PDA

View Full Version : малки гърди



roksana_1
11-08-2007, 18:03
имам проблем имам малки гърди а съм на 14 ... мисля че се развивам доста бавно ... мн ми и ниудобно когато всичките ми фр имат доста големички гърди а аз некфо кат дете се чуствам :cry: дали е това само заради хормоните ?? ИМА ЛИ НЯКАКВИ НАЧИНИ С КОЙТО ДА СЕ СТИМОЛИРА ТОВА ? нали да не са некфи хапчета а безвредни...
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО http://www.postsmile.com/img/winter/s34.gif

Sweet__baby
11-08-2007, 18:15
Нямаш нужда от никакви хапчета. Всеки човек се развива по различен начин...на 14 години има гърди....други пък нямат.. и така. Всеки е такъв, какъвто е. Но все пак си само на 14 години. Имаш още време да се развиваш....Още си в пубертета. Така че бъди спокойна! Всичко ще е наред....Яж повече плодове, консумирай различни храни, за да се развиваш нормално! :) :) :)

roksana_1
11-08-2007, 18:21
Нямаш нужда от никакви хапчета. Всеки човек се развива по различен начин...на 14 години има гърди....други пък нямат.. и така. Всеки е такъв, какъвто е. Но все пак си само на 14 години. Имаш още време да се развиваш....Още си в пубертета. Така че бъди спокойна! Всичко ще е наред....Яж повече плодове, консумирай различни храни, за да се развиваш нормално! :) :) :)
мерси мерси мн http://www.postsmile.com/img/emotions/82.gif
:mrgreen: {}

comics
11-08-2007, 18:22
мм 1во снимка ми трябва, за да ти кажа :) :oops:

Sweet__baby
11-09-2007, 06:11
П.П има такава тема вече!!!


http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=141482

Dr.Hause
11-09-2007, 08:16
абе кво те грее колко са ти големи ти гледай да имап хубаво тяло пък те гърдите ще си дойдат .... :mrgreen:

roksana_1
11-09-2007, 10:55
еми аз си имам хубаво тяло :wink: слабичка съм а и др ми харесват тялото особено момчетата :D , но малко ми е притеснено заради генийте че рода на мама е с малки гърди ](*,)

tItEufFf
11-09-2007, 20:34
Спокойно бе...Няма защо да се тревожиш. Четох в някаква анкета, че момчетата обичали малки гърди (колкото и невероятно да звучи :) )
В никакъв случай не взимай хормонални хапчетата. Това е все едно слон да влезе в стъкларски магазин...ще обърка нещо, но не се знае точно какво!

FelisDirus
11-10-2007, 16:12
Пише се "гени". Ще порастнат, а колкото до мъжете, които харесват малки. Успех... :razz:

christina_aguilera
11-11-2007, 15:08
Пише се "гени". Ще порастнат, а колкото до мъжете, които харесват малки. Успех... :razz:
Това малко сарказтично ми прозвуча :D

Zealot
11-11-2007, 22:37
мене гърдите не ме вълнуват толкова колкото тялото , иначе след време като остарееш ще видим какво ще ти е мнението като ти увиснат "големите гърди"

foreverr
11-12-2007, 03:37
споко бе ще пораснат за къде бързаш?Аз съм на 15 и моите са малки :-D

bonbona102
12-03-2010, 08:57
Аз съм на 12 и съм 75 а :o :o :o имам приятелка ,повечето ми приятелки са така ,но искам поне малко по-големи :(

bonbona102
12-03-2010, 10:15
по горе в под приятелка да не си помислите ,че съм обратна-не просто писах нещо,сбърках и не съм го изтрила цялото . :D

margarita116
12-20-2010, 12:00
искам да ви питам нещо на 11 съм но не ми идва а пък имам окосмяване и ми растът гърди.. Има ли нужда да се притеснявам ? :neutral:

zlatit0o
12-20-2010, 18:16
искам да ви питам нещо на 11 съм но не ми идва а пък имам окосмяване и ми растът гърди.. Има ли нужда да се притеснявам ? :neutral:
на 11 .. никакво притеснение не трябва да имаш :razz: споко бее

preska102
12-21-2010, 14:46
все пак си само на 11... :D ти какво искаш :D аз съм на 13 и още не ми е дошло :D

Rolezzz
12-21-2010, 15:56
Пробвай с повече БОЗА
http://www.bomaks.com/img/Boza-Bomax-1L-Packing.jpg

vilito2589
12-22-2010, 13:55
искам да ви питам нещо на 11 съм но не ми идва а пък имам окосмяване и ми растът гърди.. Има ли нужда да се притеснявам ? :neutral:

Але кво си притесняваш и ти ?? :D :D Радвай се, че още не ти е дошло ... щото не е от най-големите плюсове в живота 8-)

По темата: всичко с времето си още си в пубертета и се развиваш.

koni
12-26-2010, 18:47
Има време ще ти порастнат. Иначе има и процедури за увеличаване на бюста - не говоря за операции. Дават ефект, но още ти е рано да се занимаваш с това пък и без увеличаване на мазнините по тялото не може да стане, а тогава може и да развалиш фигурата.

COTU
12-27-2010, 12:10
Споко... братовчедка ми на 14 беше почти плоска... нивелир да сложиш, равно показва. След 2 години можеше да нахрани 12 бебета...

SwEeTMuFFiN
12-27-2010, 13:03
аз съм забелязала че тия на тая възраст и по-малки или нямат гърди или са доста големи. но изведнъж горе долу на 14/15 им растът. аз съм на 13 1/2 и имам малки. нямам хубаво тяло но още не ми трябва.те първа ще се разкрасим :-D

awerw
12-27-2010, 19:16
Ох абе кви са тея големи,малки "елате пиленца при батко" :grin: За мен няма значение :D

mishanavolley
12-27-2010, 21:04
еми чоек майка ми е мн големи гърди пък мойте не са мн мн големи ама кво да се прави ако те е страх че момчето ще те зареже заради гърдите значи не те заслужава и е ебаси повърхностния щом от тва зависи дали ще ходят с някое момиче ... тка че споко ще пораснат ^^

nikitka_
12-27-2010, 21:45
..

albi951
12-28-2010, 15:43
искам да ви питам нещо на 11 съм но не ми идва а пък имам окосмяване и ми растът гърди.. Има ли нужда да се притеснявам ? :neutral:

спокс няма за кво да се притясяваш, тепърва ще се развиваш, а и не си мисли че е мн хубаво да ти дойде, като пораснеш ш разбереш. ;))

Menischeto
06-21-2011, 10:16
Здравейте, ужасно се тревожа по този проблем!!
На 14 съм, и много момчета казват че съм една от най-красивите момичета в класа, обаче:
Всичките ми приятелки имат цикъл дори и една 5то класничка си има пък аз съм 7 клас направо ми се плаче! Добре оставете цикъла на една страна то и без туй не е важно да имаш цикъл, а и можеш да излъжеш, че имаш.
Но имам много мънички гърди, пробвала съм всякакви методи но не става, понякога дори чувам момчетата да говорят: "Бих и предложил да излезем или да сме гаджета, но има твърде малки гърди!"

Аз съм отличничка, красива съм, също така и готина (поне всички така говорят (момчетата и момичетата). ) Иискам да ми помогнете да разреша тези 2 проблема благодаря предварително!!

FuCKkK13
06-21-2011, 10:49
Здравейте, ужасно се тревожа по този проблем!!
На 14 съм, и много момчета казват че съм една от най-красивите момичета в класа, обаче:
Всичките ми приятелки имат цикъл дори и една 5то класничка си има пък аз съм 7 клас направо ми се плаче! Добре оставете цикъла на една страна то и без туй не е важно да имаш цикъл, а и можеш да излъжеш, че имаш.
Но имам много мънички гърди, пробвала съм всякакви методи но не става, понякога дори чувам момчетата да говорят: "Бих и предложил да излезем или да сме гаджета, но има твърде малки гърди!"

Аз съм отличничка, красива съм, също така и готина (поне всички така говорят (момчетата и момичетата). ) Иискам да ми помогнете да разреша тези 2 проблема благодаря предварително!! така..ами значи аз съм на 15.. т.е 1 година по-голяма от теб..цикъла ми дойде в 5-ти клас и повярвай ми.. не бях на 7-мото небе... изобщо даже :? :o .. не ти трябва..само си представи в тия жеги как не можеш да ходиш на басейн и едва ли не ходиш с памперс в гащите, защото си е почти същото ако питате мен - запарва и е ужасно..колко са ти големи гърдите не зависи дали имаш цикъл или не..отличничка,хубава,готин а - еми извинявай ама ако някой не иска да излезе с теб само защото имаш малки гърди е пълен нещастник и идиот..гърдите ще пораснат..спокойно..като са ти малки..носи най-малкия размер сутиен и хич да не ти пука...ще ти дам пример - Ева Лонгория ..красива, модел, актриса, но не е с кой знае колко по-големи гърди от нормалното... и какво.. нито мъже и липсват,нито нищо..така че гърдите не са най-важното..като не мислиш постоянно за тях ще видиш, че без да забележиш ще пораснат..и би ли ти било хубаво..ако имаше огромни гърди и момчетата излизаха с теб само заради това..без да те харесват особено много и да ти гледат само в бюста - едва ли щеше да ти е хубаво..така че по- спокойно..за всичко си има време.. и следващия път някой като ти каже така - горе главата той не те заслужава :)

_InSaNe_
06-21-2011, 17:40
нямаш никакъв проблем :) а и е нормално за тази възраст.. темпото на развитие при всеки човек е индивидуално

Anonimka55
06-22-2011, 21:29
Аз съм на 14 също и мойте са много много малки .. И за сутиен не стават ... Мен ми се иска да нося бюстие (от тези с подплънките) Гърдите не изглеждат много големи а някак оформени :) Та разправях на мама,че една приятелка носи такова бюстие с подплънки и тя ми каза ,че може да вземе и на мен...минаха няколко дена и явно е забравила .. как да я подсетя? Срам ме е да и кажа " Мамо купи ми бюстие" :shock: ..Някакви идеи как да подхвана темата за бюстието?
Миналото лято едно момче ме пита за кой клас съм и аз му казах 7ми и той каза : "Как може да си за 7ми и да нямаш никакъв бюст?" Много гадно ми стана .. а и всички от моя клас ми се смеят ,че са ми толкова малки ,че и сутиен не мога да сложа :( Иначе аз не искам много големи .. като на една фр .. чашката и сигурно е Д или Е :D

Menischeto
06-23-2011, 07:39
Здравейте, ужасно се тревожа по този проблем!!
На 14 съм, и много момчета казват че съм една от най-красивите момичета в класа, обаче:
Всичките ми приятелки имат цикъл дори и една 5то класничка си има пък аз съм 7 клас направо ми се плаче! Добре оставете цикъла на една страна то и без туй не е важно да имаш цикъл, а и можеш да излъжеш, че имаш.
Но имам много мънички гърди, пробвала съм всякакви методи но не става, понякога дори чувам момчетата да говорят: "Бих и предложил да излезем или да сме гаджета, но има твърде малки гърди!"

Аз съм отличничка, красива съм, също така и готина (поне всички така говорят (момчетата и момичетата). ) Иискам да ми помогнете да разреша тези 2 проблема благодаря предварително!! така..ами значи аз съм на 15.. т.е 1 година по-голяма от теб..цикъла ми дойде в 5-ти клас и повярвай ми.. не бях на 7-мото небе... изобщо даже :? :o .. не ти трябва..само си представи в тия жеги как не можеш да ходиш на басейн и едва ли не ходиш с памперс в гащите, защото си е почти същото ако питате мен - запарва и е ужасно..колко са ти големи гърдите не зависи дали имаш цикъл или не..отличничка,хубава,готин а - еми извинявай ама ако някой не иска да излезе с теб само защото имаш малки гърди е пълен нещастник и идиот..гърдите ще пораснат..спокойно..като са ти малки..носи най-малкия размер сутиен и хич да не ти пука...ще ти дам пример - Ева Лонгория ..красива, модел, актриса, но не е с кой знае колко по-големи гърди от нормалното... и какво.. нито мъже и липсват,нито нищо..така че гърдите не са най-важното..като не мислиш постоянно за тях ще видиш, че без да забележиш ще пораснат..и би ли ти било хубаво..ако имаше огромни гърди и момчетата излизаха с теб само заради това..без да те харесват особено много и да ти гледат само в бюста - едва ли щеше да ти е хубаво..така че по- спокойно..за всичко си има време.. и следващия път някой като ти каже така - горе главата той не те заслужава :)

мercii
:)

ccdesigns
06-23-2011, 23:00
Аз явно съм един от малкото индивиди, които не обичат прекалено големи гърди :D Споко мадами, идвам! :grin: :razz: :razz:

badsector
06-24-2011, 12:14
Около млечните жлези се натрупва мастна тъкан. Затова големи гърди означават повече мас. Бозата е основно бързи въглехидрати, които стимулират производството на инсулин, който от своя страна кара тялото да трупа излишните въглехидрати като мастна тъкан. Затова и е възможно да се уголемят гърдите с боза, НО това означава натрупване на супер много мазнини по други части на тялото, т.е. ако се храните нездравословно, уголемяването на циците ще е чак след оголемяването на гъза, паласките, краката и ръцете. Ако искате след време да притежавате увиснало тяло, давайте с въглехидратите. Ааа и при затлъстяването се увеличава и площта на кожата, т.е. ако след време отслабнете, тая кожа ще си остане по вас. Много грозна гледка.

devina
08-22-2014, 21:37
sujalqvam che se namesvamtaka v temata, no sum nova tuk (v saita). Az sum na 16 i imam seriozna vruzka veche ot 7 mesa....veche idva vremeto za seksa....ujasena sum zashtoto gardite mi sa malki- nosq potplunki poprincip i me e strah che kato svalq sutiena toy mnoogo shte se razucharova.Molq vi POMOSHT!!!!!!!! Kakvo da qm za da se uvelichat za priblizitelno kratko vreme..BLAGODARQ vi predvaritelno :)

Christinna
08-22-2014, 21:51
namesvamtaka
mesa
gardite
potplunki
razucharova

........oferqvam te cicite sa ti nay malkia problem