PDA

View Full Version : Моля ви за помощщщ;(



lil4etuuu
11-08-2007, 15:47
Здрасти .. ;( Проблемът ми е такъв че съм леко лудичка хах смисъъъл много говоря в часовете крещя им на даскалите бля бля бе часовете им ги проваляме хах смешно смешно ама майка ся е на родителкса среща и незнам как да и са оправдавам пак ... някой ако знай някви такиа маний моля ви пишете че съм яко загазила иначе
П.с на14 съм8 клас

gorska
11-08-2007, 15:59
Еми, първо обещай да се поправиш, второ кажи, че си била провокирана да крещиш, и трето спри да крещиш!!! Не съм имала подобни проблеми, така че не мога да ти дам хубав съвет, но да ти кажа цаката му е в подробностите... Например казваш: О, мамо, тогава ми беше толкова криво, едно момче ме убиди, една кола ме напръска по пътя за училище, едно червено беемве, толкова се ядосах, съжалявам много... Ако пък майка ти не ти повярва просто обещай да се поправиш... Не знам кво друго да ти кажа... :evil:

Seducti0n
11-08-2007, 16:06
Ей,не бива така.Човек си дава сметка,колко го е закъсал,едва след като ножа опре до кокала...Замисли се над поведението си,като не ти е интересно в час,поне се постарай да не пречиш.Никой не може да те задължи да внимаваш,ако ти самата нямаш желание.

Майка ти е напълно в правото си да негодува.Все пак,те изпраща на у-ще за да учиш,а не за да броиш мухите или да проваляш часовете.


Аз също говоря,но не много или поне на нисък глас,но не си позволявам да повиша тон на учителите.Може да са всякакви,но единственото нещо,което аз им дължа е уважение.Колкото и да ти е досаден и неприятен даден учител,понякога просто опитай тактично да замълчиш.Когато възникне,някакъв проблем,винаги по-умният е виновен и именно той е този,който трябва да се оттеги от спора и да остави опонента си да му мисли...

CaSsIe
11-08-2007, 17:11
то и на мене като ми стане скучно почвам да се въртя да плямпам и т.н. ма на учителите до ся не съм крещяла и се надявам да не ми се налага :D че кат си изпусна нервите става лошо...та не моа да ти помогна и аз съм в същото положение и ние скоро имаме родителска и аз съм ги забъркала едни бакии ся се чудя как да ги оправям :)