PDA

View Full Version : лекува ли се ..



vesitu_
11-08-2007, 18:20
лекува ли се цистита без намесата на лекар..

Sweet__baby
11-08-2007, 18:33
Мисля, че не....Може да има някакъв метод за лечение с билки, но е нужно мнението на лекар по въпроса!

Cool_Bitch
11-08-2007, 18:34
Mislq,4e ne...

la4ezara
11-09-2007, 05:42
Имаше някакви билки... порови се в гугъл \:D/

Presley
11-09-2007, 08:45
НЕ!

kasiopea
11-09-2007, 12:25
Не! Аз съм имала цистит/имам все още/ и личната ми лекарка каза, че задължително трябва да се лекува от лекар. 8)

Arista
11-09-2007, 12:40
Спокойно :)
Цистита се лекува и то успешно ;-)
Билката с която се лекува се казва мечо грозде......ако 5 6 дни си правиш чай от нея 6те отмине
Ако няма6 време за чай има едно лекарство казва се Цистон без рецепта е на билкова основа и определно влияе добре :wink:
Страдала съм от цистит преди 2 години оттогава не се е появявал!
Треябва да знаеш че цистита е нещо като да си счупиш крака.....минава но трябва да се пазиш от студено от гол кръст просто имай едно на ум :)
Аз винаги имам едно хапченце цистон в портмонето за всеки случей ако имаш този проблем те съветвам да направиш като мен :)


ПП:Ако обаче почне огормна болка и тн наистина ще е добре косултация с лекар. Ако не е диагностициран цистит защтото може и да не е това

foreverr
11-10-2007, 15:15
НЕ!!!!!!! :?

alkobalko
11-10-2007, 17:47
Най-добре отиди на лекар. Не предприемай нищо сама.

pepitaaa
11-10-2007, 18:05
fear.com Колко струва тоя Цистон??? :)

vesitu_
11-16-2007, 19:17
Спокойно :)
Цистита се лекува и то успешно ;-)
Билката с която се лекува се казва мечо грозде......ако 5 6 дни си правиш чай от нея 6те отмине
Ако няма6 време за чай има едно лекарство казва се Цистон без рецепта е на билкова основа и определно влияе добре :wink:
Страдала съм от цистит преди 2 години оттогава не се е появявал!
Треябва да знаеш че цистита е нещо като да си счупиш крака.....минава но трябва да се пазиш от студено от гол кръст просто имай едно на ум :)
Аз винаги имам едно хапченце цистон в портмонето за всеки случей ако имаш този проблем те съветвам да направиш като мен :)


ПП:Ако обаче почне огормна болка и тн наистина ще е добре косултация с лекар. Ако не е диагностициран цистит защтото може и да не е това

mersi mn :mrgreen: =P~

fiama
11-16-2007, 19:35
Не бих те съветвала да лекуваш цистит сама. По-добре лечението да е под лекарско наблюдение.

princesa_viki
11-25-2007, 17:03
ами мисля че може,има едни антибиотици които са за гърло.знам че един път,точно заради цистита майка ми ми беше купила такива и помагат
Май оспамокс се казваха не помня,провери все пак :)

batkodoki
11-25-2007, 18:59
лекува ли се цистита без намесата на лекар..

зависи какво визирате под "лекар",

но в общия случай щом сте стигнали до това без помощ отвън на практика е нелечим. по-лошо, хронифицира и дава дългогодишни сложно протичащи следствия.

всички приказки за "НЕИЗЛЕЧИМ ХРОНИЧЕН ЦИСТИТ" са момински алабализми породени от мързела и простотията. лекува се естествено, от грамотни хора