PDA

View Full Version : Проблемче с ръцете



Arista
11-09-2007, 12:14
Хи на всички :)
Исках да попитам нещо.....днес забелязах че ми се белят ръцете :?

Белят се по пръстите и по точно в основата и там където евентуално се трият.....незнам дали е голям проблем и исках да питам на някои да му се е случвало и дали трябва да се притеснявам :(

Не съм ходила на солариуми не са ми измръзвали рицете не съм се изгаряла (казвам го зашото преди време се изгорих на китката и като ми мина започна да ми се бели кожата което е нормално,но не е това)
Беля се и на двете ръце :-k и даже на едната е започнало и навътре към дланта.

Предварително мерси на всички ;-) :)

kasiopea
11-09-2007, 12:23
Този проблем трябва да се види от кожен лекар. Аз не съм имала подобно нещо, но съм чувала, че е от недостиг на витамини. :?

MaRiNkA_16
11-09-2007, 13:50
normalno e .smqna na sezonite,moje i na hormonalno nivo.moite stupala predi 2 godini bqhaa...lele da ne govorq i hodih na kojen i mi kaza s krem nivea i tva opraviha se prosto qvno kojata ti e po syha...prilagai pove4ko grija s kozmetika...

Arista
11-09-2007, 13:56
мерси много :) :smt001

yOaNkA_{}
11-09-2007, 16:15
спокойно .. на една приятелка й се белеха ама се оправиха ! \:D/

Blab
11-09-2007, 16:56
Авторката - яж риба(поне 1 на 2 седмици), яйца и прочие.В аптеките можеш да си вземеш и рибено масло, но на мен не ми понася.

sladku_bebzi
11-09-2007, 17:50
Отиди на лекар задължително, не е нужно при дерматолог, личния също ще ти помогне.

fiama
11-09-2007, 19:23
Най-вероятно е от липса на витамини. Старай се да приемаш повече плодове и зеленчуци, риба и червено месо, калций, ако трябва си купи и синтетични витамини. Пий много течности. Вероятно и студът да влияе. Мажи ръцете си с хидратиращо кремче. Не знам дали миеш чинии с препаратът Тест, но на мен от него често ми се белят така дланите.

Arista
11-12-2007, 16:05
Mersi mnogo na vsi4ki ...... opravix se :)
Obadix se na moita dermatolojka i tq kaza da piq klaritin da ne bi da e alergiq oba4e ne be6e.Dva dni si mazax rucete s nqkakv medicinski krem na maika mi i mi mina o6te na purviq den :)

Az su6to go otdavam i na nqkakv vid stres zat6oto tezi dni mnogo mi se natrupa i vse pak mi mina :P

I pak mnogo mersi

:-)

PS:Moderator ako iska ve4e moje da zatvori temata