PDA

View Full Version : Може ли да се каже че флирта е изневяра



GD
11-09-2007, 05:17
Та ето и темата която пускам. Искам да попитам ако си имате приятел/ка и го хванете че се гушка с някой/я и му се радва вие бихте ли казали че това е изневяра и какво бихте направили?

LizZz
11-09-2007, 05:50
Със сигурност ще ми стане много гадно и може да се стигне до скъсване... :smt085

GameMaster
11-09-2007, 05:55
:smt068 Shte go razstrelqm !!! :-D

Sweet__baby
11-09-2007, 06:13
За мен си е чисто изневеряване... :x

Sweet__Dream
11-09-2007, 06:51
Mai e hlutnal/a po drug/a.Spored men e tova.. :-k

Cool_Bitch
11-09-2007, 07:20
Est.,4e si e iznevqra....Kasame vednaga

Roko123
11-09-2007, 07:46
omg vsi4ki tuk ste tolkova zle... ko 4oveka kato si ima vas nqma pravo da pregarne nqkoq priqtelka 4e ko ve vie izkarahte 4e ne trea si govori s druga osven vas... nqma da vi e rob dokat e s vas q! pfuu 4e hora mn rano sadite za postapkata na partniora vi

Dr.Hause
11-09-2007, 07:55
флирта не е изневяра поне за мен...но има много ревниви хора \:D/

koalka
11-09-2007, 08:02
Чакай сега...флирта не означава гушкане.Гушкането си е гадно, до някъде изневяра и ще ми стане много кофти.Флирта по-мога да приема.

Roko123
11-09-2007, 08:04
dobre 6te se gu6kam s sestra si sj mn naistina 6toto tq e super macka i ako ne q poznava6 6e kaje6 4e ti izneverqvam... poe4e az nqma da pregarna momi4e zna4i tolkova ste negativni po toq vapros...

MaRiQnKa
11-09-2007, 08:06
Флирт...аз самата флиртувам много често, така че за мен това не е изневяра и не е повод за късане. По-скоро това би ме подразнило лекичко :grin:

Roko123
11-09-2007, 08:06
a taka :P

Dr.Hause
11-09-2007, 08:08
Флирт...аз самата флиртувам много често, така че за мен това не е изневяра и не е повод за късане. По-скоро това би ме подразнило лекичко :grin:

зависи какво разбираш ти пд флирт \:D/

GD
11-09-2007, 08:09
Абе хора да съм споменал гушкане между брат или сестра не съм, така че не ми говорете някви дивотии айде бе няма да ви стане гадно ами за какво сте с тоя човек просто заради секса ли айде моля ви се много сте ограничени бе :evil:

Roko123
11-09-2007, 08:10
:D o_O kakto i da e az ti kazah 6tom ne vi haresva pove4e dokat hodq s nqkoq nqma se gu6km s dr...

jotitu
11-09-2007, 08:11
Флирта не е пълна изневяра. Нямам птотив гаджето да говори и да се закача с някоя, но само до там! Никви такива целувка и прегръдка за здрасти, никви гушкания, обарвания, пощипвания и т.н. :-x Или е с мене на 100% или е сам! ;-)

GD
11-09-2007, 08:13
Флирта не е пълна изневяра. Нямам птотив гаджето да говори и да се закача с някоя, но само до там! Никви такива целувка и прегръдка за здрасти, никви гушкания, обарвания, пощипвания и т.н. :-x Или е с мене на 100% или е сам! ;-)


Ами и аз това се опитвам да кажа ама явно тука има много ограничени хора и неразбират или са много малки за да разберат :-x

monityY
11-09-2007, 08:20
Изневяра. 8) еее

salama
11-09-2007, 08:59
viie nared li ste ve hora mai nesho vi shopa daskalata flirta da e iznevqra hxahh momche sam...i ko kat hodq s nqkoe momiche nemoga da sa zaigravam s dryga xahhxa bahti i maitapa :-| :-| da ne sam neina sobstvenost che da ne moga da sa zaigravam s drygi momcinca.. :)

sexy_dizzy
11-09-2007, 09:18
Лично аз не приемам флирта за изневяра.Не би ми станало приятно да разбера, че приятелят ми флиртува с дуга, макар и аз самата да флиртувам, макар и спонтанно да го правя. :oops:
Но гушкане....извинявай, но никога не бих позволила приятелят ми да се прегръща друга, това доказва, че не държи достатъчно на мен!
И стига сте спорили един с друг...някои го приемат за изневяра-други не.Всеки има лично мнение по този въпрос!

GregoryHouse
11-09-2007, 10:25
Не е изневяра...поне според мен...изневярата е доста по комплексно нещо...да речем,че ако е изневяра 90% от мъжете изневеряват по веднъж на ден поне...

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-09-2007, 11:00
Та ето и темата която пускам. Искам да попитам ако си имате приятел/ка и го хванете че се гушка с някой/я и му се радва вие бихте ли казали че това е изневяра и какво бихте направили?
Ако е сегашният ми приятел (не че съм била с други преди това), имайки предвид до каква степен го познавам, това автоматично значи край... Да, за мен е изневяра, защото какъв си ти да тръгнеш с даден човек, да поемеш отговорност към него с това, да ти има доверие, а ти да започнеш да тичаш подир друго?! :-x Аз лично, след такова нещо, едва ли ще имам сили да проговоря на човека поне една седмица...
Ако заприказването на човек от другия пол може да се приеме за флирт, то тогава аз и приятелят ми сме егати флиртаджиите! Да, нямам нищо против да разговаря, да се закача с други момичета (поне с тези, за които знам, че са само на приятелска основа с тях), но да започне да гушка, да се радва на тях така, както би се зарадвал на мен (а това хич не е малко), чисто и просто си значи, че нещо не го свърта задника на едно място и че ще трябва да си обира крушите...

alkobalko
11-09-2007, 11:15
Не бих го нарекла точно изневяра, но няма да ми бъде приятно.

svm1987
11-09-2007, 11:22
Ami po princip za men iznevqrata ne e tqlom a e vajno 4uvstvata.Kogato iskam edin,a sam s drug-za men E iznevqra.No v slu4aq ima iznevqra na doverieto,na o4akvaniqta...

rihannka
11-09-2007, 11:36
не само секса е изневяра.гушкането,целуван ето,натискането с др 4овек пак си е изневяра.ако тва ми се слу4и естествено ще има караница :-x :-x :-x

GregoryHouse
11-09-2007, 11:44
Я отваряйте тълковен речник и вижте кфо значи изневяра бе !

Iv4eTy
11-09-2007, 11:59
Ами за мен си е изневяра. Просто ако обичаш един човек няма да се зарибяваш, гушкаш да си приказваш разни неща с други хора имам предвит за по-специални отношения. Просто няма да ми стане никак приятно и вече от там нататък незнам... :neutral:

sLaDkA_GrEsHkA
11-09-2007, 12:06
na men edostatu4no do pogledne nqkoq kakto gleda men i shte me zaboli... a za kusane... edva li za sujalenie sum sviknala da mu proshtavam vsichko :cry:

LitTlE_BeBsIiI
11-09-2007, 16:40
Изневяра е.Ще испадна в истерия може би..

Nicole_Richie
11-09-2007, 16:51
omg vsi4ki tuk ste tolkova zle... ko 4oveka kato si ima vas nqma pravo da pregarne nqkoq priqtelka 4e ko ve vie izkarahte 4e ne trea si govori s druga osven vas... nqma da vi e rob dokat e s vas q! pfuu 4e hora mn rano sadite za postapkata na partniora vi

That`s right!!!

bqsna_teenagerka
11-09-2007, 18:37
абе кофти ще ми стане....ама чак за изневяра няма да го считам! освен ако не ги видя с влюбени погледчета и целувки
абе като си имам гадже ще се погрижа да няма нужда да флиртува или да се гушка с други!

siLenT_scReaMs
12-08-2007, 11:41
Zavisi kakvo imash predvid..Priqtelq mi si ima momicheta priqtelki kato si gi vidi si gi pregrashta radva im se..Ne moga da mu zabranq da ima priqtelki..A i ne iskam..Prosto i az imam priqteli momcheta i az si gi gushkam i im se radvam..i tova i za 2ma ni e normalno..ima veche edna druga granica koqto ne biva da se prekrachva..no tova s pregradkite ne e nishto osobeno

slun4ice_90
12-08-2007, 11:59
Я отваряйте тълковен речник и вижте кфо значи изневяра бе !Респект към "GregoryHouse" ;-) Може да ми стане гадно,ако момчето,с което ходя се прегръща с друга,но тва все пак е само прегръдка бе хора,опомнете се малко да не сте ги хванали да правят секс? :shock: :?

Lashes
12-08-2007, 12:04
съгласна съм със slun4ice_90 ... тва се пак е флирт ако е нещо повече едва ли ще го простя...но ако стане нещо такова на момента ще реша какво да правя...сега може да казвам едно после да направя друго така че....

NatityY
12-08-2007, 12:18
По принцип съм адски ревнива, ама няма нищу лошо в тва приятеля ми да прегърне някоя своя приятелка, ама аку е некфа жестока издивявам. Ама флирта не е изневяра, поне тва е мойту мнение.

DiVa_SaMoDiVa
12-10-2007, 14:59
хмм за мене гушкането си е по-напреднала фаза от флирт и ако го видя моя да гушка някоя ще последва страшен скандал :o той затова не общува много с момичета ;-) :wink:

sLaDkA_GrEsHkA
12-10-2007, 15:01
sh im tegla po edna maina i na dvamata za da nqma oshteteni...

sapphirr
12-10-2007, 19:30
ako si s revniv 4ovek do sebe si-da.ako si s razbran 4ovek-ne

iiirish
12-11-2007, 05:26
ако видя приятеля си да флиртува съвсем открито с друга жена, напълно нормално е да ми стане кофти от ситуацията, но чак да го сметна за изневяра - не! в крайна сметка всеки флиртува независимо от това доколко сериозно е обвързан или не. въпроса е да не го правиш пред другия, че става шибано :D

rihannka
12-11-2007, 06:48
естeствено 4е е изневяра.да не е само секса изневяра?гушкането,целуван ето с др 4овек си е изневяра..и ако хвана моя..оф майка им ще еба... :o :o :o :o :o

dessy_133
12-11-2007, 06:52
мхм...за мен си е изневяра!!!ако го видя ще стане бой!?! :o :o :o

monityY
12-11-2007, 06:57
Изневяра е!!!Ще го скъсам...

Котарана
12-11-2007, 08:49
Абе в никъв случай не мога да кажа, че е изневевяра . Стига сте се вманиачава ли чак толкоз..Е 100 % няма да ми стане приятно, но ще го преживея :D

bungle
12-11-2007, 08:53
Абе в никъв случай не мога да кажа, че е изневевяра . Стига сте се вманиачава ли чак толкоз..Е 100 % няма да ми стане приятно, но ще го преживея :D

:smt006 Точно така.

mgxpower
12-11-2007, 08:55
Всеки го приема различно.За мен лично флирта не е изневяра!
Изневярата идва от съзнанието...

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-11-2007, 11:09
omg vsi4ki tuk ste tolkova zle... ko 4oveka kato si ima vas nqma pravo da pregarne nqkoq priqtelka 4e ko ve vie izkarahte 4e ne trea si govori s druga osven vas... nqma da vi e rob dokat e s vas q! pfuu 4e hora mn rano sadite za postapkata na partniora vi
Чакай малко, едната прегръдка е мнооого по-различна от гушкането... :? То си и зависи какво имаш предвид под "гучшкане", де, но за мен това си значи някой да е прегрънал някого си и да го държи в ръцете си, да цели физическа близост. Дори и да не е изневяра, щом дири чуждото, а не си стои мирно на задника, много ясно, че го късам. По принцип мога да кажа, че дори и да ревнувам приятеля си, е до някаква миниатюрна степен, но особено след всичко, което е било казано и направено между нас, ако го заваря при друга, това ще си е чисто и просто една лъжа към мен, и то точно в лицето ми. Освен това нямам работа с човек, който, недоволен от това, което получава от мен, ще ме скъса рано или късно. Но честно казано, засега ме съмнява да попадна в такава ситуация, първо защото сама не бих тръгнала с човек, за когото не знам, че не би направил нищо да ме нарани, а точно обратното, второ, защото като цяло не бих си взела никого за нов приятел, тъй като със сегашния успяхме да изградим наистина силна връзка, нищо, че не сме били много заедно (5 месеца и нещо) и че сме на не много големи възрасти (16 и 17).

alex4o
12-11-2007, 13:28
omg vsi4ki tuk ste tolkova zle... ko 4oveka kato si ima vas nqma pravo da pregarne nqkoq priqtelka 4e ko ve vie izkarahte 4e ne trea si govori s druga osven vas... nqma da vi e rob dokat e s vas q! pfuu 4e hora mn rano sadite za postapkata na partniora vi
напълно съм съгласна с теб ! Аз самата си имам приятел от мн време,обичам го страшно много,но се гушкам и ме цункат/цункам моят най-добър приятел например...но това определено не означава,че вече нямам чувства към приятеля ми или че го обичам по-малко..напротив обожавам си го,но пук съм приятелка с това момче много преди да се запозная с приятеля си и според мен не е нужно да си развалим отношенията,заради връзката,която имам сега ;)

NaSkO_
12-12-2007, 23:23
Emi ne no zavisi az ako vidq gadjeto da se pregrushta nqkoi she govorq s neq da si izqsnim koe ima li 4uvstva kum nego zashto go pregrushta i taka no vse pak az sum revniv dosta :-D a ako moita me vidi az da se pregrushtam s nqkoq hah neznam no sus sigornost she mi digne skandal kato znam kakva e revnivka