струваш повече от техните маркови дрехи,ботуши,ГСМ-и и т.н. ;)

moon_flower
11-12-2007, 16:32
Ами...само да кажа,че не всички заможни хора са гадняри... :?
Ама тва не е по темата.
Горчивата истина е,1е много хора парадират стова,че са богати,имат яки дрехи и са много готини понеже имат яки гримове и изглеждат бляскаво...Трябва просто да ги блокнеш от съзнанието си.Не е лесно,ама въобще не е лесно,но просто си казваш"Тия грозотиики няма да ми съсипват нервната система."Отиваш на училище и ги гледаш отгоре,все едно ти си повече от тях(а то може и така да си е).Натрии им носа със собствената им игра. :grin:

DisciplineAndOrder
11-12-2007, 16:53
Някак смешно е да го казва момиче като теб. :lol:
"Аз съм по-хубава от тях,по-умна съм от тях" и после "Те са гадни надуФки"...

Reed
11-12-2007, 19:25
И да не бяха точно тия,и да не бяха богати,се някой ще се намери да плете интриги и да говори зад гърба ти...не може да сте перфектен клас и 'сички да се обичате и да сте супер задружни