PDA

View Full Version : Моля ви, кажете ми какво да правя...



Franki
11-08-2007, 19:29
Pomognete mi:( az sam na 21g a do sega ne sam imal nito gadje nito sam pravil sex:( po lo6oto e 4e dori ne sam cleuval momi4e ne sam izpitval kakvito i da bilo 4uvstva:( nz kakvo da pravq:(


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

trittico
11-08-2007, 19:48
може би си гей :oops:

GD
11-08-2007, 19:52
Защо смяташ че е гей това че не е бил с момиче и не се е целувал при положение че е на толкова години.Не смятам че си прав и аз така бях допреди няколко месеца нямах си приятелка и не се бях целувал но сега вече си имам проятелка която адски много обичам. Както се казва за всичко си има време не почвайте да обиждаете моля ви :evil:

koalka
11-08-2007, 19:54
Ми, действай.Само от оплакване няма смисъл. :wink:

trittico
11-08-2007, 20:00
Защо смяташ че е гей това че не е бил с момиче и не се е целувал при положение че е на толкова години.Не смятам че си прав и аз така бях допреди няколко месеца нямах си приятелка и не се бях целувал но сега вече си имам проятелка която адски много обичам. Както се казва за всичко си има време не почвайте да обиждаете моля ви :evil:
1-во: момиче съм
2-ро: не го обиждам, просто предполагам
3-то няма :smt006

teenpr
11-08-2007, 20:36
Аз пък съм се целувал с момичеата, ама какво от това...след като нищо не изпитах и сигурно съм гей..На 16 съм и мн ми липсва някой до мен, само дето не знам от кой пол точно, сбъркана работа, но наистина мн искам да гушкам някой..проблема е че от ден на ден се чувствам по-самотен и отчаян
Ако искаш да разбереш дали си гей.. дай си сметка чие голо тяло те възбужда и кое не..
и аз скоро писах в подобна тема, няколко човека ме напсуваха, а другите ми казаха да не се срамувам, от това което съм
Може би са прави, но за сега така и не съм говорил по темата с някои познат, родители и т.н

Zagorql
11-08-2007, 20:44
Е па аз 33 ги минах и още не съм забил некое маце по тея магистрали, ма ти по добре си намери некое девойче да праснеш че скоро ше подхванеш псетата както правя аз 8)

Sweet__baby
11-09-2007, 06:19
Може би си срамежлив....

sasha_90
11-09-2007, 09:28
Радвай се,поне не са те наранявали. :) А иначе казано:"За всеки влак си има пътници".

GregoryHouse
11-09-2007, 10:29
Може би си срамежлив....

Или грозен? Или мега тъп? Все причина трябва да има...и нещо ми посказва,че поне една от тия я има...


Радвай се,поне не са те наранявали. Smile А иначе казано:"За всеки влак си има пътници".

То влакове има ама те пътниците само трябва да се качат... :wink: