PDA

View Full Version : Съучениците ми се държат кофти с мен ... :|



allallall
11-08-2007, 11:24
незнам защо но съучениците ми се държат кофти с мен ...
На 17 год съм ... 11 клас сме .. и в клас сме няколко момчета и с тези няколко момчета сме вече в 1 клас от ъъъ 3 години и ... незнайно защо , от моя страна ме отбягват ... не си мислете че съм някакъф който има проблеми с общуването .. имам супер много приятели.
Но просто ... нали знаете в 1 клас сме и не може така да се държим като непознати ... как да постъпя за да се сближат с мен ??? някви съвети ?

m1t3t0
11-08-2007, 11:31
Може да те отбягват,защото нямаш проблеми с общуването,нали разбираш,може да те чувстват конкурент за момичета или нещо подобно,при мой приятел се получи така

Dark_Angel_F
11-08-2007, 11:44
Подобен проблем .... такнаречентие ми съученици се сържамт с мен и една пряителка в класа зле защото сме умни , учим ис уроците и слушаме метъл , а те нито едно от трите .... И мога само да ти кажа да не им обръщаш особено внимание ... Ако си там за да учиш нещо давай .. не позволавай да ти пречи това , а щом казваш че имаш много приятели извън каса така вече е добре ... А мисля че само завиждат за нещо и те смятат за конкуренция в дадена област и за това се държат така ...

Dark_Angel_F
11-08-2007, 13:40
Ами не знам дали маш проблеми , ама нас заради метъла от една страна ни игнорират..

LuCiFeRs AnGeL
11-08-2007, 13:40
Аз като слушам метъл...да не би да имам проблеми ?

То момичето не казва, че има проблеми, защото слуша метъл, а защото съучениците й не слушат... Явно са дискриминатори. :D

Иначе щом имаш приятели извън класа няма смисъл да си правиш труда да се сближаваш с тях... Не може вечно да те отбягват. :)

rauchen
11-08-2007, 13:42
не мога да разбера,защо ти пука какви са ви взаимоотношенията нали каза,че си имаш приятели извън даскалото мен вече не ме интересува какво си мислят тея от моя клас трябва да направиш същото :roll:

The_special_one
11-08-2007, 14:14
След като си имаш приятели, какво ти пука, по дяволите?
Кой ви е набил филма,че трябва да сте приятели с класа си?
Това са просто хора,с които учите заедно.
Съученици.
Приятелите са друго нещо... Щом си имаш, не знам какво те притеснява...Истина истина

П.П. Мен навремето(в стария клас бяхме 4 момчета и 17момичета)също ма отбягваха момчетата в класа ми #-o защото доста момичета от класа си падаха по мен и те туй ги дразнеше :neutral:

skaboom
11-13-2007, 08:02
След като си имаш приятели, какво ти пука, по дяволите?
Кой ви е набил филма,че трябва да сте приятели с класа си?
Това са просто хора,с които учите заедно.
Съученици.
Приятелите са друго нещо... Щом си имаш, не знам какво те притеснява...Истина истина

П.П. Мен навремето(в стария клас бяхме 4 момчета и 17момичета)също ма отбягваха момчетата в класа ми #-o защото доста момичета от класа си падаха по мен и те туй ги дразнеше :neutral:
Комплексар :D
Иначе до автора на темата - бой да те уважават :smt001
ПП: Уважаеми метъли, сравнете метълите сред младото поколение като бройка, и така наречените "rude boys" (слушащи ска) и после ми говорете. Това, че позирате с музиката, която слушате си е ваш проблем, не е от метъла. ](*,)

Presley
11-13-2007, 08:10
Еми щом имаш приятели иэвън училище,какъв ти е проблема ?Това ,че сте в един клас,не эначи че трябва да сте приятели.Да не ти пука [-X И все пак ,ако тоооолкова много държиш да се сприятелите,просто ходи при тях,говори нещо ,абе постепенно им се натрапи :D

skaboom
11-13-2007, 08:12
Еми щом имаш приятели иэвън училище,какъв ти е проблема ?Това ,че сте в един клас,не эначи че трябва да сте приятели.Да не ти пука [-X И все пак ,ако тоооолкова много държиш да се сприятелите,просто ходи при тях,говори нещо ,абе постепенно им се натрапи :D
На бас, че ако ги прибие ще го уважават повече :D

monityY
11-14-2007, 07:46
Kофти.. Аз също съм се чувствала така,макар че съм момиче.Но пич,нз как да ти помогна,виш предните съвети :) :twisted:

SunnyG
11-14-2007, 09:09
Да,не е задължително да сте приятели,но гледай поне да си в добри отношения с тях.Все пак със съучениците си прекарваш повече време отколкото със семейството си.Това има значение,защото е много по-трудно да се справиш и с ученето в училище и със самия си престой там,когато атмосферата не ти допада.Потърси проблема и ако е в теб се постарай да го отстраниш :)Нямаш ли си поне един приятел в класа или някой,с когото да се движиш?В моя клас сме 2 пъти повече момичетата от момчетата,4 години сме вече заедно,но не смея да кажа,че съм приятелка със всички.Въпреки това гледам да поддържам добри отношения със всеки.Късмет.

Wrathchild
11-14-2007, 09:20
Те пак поне само те изолират...
Ми де да знам, започни да общуваш с някого, намери причина да го заговориш... и гледай просто така да си изпипаш всичко, че незабелязано да се сближиш с тях.

Плякам Майки
11-14-2007, 12:55
Kофти.. Аз също съм се чувствала така,макар че съм момиче.Но пич,нз как да ти помогна,виш предните съвети :) :twisted:

Теб те знаем. 8-)