PDA

View Full Version : Подарък



macka123
11-09-2007, 12:55
Значи.. с приятеля ми на 22.11.07 правим една година.Искам да му купя нещо , което да му направи наистина голямо впечатление.Нещо оригинално и хубаво.Някъде до към около 20 лева да е.Моля кажете някакви идеи.Мерси предварително.

p.s.Пуснах темата доста преди тва за да мога да събера достатъчно идеи

KiLLeR_InSTiNkT
11-09-2007, 12:59
Знаеш ли какво? Имам една идея - можеш да му подариш твои прашки, твоя снимка и някакво писмо от теб с целувка отгоре - цялото в нещо като рамка. Не е нещо кой знае колко скъпо, но е от сърце. А и все пак ще е нещо по-различо. За това се сещам в момента и дано да съм ти помогнала по някакъв начин... :)

HopeLesss
11-09-2007, 13:14
Хаха, защо прашки :D Това ми напомни как веднъж моя си беше забравил едни боксерки вкъщи и отивам аз в тях и му казвам, че му ги нося, а той: "Ама с тях ли си сега" 8-)

Иначе подаръка може да не е толкова материален, колкото свързан с времето, изминало през тази една година. Може да му направиш някакъв колаж с ваши снимки, или албумче или нещо друго, което той харесва. Измисли, нали е твой приятел, ти го познаваш най-добре.

KiLLeR_InSTiNkT
11-09-2007, 13:20
Хаха, защо прашки :D Това ми напомни как веднъж моя си беше забравил едни боксерки вкъщи и отивам аз в тях и му казвам, че му ги нося, а той: "Ама с тях ли си сега" 8-)

Иначе подаръка може да не е толкова материален, колкото свързан с времето, изминало през тази една година. Може да му направиш някакъв колаж с ваши снимки, или албумче или нещо друго, което той харесва. Измисли, нали е твой приятел, ти го познаваш най-добре.
Не знам - така ми хрумна :D Прашки, хехех

Roko123
11-09-2007, 16:06
kupi mu medalion4e s tvoq snimka v nego...