PDA

View Full Version : Всичко беше наред, докато не се появи тя...



Malka_Taina
11-08-2007, 18:45
.Zdraveite priqteli,nari4am vi taka ,za6toto mislq ,4e moga da raz4itam pone malko na vas.....Ta eto i moqta malka istoriika::: Bqh s nego meseci ....Ne vsi4ko be6e nared,no se obichahme-dokato ne se poqvi TQ.Malkata ligla s dulga kosa go krusta sus skupite dre6ki i povedenie tip ''Trudno otkazvam'',nadmenniq pogled i ident - EMo...!!Prosto za mig vsi4ko se preoburna ..toi q izbra!Celiqt svqt ruhna i ot tam natatak az ne Bqh su6tata! Nemoga da go zabravq ,moje bi i ne iskam! Skoro ne bqhme se zasi4ali ,dokato edin den ,toi prosto se vklu4i i mi napisa..''bil sam golqm glupak ...kakvo sam izpusnal'' ,''skusah s neq'' i ne6ta ot toq rod ,pra6ta mi {} i t.n! Ta nz kakvo da pravq ,tolkova me e naranil -ako vsi4ko se povtori :(..Obi4am go ..nemoga da otreka,no nqma li tva da e nai-golqmata gre6ka v jivota mi (da se vurna pri nego) Na kade sega............

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Fallen`Angel
11-08-2007, 18:50
Всичко зависи единствено и само от теб. Има две гледни точки -
Едната е, че щом веднъж се е отказал от теб и е избрал нея - ще избере и друга, ако се появи. Затова по добре да не му даваш шанс, защото после ще страдаш още повече.
Другия вариант е да простиш тази грешка, но за да я простиш той трябва да ти докаже, че наистина съжалява, за да не стане, както по горе писах. Човек, когато истински обича прощава всичко, но трябва да знае, че прощава на правилния човек. :wink:

bebe_s_bazuka
11-08-2007, 18:58
Щом го обичаш дай му втори шанс може наистина да е осъэнал какво е изгубил и да съжелява за грешката си :smt008 .Прекрасно разбирам,че те е наранил много и неискаш това пак да се повтори,но все пак рискувай и може да спечелиш както е казано риск печели риск губи.Ако все пак всичко това се повтори отново поне ще знаеш,че си му дала шанс,който той е пропилял.Вече със сигурност ще знаеш,че този човек не е за теб и не те заслужава и с чиста съвест можеш да му биеш шута и да му кажеш чао чао.

S_T_E_V_E
11-08-2007, 19:21
Не го слушай лъже човека :? :?

sLaDkA_GrEsHkA
11-08-2007, 19:32
dai mu POSLEDEN shans !

BWald0rf
11-08-2007, 20:13
Втори път една и съща грешка не прави! Той си е направил избора - негов проблем е дали е било грешка или не ..

koalka
11-08-2007, 20:15
Това ти си го преценяваш - дали би му дала шанс или не.Определено аз не бих го направила.Първо, защото явно не е държал толкова на мен, за да тръгне с нея, при положение, че не сме ходили чак толкова малко време...Но може би трябва да му дадеш още един шанс, все пак всеки човек прави грешки и може би това е неговата...

miloto_girl_4e
11-08-2007, 20:17
Еми.. всичко зависи от теб..
На мен лично преди ми се е случвало да обичам някого, той да ме е наранявал, но да съм готова отново да бъда с него... Всичко е въпрос на гледна точка...
Да, наистина тъпо е постъпил, но ще е тъпо ти да го обичаш, той да съжалява и да не му дадеш втори шанс.. поне аз на твое място бих му дала възможност да се поправи :!: :!:

partychild
11-08-2007, 20:25
Аз не бих му дала втори шанс , защото от това ще съм много наранена и немисля че ще мога да му простя :( но все пак може да му дадеш последем шанс :-s

lLady_MooN_RaiN
11-09-2007, 03:28
Не ми се е случвало, затоа няма да ти кажа"разбирам те". Но...представи си, че си в магазин. Харесала си си чифт обувки.Те са това, което си търсила и това, от което си имала нужда. Купуваш си ги и си много щастлива. След определено време обаче виждаш други обувки - лачени и лъскви. Май нямаш нужда от такива, но си ги купуваш, защото са ти"хванали окото". И с радост си ги носиш, макар че се оказват ужасно неудобни. И тогава си спомняш за добрите стари бувки, които си си купила. Изваждаш ги и не можеш да се начудиш, как си могла да ги замениш с други....Примера може да звучи смешен, но...Хората грешат, това е факт. Но ако другите не им прощават света ще е много по-различен...

Malka_Taina
11-09-2007, 04:31
MNogo mi haresa sravnenieto s obuv4icite...Mislq ,4e e mnogo na mqstoto si:) misi na vs

Victorya
11-09-2007, 06:53
Всички мъже са еднакви...На колене да ти пада,да ти се моли,да плаче,да стене,да го боли....не вярвай,не прощавай!"Вълкът козината си мени,но нравът не!".Аз не вярвам,че един мъж може да се промени....не :?

Roko123
11-09-2007, 07:53
vsi4ki muje sa ednakvi edin vi e naranil vsi4ki sme edin dol drenki mi ebah vi maikata tva zna4i li 4e kat sam popadal samo na kurvi vsi4ki ste takiva a? kam temata vseki zaslujava vtori 6ans oburkal e vednuj iska da ti se revan6ira tolkova li e trudno da mu se doveri6?

Dr.Hause
11-09-2007, 07:55
Щом го обичаш дай му втори шанс може наистина да е осъэнал какво е изгубил и да съжелява за грешката си :smt008 .Прекрасно разбирам,че те е наранил много и неискаш това пак да се повтори,но все пак рискувай и може да спечелиш както е казано риск печели риск губи.Ако все пак всичко това се повтори отново поне ще знаеш,че си му дала шанс,който той е пропилял.Вече със сигурност ще знаеш,че този човек не е за теб и не те заслужава и с чиста съвест можеш да му биеш шута и да му кажеш чао чао.

\:D/

sasha_90
11-09-2007, 08:42
Не му давай втори шанс.Той е избрал "куклата" нека си стои с нея!Нека съжалява за постъпката си.

monityY
11-09-2007, 08:46
Всичко зависи единствено и само от теб. Има две гледни точки -
Едната е, че щом веднъж се е отказал от теб и е избрал нея - ще избере и друга, ако се появи. Затова по добре да не му даваш шанс, защото после ще страдаш още повече.
Другия вариант е да простиш тази грешка, но за да я простиш той трябва да ти докаже, че наистина съжалява, за да не стане, както по горе писах. Човек, когато истински обича прощава всичко, но трябва да знае, че прощава на правилния човек. :wink:
+1 :neutral:

SINDEL
11-09-2007, 09:23
Аз бих му простила. Глупаво е да го оби4аш и да не му дадеш шанс да поправи грешката си. Всеки греши и затова съм на мнение, 4е и всеки заслужава втори шанс. Може наистина да съжалява и да е разбрал, 4е не е трябвало да те оставя. Прости му, но му дай да се разбере, 4е не би простила подобно нещо отново. Да не се окаже, 4е ще си ходи с други и винаги ще знае, 4е ще може да се върне при теб, ако нещата не потръгнат

sexy_dizzy
11-09-2007, 09:32
Първо поговорете сериозно за това дали пак има вероятност да се повтори същото..той да хареса друга след време, накарай го да ти се докаже.Накратко:помъчи го малко и след това му дай шанс!

Slave4You
11-09-2007, 10:14
dai mu POSLEDEN shans !

rashito0o
11-09-2007, 17:50
оф позната история даже не 1пхът съм му прощавала ама все пак си го обичкам иначе немога :neutral: ше умра без него

Ivalinka
11-09-2007, 19:56
ne mu davai vtori 6ans....vqrno,4e si e malko mazohisti4no ot tvoq strana,ama si zapazi dostoinstvoto... :wink:

LizZz
11-10-2007, 07:07
Няма да е най-голямата грещка в живота,но може да му дадеш 2-ри ПОСЛЕДЕН ШАНС,както казаха преди мен... :-|

Gold_Angel
11-10-2007, 11:02
Всичко зависи единствено и само от теб. Има две гледни точки -
Едната е, че щом веднъж се е отказал от теб и е избрал нея - ще избере и друга, ако се появи. Затова по добре да не му даваш шанс, защото после ще страдаш още повече.
Другия вариант е да простиш тази грешка, но за да я простиш той трябва да ти докаже, че наистина съжалява, за да не стане, както по горе писах. Човек, когато истински обича прощава всичко, но трябва да знае, че прощава на правилния човек. :wink:

+1 но по-добре му дай още 1 шанс :wink:

xXxScreamxXx
11-10-2007, 11:25
Pomilsli kak 6te se 4yvstva6 ako nqkoi den go vidi6 s dryga i vse o6te go obi4a6 i si znaela 4e sega si mogla da si s nego

yohrdan
11-10-2007, 12:20
Ако той е разбрал че обича теп не нея няма да е лошо му дадеш един здрав урок :o :D :razz: шегувам се искам да кажа ако той е разбрал че обича теп не нея :smt007 :smt008 няма да е лошо му дадеш шанс :-$ късмет

prettyIdeath
11-10-2007, 12:37
Били сте емсеци заедно.Просто му е трябвало малко нещо по така.. малко разнообразие.Виждала ли си ги докато са заедно?! А всеки ден ли мислиш за това? -Защото Мила..била съм в твоето положение.. Но не съм късала с него.Казвал ми е същото каквото и на тебе.Но аз си знам едно- Не мога без него,обичам го! И квото и да стане-Той е моето момче и винаги ще го казвам. Та ... Няма да е грешка.Радвай се че той е осъзнал кво е направил. Но не се спускай бързо пак във връзката! Малко по леко..по загадъчно.Нека не знае че го искаш! :wink:

FireSweet
11-10-2007, 13:04
Sravnenieto s obuvkite e naistina mnogo dobro.Tuka gledam razni mneniq ne mu pro6tavai vsik4i muje sa ednakvi...... Ne e vqrno mujete ne sa ednakvi nito puk jenite.Ti si bila do nego meseci ot koeto se predpolaga 4e si go opoznala malko ili mnogo.Pomisli dobre predi da vzeme6 re6enie.Nqma da e nai-golqma,no vse pak moje da e gra6ka.

Bila sum v podobna situaciq.Li4no za sebe si precenih 4e kato mu prostq nqma da sgre6a - taka i stana.Mnogo hora mi kazvaha prosti mu ne mu pro6tavai..... ne gi slu6ai,ne slu6ai nikogo.Poslu6ai sebe si!!!! Tova 6te te posavetvam.I budi silna....

_BoSSy_
11-10-2007, 13:20
Понякога човек прави грешки-едни се получават от тях,други не.Момчето е разбрало какво е имал след като те е загубил.Все пак на всеки трявба да му се дава втори шанс,НО (тва съм го писала и в др теми)...щом го е направил веднъж, наи -неочаквания момент може да го повтори,и ще се успокоява с мисълта,че ти ще му прощаваш така както първия път.Знам го от личен опит..
Ти си го познаваш момчето наи-добре..прецени си сама...:):)
Успехчета и не се нервираи..не си заслужава ;)

bqsna_teenagerka
11-10-2007, 13:42
Накарай го да ти докаже,че съжалява за постъпката си и че тя няма да се повтори пак!
В крайна сметка решението е твое. Решаваш да му простиш,поемаш риска. Отказваш ще те боли,но ще си сигорна че това ще е последната ти болка! Решавай!

надето
11-10-2007, 13:55
moqt suvet e da ne se vru6ta6 pri nego vednuj te e naranil i pak 6te go napavi osobeno ako znae 4e sled tova 6te mu prosti6 kolkoto i da te boli prosto go otreji i budi gadna neka znae 4e vednuj sgre6ili nqma 2 6ans

antifreeze
11-10-2007, 14:31
ako e dopusnal tazi greshka vednuj nishto ne mu prechi da go napravi pak :neutral: moeto mnenie: zareji go!

slun4ice_90
11-11-2007, 06:02
ako e dopusnal tazi greshka vednuj nishto ne mu prechi da go napravi pak :neutral: moeto mnenie: zareji go!Ами не смятам 4е само моми4ето е виновно,твоя приятел също е виновен. :evil: Защото е ''залитнал'' по нея.Аз такова предателство,не бих простила. :(

MUKARA
12-24-2007, 20:47
stiga luga ne be6e to4no taka :D:D:D:D:D kak zaribavq mom4e :D:D:D:D:D:D

bbbb
12-24-2007, 20:54
Всичко зависи единствено и само от теб. Има две гледни точки -
Едната е, че щом веднъж се е отказал от теб и е избрал нея - ще избере и друга, ако се появи. Затова по добре да не му даваш шанс, защото после ще страдаш още повече.
Другия вариант е да простиш тази грешка, но за да я простиш той трябва да ти докаже, че наистина съжалява, за да не стане, както по горе писах. Човек, когато истински обича прощава всичко, но трябва да знае, че прощава на правилния човек. :wink:

почти съм съгласен с това мнение.Само ще допълня нещо за първата гледна точка-той може наистина при следващата възможност да те прецака пак..ама като се замислиш може тази грешка да му е била достатачна за да разбере че обича теб и това което е направил да не се повтаря :)

kifla
12-24-2007, 21:00
Да не е правил грешката да тръгва с оная малка пикла...да е седял при човека,на който му е пукало!ЗА такива няма втори шанс! :x

_SmiLe_FoR_yOu_
12-24-2007, 22:17
Здравей :)

Първо Весела Коледа на всички. Сега към въпроса.Имах подобна случка преди известно време.Момчето много ме нарани,но когато ми се
се извини и си поговорихме аз реших да му дам 2 шанс(да не забравя и факта че много го обичах) и така се събрахме отново и той наистина се беше поправил и времето,през което бяхме заедно отново беше наистина страхотно.Така че според мен му дай втори шанс,а ако разбереш,че не се е поправил му бий шута :-P

Krem4eto
12-25-2007, 10:06
Дай му последен шанс,но не смятам,че ще се промени нещо...Може пак да си хареса друга имай го в предвид,щом го е направил веднъж,пак ще го направи!

`Death`Whore``
12-25-2007, 10:12
1. Той явно не е имал силни чувства към теб.
2. Не се връщай при него! Всеки може да зареже гаджето си, да ебе 3 месеца друга и после да се върне при гаджето.

reni7o0o
12-25-2007, 11:38
abe dai mu posledna vyzmojnost ako pak napravi gaf zatvori vratite zavinagi \:D/

Iv4eTy
12-25-2007, 11:56
Всичко зависи от теб... можеш да му дадеш втори шанс, може да съжаляваш- пак да те нарани, но може и наистина да съжалява...
Ако толкова го обичаш дай му втори шанс, защото някой ден може да съжаляваш че не си го направила. Все пак по-добре е да съжаляваш за нещо което си направила, отколкото за пропуснатата от страх възможност да си щастлива.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-25-2007, 12:57
Постъпката му е много глупава, но и не заслужава какъвто и да е шанс.. Сега "прекрасната" го е зарязала и той търси утеха при теб.. Не му я давай.
Или предпочиташ да си с някой, който ще тръгне след първата фуста, която му се изпречи... :? Не те заслужава, зарежи го, да му е гадно, както на теб, но ти ше го забравиш, сигурна съм, че заслужаваш нещо мн по - добро :) Успех в любовта! :-$

PaBuHa
12-25-2007, 21:44
ebi mu chernata maika vuobshte ne se zanimavai s toq neshtastnik ebi go sled tva ne se zanimavai nikoga izplui mu se v liceto udari go mejdu krakata
:::

Obsession
12-26-2007, 12:25
Ти решаваш, но лично аз НИКОГА не бих му дала втори шанс. Тези думи не означават, че той е осъзнал грешката си и не гарантират, че пак няма да я повтори. Освен това (извинявай, че го казвам), но е потъпкал всяка капка уважение и гордост у теб, като те е заменил. Ако му простиш и му дадеш отново шанс да го направи значи затриваш висчката болка и унижение, които си преживяла заради него. В крайна сметка ти си решаваш, но в една песен се пееше: "Shame on you if you fool me once, shame on me if you fool me twice", мисли добре преди да решиш!

LofYou
12-26-2007, 12:35
Ам била съм в подобна стуация .. дори нямаше кои да попитам за съвет .. Но аз дадох 2-ри шанс и не съжелявах .. сег ане сме заедно но всичко което изживях с него си заслужаваше .. Затоова Според мен можеш да му дадеш още 1 шанс :smt001

gPa3HuTeJl
12-26-2007, 14:17
Казано дума,хвърлен камък!Направено дело,свършен факт!
Никога не му давай 2 ри шанс.НИКОГА!

+1...
Направил ли го е п1рви п1т...с1с сигурност ще последва и втори...

darince
12-26-2007, 14:30
Nz za6to si mislq 4e NE trqbva da mu dava6 vtori 6ans za6toto toi te e naranil i moje da go napravi otnovo kolkoto i da te boli kolkoto i da ti e gadno trqbva da go preodolee6 znam 4e nqma da ti e nikak lesno no pomisli i moje sama da stigne6 do pravilnoto pre6enie :) No moeto mnenie e DA NE MU DAVA6 VTORI 6TANS :) Ae uspeh4eta =;

princesa_viki
12-26-2007, 17:34
Аз мисля че щом го е направил един път,ще го направи и втори.както са казали хората:"след дъжд-качулка"...ако те е обичал достатъчно нямашв да те остави заради друга.направи с него както той с теб.нарани го,покажи му че не може да си тръгва от теб и да се връща когато той поиска.

zaicheee
12-27-2007, 01:12
uff dai mu shans che posle vse shte se pitash ''ami ako mu bqh dala shans'' dai mu vtori i POSLEDEN shans a ako te predade otnovo prosto ne e choveka za teb !!!!!! uspeh

love_enrique
12-27-2007, 08:53
На твое място никакъв втори шанс нямаше да му давам!Да си ходи при лиглата с марковите дрехи,щом е бил толкова глупав проблема е негов... :-P