PDA

View Full Version : И пак ме боли..



Fallen`Angel
11-08-2007, 14:24
Чета теми и мнения от сорта на "Любовта е болка, ако няма болка няма да е толкова сладка" и т.н. Чудя се дали е възможно наистина да обичаш без да боли? Защо трябва да ни боли, когато изпитване най-хубавото нещо на света? Защо, когато дори да сте разделени те боли? Онова нещо ти разкъсва сърцето, мислите, чувствата, настроението. Изведнъж всичко става безразлично, не се нуждаеш от нищо, освен от НЕЯ..искаш тя пак да е при теб, пак да ти дава онея приятни моменти.. Знаеш, че ти нямаш никаква вина за случилото се. Знаеш, че тя още те обича и не може без теб, казвала ти го е много пъти. И двамата сте най добри приятели, не можете без да се видите или поговорите. Значите много един за друг.. Тогава, като не може без теб и те обича, защо подяволите трябва да сме разделени и да НЕ МОЖЕТЕ да бъдете заедно в този момент от време.. Толкова е сложно всичко, толкова много искам да изтръгна всяко едно чувство от мен за да не изпитвам пак онази болка, защото вече..месеци наред я изпитвам и не мога..

CrazyWitch
11-08-2007, 15:26
Гррр.. Все едно аз съм го писала. Еми така се случва някой път. Явно се налага да бъдете щастливи, но всеки за себе си.
Гледай нещатата така. Всяко лошо нещо.. те прави по-добър и издялкан като човек. Странно е как .. двама човека могат да се обичат, но да не са заедно само поради причината, че са млади.. недодялани и сополиви. Не могат да говорят по-между си. Теб не знам ко те спъва, ама при мене ситуацията е такава и в момента давам игнор на мисълта си. Само ще се нараня, а аз съм хубав човек (поне ВСЕ ОЩЕ една малка част от мен вярва, че е така). Амм.. живота ни като млади хора е това ->.... Намираме се в красива стая с дъски по пода.. Оглеждаме розовите стени... ахххх колко хубава стая, но не гледаме къде вървим .. спъваме се и? Край си казваме в повечето случай, а не трябва да е така, защото вместо да седиш на пода и да си ближеш раните, трябва да се изправиш и вече ще знаеш ко й куца на стаята ще се изнесеш без да паднеш втори път. Апффуу. Дано си разбрал нещо, защото и аз не знам дали се разбирам. Трудна раота.

Sweet__Dream
11-08-2007, 15:33
Lubovta naistina boli mnogo.Az v momenta su6to se 4ustvam gadno :smt022 Hubavo e da obi4a6,no kogato 4ustvata sa vzaimni...

Fallen`Angel
11-08-2007, 15:39
Те до една част са споделени. Разбери - ние теоретично не ходим (в смисъл не се води че ходим), но практически да. Говорим си по цял ден, на даскало сме заедно пак по цял ден, следобяд пак по цял ден и общо зето за няколко часа (докато спим) не сме заедно. Теоретично не ходим, но дори и да имаме възможност да сме с друг - и двамата не можем, но също така не можем и да сме заедно.. :-s Толкова е объркано всичко..

koalka
11-08-2007, 16:47
Аз не мога да разбера, при положение, че и двамата се обичате, както си написал - защо не може да сте заедно?
Иначе - така сме устроени, е, не винаги след раздяла боли, но боли тогава, когато има чувства, не си безразличен.

Fallen`Angel
11-08-2007, 17:18
Права си, не съм безразличен. Но трябва, защото искам да бъда с нея истински най добър приятел и да спра да мисля за чувства и евентуални промени в отношенията ни в бъдеще. Надявам се да го постигна, защото искам да бъда нейн най добър приятел, но да не казвам голяма дума - напоследак успявам. Преди ми беше криво и тя го виждаше, сега ми е криво и тя не знае, но когато съм с нея съм весел и нищо друго не ми трябва. Сега тя замина за 1 седмица и няма да се виждаме и чуваме, пък после ще му мислим :) Съжалявам, че ви занимавам с глупостите си, но знаете, че човек понякога иска да сподели.. :?

Sweet__Dream
11-08-2007, 17:22
Nqma za kakvo da se izvinqva6..Vseki ponqkoga ima nujda da spodeli.Jelaq ti pri teb vsi4o da se opravi..Uspeh \:D/ :smt007 \:D/

monityY
11-08-2007, 17:53
Отговори си сама на въпроса...Естествено че дадения човек ще ти липсва,като не се виждате.. Само това разбрах от всичко което написа.. Но за да няма болка трябва вие да си направите връзката така че никой да не е ранен и както виждаш въпреки всичко има болка,като не се виждате и ти липсва дадения човек.. Все си е болка нали?Такаче да,Любовта е болка :!: