PDA

View Full Version : Ех ... любов любов ) :



omfggg
11-09-2007, 14:46
емиии ... начии ... става въпрос относно приятелката ми / : . нали заедно сме си сичко до преди 1-2 дена си беше невероятно .. но сега на нея нещо и става .. не знам точно какво .. дали е изнервена от нещо или просто има спад в настроението и .. или ддз .. опитвам се да поговоря с нея .. но не успявам .. тя казва "еми нервно ми е не ми се говори .. върпос на време .. бля бля " ии .. нз какво да правя .. дали нещо заради мене :? ии просто някаф съвет как да подходя нещо такова .. :( ии моля ви без тъпи отговори .. щот лесно е да го напишеш трудно е да го направиш нали са сещате !?! 10х :o

pepelq6kaaa
11-09-2007, 14:51
nz dali pri neq e taka no az se darjah taka predi kogato iskah da skasame dano da ne e tva

bebsi8910
11-09-2007, 14:52
Vij pi4 vav vsqka vrazka ima takiva momenti....prosto trqbva da si malko tarpeliv.Priqtelkata ti moje da e iznervena poradi red pri4ini.Ne mislq 4e e ne6to seriozno.Draj se malko po mili4ko i i ugajdai malko pove4e ot obiknovennoto.Kogato az sam nervna zaradi ne6to ili nqkoi,o4akvam to4no tova ot priqtelq mi.Ako e ne6to po seriozno tq 6te iska da pogovorite i da ti izqsni problema,no 6tom ne ti e kazala zna4i ne e ni6to za koeto da se trevoji6 ;-) spored men :)

svm1987
11-09-2007, 14:57
Iz4akai malko 1-2-3 dni i ako e o6te taka pogovorete.Kaji i 4e se pritesnqva6.Na vseki 4ovek mu se slu4va da si pravi ravnosmetka,da ima i nervni periodi.Ostavi q da pomisli:)

bebsi8910
11-09-2007, 14:57
ami opitai se togava da pogovori6 s neq po tozi vapros.Spodeli i opaseniqta si.... :neutral:

gree_girl
11-09-2007, 14:58
da i az mislq 4e ne e ne6to seriozno prsto tva sa etapite na edna vrazka no ima i dryga veroqtnost pomisli dali pri4inata ne e v teb da si napravil ne6to ........... a moje da e iznervena ako 6te i idva spoko :P

MoHuTo
11-09-2007, 15:39
Мии във всяка връзка си има кофти моменти...момичето може да си има някакви лични проблеми, които да не иска да споделя примерно, да има проблем във връзката ви, да е изнервена за нещо...има безброй причини ние няма как да знаем :wink:

omfggg
11-09-2007, 15:41
мерси много .. :mrgreen: пфуу .. ся за довечера имаме уговорка за диско .. тя е много странна нещо .. ух напрау не знам ) : .. щот тя има уговорка и с едни нейни приятелки ... да де нали и аз съм с тях ама .. нищо не пише ся да се разбереме с точност ..вика : отивам да се къпя а у .. охх .. да взема да не ходя ?? пфф ... дали ще е правилното решение .. :( :( :o

BWald0rf
11-09-2007, 15:58
Е нормално е понякога да не е на кеф и да не и се говори за това .. По-добре не настоявай.Ако реши ще ти сподели какво и е :)

BeautifulWorld
11-09-2007, 16:10
Аз понякога се държа така когато ме е обидил с нещо - например веднъж когато му разказвах нещо и той беше ядосан, ми каза "И мен какво ме интересува?" и после цяла вечер не ми се говореше, мълчах през цялото време. Другият вариант е да имап роблеми, които не иска да сподели с теб. Третият е да иска да скъса с теб, но още да го обмисля... дано не е това.

koalka
11-09-2007, 16:31
Според мен е в такъв период и трябва да я разбереш.Като не й се говори - остави я.

FreeSpirit
11-10-2007, 14:15
МОже да има проблем ,с който не иска да те тревожи.Опитай се да й обясниш,че се тревожиш за нея и че това което засяга нея вълнува и теб :---)
Успех