PDA

View Full Version : Помощ.... Хептен Незнам Кво Да Правя...



pi0neer
11-08-2007, 23:01
Та значи преди имах една тема.... за 1 момиче ... е казахте ми да я забравя и тя ще се върне при мен.. е не стана :) и пак съм подир гъза и ... тапак съм кво да се прави ама си я обичкам... та.... неска трябваше окончателен отговор да ми даде.. естествено не го получих защото се страхувала да не направи грешен избор... женски му работи ... по добре щеше да е по импулсивна се тая пак аз съм преебан ама... иска да говорим в събота и там щяла да ми каже сичко.. на диското ... та проблема ми е .. че нит знам кво да говоря смисъл.. кви въпроси да и задам а и ме е страх да не ме отреже защото аз събота имам рожден ден.. и ще си го празнувам там в диското и не искам да ми развали настроението мн кофти ще се получи .. иии.... вобще незнам кво да прая а не искам да го отлагам ... защото отложа ли го може и да не се намери време да говорим... та за това моля някои да ме саветва по точно кви въпроси да и задам че да се изясним.... и де да знам... помогнете ми някак си мн съм объркан.... и незнам какво да правя вобще .. никога не съм бил така и..... помогнете ми моля ви :) 8-[

pish0nko
11-09-2007, 02:07
sega ako mislish kakvo da i kajesh shte se izlojish spored men to shte si doide ot samosebesi trqbva da si potgotven za nai loshoto (da te rezne) i ako go napravi nese zduhvai mainata mu da ne e edinstvena :-P

Sweet__Dream
11-09-2007, 05:47
Spored men trqbva da q zabravi6.Shtom postupva taka s teb i postoqnno uvurta zna4i ili neznae kakvo iska ili vse o6te ne e gotova za seriozna vruzka.Vse pak izborut e tvoi.Jelaq ti uspeh.. \:D/ :smt007

Victorya
11-09-2007, 06:58
Каквото и да ти кажем тук сега....за поведение,за въпроси,реплики и т.н.,бас ловя на 7 милиончета,че там напълно ще забравиш всичките си намерения,всичките съвети,всичките напъствия и ще действаш както дойде на момента.Просто тук от разстояние не можем да преценим как ще се получи реалната ситуация...Всичко зависи от теб и от мига.Аз мога да ти кажа само: Никога не съжалявай за нищо!Животът е твърде кратък,че да съжаляваш.Успех и да пишеш как е минало :) \:D/

Roko123
11-09-2007, 07:50
pi4 napadai bezpo6tadno karai q da se 4uvstva nekomfortno ot vaprosite ti i nakaraq 6e i vnu6i6 ideqta 4e ti si idealnoto mom4e (pri men deistva) :smt003

pi0neer
11-09-2007, 15:23
be... vobshte struva li si da se zanimavam se chydq oshte... www.blizalka3.aha.bg ..... mai sum naistina mn tupichyk... eto me i men... www.b0zata.aha.bg .... prosto nzm ima li smisul da i padam v krakata.... sha vidim sha govorq utre s neq... dano ne mi precaka nastroenieto :) i blagodarq za savetite mnogo 8)

kael
11-09-2007, 16:28
think' someone needs a brain transplant .............

koalka
11-09-2007, 16:45
Като начало се дръж като истинско момче, а не й ходи постоянно по задните части.Ясно е, че няма нищо към теб, а просто те разиграва, т.е. не иска да ти каже окончателно.И това го показва казаното от нея, че не иска да каже правилното.Ако беше сигурна - нямаше да се замисля. :wink:

SouL^*DiViNe
11-10-2007, 12:04
think' someone needs a brain transplant .............
:D AhaAHaahaha..mnogo me kefish eii :smt006